塞尔维亚 सर्बिया صربيا

ja sebe vidim kao prosecnog coveka koji prezivljava u ovoj napacenoj zemlji kako radim za prosecnu platu i sa zenom koja mi ceo dan zvoca kako sam lenj i ne posvecujem joj dovoljno paznje :D duga opcija je da mi je dokurcilo sve u ovoj zemlji i da sam se u sve zivo razocarao i otiso negde van zemlje da okusam srecu za boljim zivotom...
 
Ti onda okrenes drugi list. Nateras zenu da rinta po ceo dan i onda kad dodje kuci mrtva umorna kukas sto ti ne posvecuje dovoljno paznje....hahahahaha....salim se naravno....a sto se tice ove druge opcije...hmmm......kad malo bolje pogledas svuda je propalitet....znaci gde god da odes isto je.

naravno da ce da rinta necu ja sigurno da perem sudove :mrgreen: ma znam ja to i previse sam vezan za Srbiju mislim i na ljude i na sam nas nacin zivota i mentalitet ali nervira me sto bi rekli ovde se uspeh ne oprasta i svi gledaju u tudje dvoriste.To je samo jedan od XY primera koji me strasno nervira i nigde nije kao kod svoje kuce i svuda si stranac al' vredi pokusati negde drugde ako ti uslovi ne dozvoljavaju da napravis nesto u svojoj zemlji.


postoji i druga opcija da pravim kombinacije neke u biznisu i da postignem dovoljno da mogu da budem zadovoljan i srecan :p
 
naravno da ce da rinta necu ja sigurno da perem sudove :mrgreen: ma znam ja to i previse sam vezan za Srbiju mislim i na ljude i na sam nas nacin zivota i mentalitet ali nervira me sto bi rekli ovde se uspeh ne oprasta i svi gledaju u tudje dvoriste.To je samo jedan od XY primera koji me strasno nervira i nigde nije kao kod svoje kuce i svuda si stranac al' vredi pokusati negde drugde ako ti uslovi ne dozvoljavaju da napravis nesto u svojoj zemlji.


postoji i druga opcija da pravim kombinacije neke u biznisu i da postignem dovoljno da mogu da budem zadovoljan i srecan :p

Jok neces...:) Ti ces da brises prasinu, usisavas, spremas rucak...:p Nigde nije kao kod kuce. Tvoja kuca tvoja sloboda. A da odes negde gde nikoga ne poznajes nije lako, a jos manje ako odes u neku stranu zemlju. U prevodu sedi tu gde jesi i peri sudove! Da vidis sta je sreca i zadovoljstvo. :D
 
Za deset godina vidim sebe kao dosadnog supruga i oca, koji ce rano da ustaje i kad ne mora da ide na posao. Cak sta vise, mislim da cu biti tipican pimjer porodicnog covjeka na zapadu, koji ce svoju poodicu da vodi na nedjeljni piknik, necu puno izlaziti i provoditi se, sjedjecu kuci, citacu novine, ici cu jedino u kucne posjete.

Sve u svemu, zivot bez ikakvog uzbudjenja i avantura
 
pa,idealna opcija bi bila-ja,english countryside:zaljubljena:,i pisi knjige
i kada mi dosadi samoca,odem na neko putovanje,ili medju ljude,ili tak nesto
i tako do 40,posle cu da vidim da se udam i sta vec ide
a sad,deo mene bi zeleo bude malo aktivniji,i taj deo mene zeli da upise fpn,i ako se to ostvari(a ta opcija je verovatnija),onda cu za 10 godina da budem potrcko nekom matorcu,i kuvacu mu kafu dok u sebi pakosno mislim-"a,sescu ja na tvoju stolicu jednoga dana:evil:"
uglavnom,neam pojma
 
Poslednja izmena:
Ako mi sve naredne godine budu kao kraj 2008-e i cela 2009-a onda cu sigurno postati uspesni privatni, nezavisni biznismen i imac sirok dijapazon sposobnosti na raspolaganju.

Za 3 godine vidim sebe kako zivim u Engleskoj, a za 10 ne znam.

jao sredi meni za Ameriku i Australiju pa da vidim sebe za godinu dana u Americi i Australiji...Inace veliki sam kapacitet za hoklstapleraj i mutne radnje tako da bi tamo brzo posta multimiljarder...
 
gde vidim sebe za deset god.? hmmmm
Cemetery%20photo%202.jpg
 
Naslov sve govori kao sto vidite :mrgreen: gde vidite sebe za 10 god? I mojNe da mi se proseravate sa pricama u Hollywoodu kao super star,vlasnika grand show-a,ministra u vladi za sex i blud i ostale gluposti ;p


ae ako niste razmisljali razmislite 5 min i napisite znaci nesh po vama realno a ne zelje i snove :)

U ogledalu :mrgreen:

Ozblijno , vidim se kao boljeg nego shto sam sad .
 

Back
Top