magichne moci...

JaH_G|rL:
Dakle da mozete da birate neku magicnu moc... koju biste izabrali? Bilo da je letenje, zaustavljanje vremena...itd.??
Da budem magnet za ribe :lol: Ne to mozda da...ma to moze :?

________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
I putovanje kroz vreme nije lose...(sad bi se vratila u 7.razred)
 
snaja88:
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
I putovanje kroz vreme nije lose...(sad bi se vratila u 7.razred)
Nemoj da ti bude žao što krećeš u školu.Veruj mi upravo ti počinje najlepši period života, a to je srednja škola.Videćeš uostalom. :wink:
 
fizio:
snaja88:
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
I putovanje kroz vreme nije lose...(sad bi se vratila u 7.razred)
Nemoj da ti bude žao što krećeš u školu.Veruj mi upravo ti počinje najlepši period života, a to je srednja škola.Videćeš uostalom. :wink:
Evo,ja se pridruzujem njegovom misljenju!
 
fizio:
snaja88:
Da zaustavim vreme sigurno!Evo ja sutra krecem u 1. razred gimnazije i velika mi je frka.Ne,ja bih htela da produzim raspust,a da sve ide kao i uvek.
I putovanje kroz vreme nije lose...(sad bi se vratila u 7.razred)
Nemoj da ti bude žao što krećeš u školu.Veruj mi upravo ti počinje najlepši period života, a to je srednja škola.Videćeš uostalom. :wink:
STA FALI SVI SE STALNO ZALE KAKO JE U SKOLI DOSADNO ITD........A U STVARI NAJBOLJE DRUSTVO NALAZI SE U SREDNJOJ. I KOLIKO GOD SKOLA BILA TESKA UVEK IMA VREMENA ZA DRUZENJE ITD.......
 
prvo bih napravila da mogu da letim, a onda bih se odrekla moci, jer kad bi neko saznao, bilo bi gotovo, svi bi trazili da im nesto napravim, ili stagod, a ja ne bih nista uradila, i svi bi me mrzeli..
ali, kad niko ne bi saznao, onda bih i otisla u stari egipat, a i u staru kinu.. ili jos nekuda, ali da mene niko ne vidi, jer bih mozda promenila proslost, a to ne valja..
 
hmm...SVE
da letim
da citam misli(ali ne stalno,samo kad ja hocu)
da mogu da pretvorim nesto u nesto drugo
da mogu da budem nevidljiva ponekad
da mogu da putujem u proslost/buducnost
i naravno jedna od najlepsih-da razgovaram sa zivotinjama! :wink:
pa onda...
da mogu da stvorim sebi pare niotkuda
da mogu da stvorim sebi decka niotkuda
da mogu da stvorim sebi neke talente niotkuda
heh bas sam skromna? :wink:
 

Back
Top