Sonic & Sega All-Stars Racing
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sonic & Sega All-Stars Racing

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    482

Podrazumevano Sonic & Sega All-Stars Racing

Segin odgovor na Mario Kart serijal i CTR: karting u kome upravljaš likovima iz raznih Seginih igara i usput skupljaš zvrčke uz pomoć kojih ubrzaš ili ometaš protivnike.

Kao ljubitelj Mario Karta nisam mogao da propustim ovo, ali sam za svaki slučaj prišao igri s dozom opreza, bojeći se da nije samo najobičniji klon Nintendovog serijala. I mogu vam reći da nisam razočaran. Igra uopšte nije loša i ima izvesnu dozu zaraze, mada ipak stoji da pozajmljuje par stvari iz Mario Karta (i verovatno CTR-a, ali nisam siguran jer njega nisam igrao), i definitivno nije bolja od njega, ali vredi je probati.

Kao i likovi, i staze su inspirisane Seginim popularnim (i manje popularnim) igrama iz prošlosti: pored junaka iz naslova i bezbroj igara sa njim u glavnoj ulozi tu su i staze i likovi iz igara Samba De Amigo, Super Monkey Ball, Jet Grind Radio, Shenmue, Crazy Taxi, Alex Kidd...

I staze su detaljne (nekad čak i suviše ), a trke su veoma brze (kao u svim Sonic igrama), međutim staze su nekako kratke, te i trke kratko traju. Tu su i oružja, slična kao u Mario Kartu: rukavica kojom zvekneš onog ispred ili iza sebe, crvena cipela koja nosi ubrzanje, bombe, projektili...

Pored klasičnih trka (Grand Prix, Time Trial, Single Race) ima još par modova od kojih su meni lično bile interesantne mini igre tipa Capture the Flag, sakupljanje dijamanata, zauzimanje teritorija...

Pobeđivanjem se osvajaju poeni koji se posle koriste za kupovinu novih staza, likova i pesama. A njih nije da nema, što otključanih, što zaključanih. Izbor je sasvim solidan i u tom pogledu parira Mariju.

Dakle, jedno prijatno osveženje za one koji vole igre ovakvog tipa.

Zvanični sajt

Galerija

Poslednji put ažurirao/la Dakyorlando : 19.03.2010. u 00:33
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Moderator BigMazi (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: Sonic & Sega All-Stars Racing

Nabavio ju je pre 2 dana i kao da sam znao da ce neko da otvori temu pa reko da sacekam. Fino su je napravili, dosta me podseca na Crash Team Racing. Sve u svemu prelazim i misije i grand prix u slobodno vreme.
    "I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution"

Zainteresovan član Expervert (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: Sonic & Sega All-Stars Racing

Prijatno me iznenadila igra, nisam ocekivao da ce biti ovako dobra. Obavezna preporuka svim fanovima SEGE i kart igara uopste, pogotovo sto slicnih igara za PC skoro da i nema.
    “All human wisdom is summed up in two words - wait and hope”

Slične teme

1. Stars
    Autor Millenita u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 26.08.2006., 19:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •