Zvučna kartica do 100 Evra?

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.940
Zanima me koju zvučnu karticu bi mi preporučili za kućno snimanje u Cubase-u, dovoljan je jedan ulaz, ali mi treba da izdrži bar 8 snimljenih kanala u Cubase-u istovremeno? Trenutno imam neki Creative star 10 godina, koji počne da zakucava čim ubacim više od 6 kanala, ili ne daj bože neke efekte... Znam da su većinom te kartice gamerske ali avaj, može li se nešto od toga koristiti za snimanje?
 
Prestao sam da se trenutno bavim produkcijom. No imam planova posto sredim neke privatne stvari da uzemem nesto jace.
A da, odlicna je bila, to ti je top kartica ako se bavis ITB ( In The Box) produkcijom. Konvertori su odlicni tj. kvalitet zvuka je neuporedivo bolji od integrusa, ima solidan routing, jedina mana su bili drajveri, ne znam da li ta kartica uopste radi na Sedmici.
Mada ja bi ti licno preporucio Audiophile zbog kvalitetnije podrske za drajvere, a plus i Pro Tools mozes da koristis onda.

Pozdrav!
 
Prestao sam da se trenutno bavim produkcijom. No imam planova posto sredim neke privatne stvari da uzemem nesto jace.
A da, odlicna je bila, to ti je top kartica ako se bavis ITB ( In The Box) produkcijom. Konvertori su odlicni tj. kvalitet zvuka je neuporedivo bolji od integrusa, ima solidan routing, jedina mana su bili drajveri, ne znam da li ta kartica uopste radi na Sedmici.
Mada ja bi ti licno preporucio Audiophile zbog kvalitetnije podrske za drajvere, a plus i Pro Tools mozes da koristis onda.

Pozdrav!

Ok, puno hvala na preporukama.
 

Back
Top