da li vam se ikada desilo da imate 2 puta istu ljubav

Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

imala sam.
i taj drugi put je bilo mnogo jace, mnogo bolje, stabilnije i postojanije. ta razdvojenost nas je malo urazumila, jer smo oboje bili divljaci, urazumila i nekako ucinila krotkijima.
taj drugi deo je bilo nesto najlepse u mom zivotu.
znaci, moze, samo ako se ne povodis onim glupostima- kad jednom pukne nikad vise nije kao pre, bal bla truc...
eto, moze da bude i bolje.
:bye:
 
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

Dešava se , moguce je .. ! Molim.:)
 
  • Podržavam
Reactions: ®
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,.

da ... posle nekog vremena smo morali da se razdvojimo (fizička daljina)


i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? .

da, kad smo se godinama posle slučajno sreli
 
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

...ne...nisam...mahom ostajem do kraja u vezi pa kad' je kraj onda je stvarno kraj i nista ne pomaze...do sada je uvek tako bilo...ali mislim da jeste moguce:heart: i da zavisi od toga da li se veza zavrsila impulsivno ili je neko kuvao raskid dugo...za impulsivce je itekako moguce...
 
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

Samo sa njim sam dozivljavala svasta pa ii to:roll:Ipak,ne bih rekla da je to prestanak ljubavi,vec mozda samo neko potiskivanje emocija u nekom momentu,prezasicenost ili ko zna sta drugo sto nas navede da pomislimo da tu osobu vise ne volimo.
 
imala sam.
i taj drugi put je bilo mnogo jace, mnogo bolje, stabilnije i postojanije. ta razdvojenost nas je malo urazumila, jer smo oboje bili divljaci, urazumila i nekako ucinila krotkijima.
taj drugi deo je bilo nesto najlepse u mom zivotu.
znaci, moze, samo ako se ne povodis onim glupostima- kad jednom pukne nikad vise nije kao pre, bal bla truc...
eto, moze da bude i bolje.
:bye:
aj ne lazi, tebi samo malo vise kofeina fali da poludis a kamoli da se jos i hormoni ukljuce u proces nadrazivanja psihe :lol:
 
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

Ja sam se zabavljala sa momkom,nepunih godinu dana...raskinuli smo,jedno vreme nismo bili zajedno,pa se opet pomirili,i bili sve ukupno zajedno dve pune godine...Bila je to ljubav na daljinu...On je bio prekinuo,rekao da ne moze vise,da me voli,ali da ne moze vise da izdrzi tu daljinu..Da sam mu se pod kozu uvukla,ali da ga daljina koci...Sa ove distance smatram da nije dobro ulaziti u veze koje su se nekada davno prekinule..da je valjalo,trajalo bi...Kasnije me je to u zivotu jako kostalo i odrazilo se na neke druge stvari,no,mladost pa ludost...Sa moje strane je to zaista bila ponovo ljubav,sa njegove ne znam...kada smo ponovo poceli tu temu,da li da se pomirimo,ja sam znala da ce pristati..Kasnije je priznao,da se nikada ni sa jednom nije pomirio opet,nakon raskida..Nece on da prizna,prosto muska sujetaali ja znam istinu u :heart: pravu...Slab je na mene bio tada,bio i ostao..:) Ali ne zalim.Naucila sam sta sam trebala,kao ranjeni pas polizala svoje rane,i krenula dalje.Smatram da jednom pokidan šav,nikada ne moze da bude kao nov..Sta mi je to trebalo tada,ne znam ni sama..Kasnije nisam dobila ni zdravo...Odlazak bez pozdrava.:dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Fin forum,nema sta,evo prva poruka pa pitanje!!! da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano,ili ih je razdvojila daljina pa se jedan ohladio,i da se ta ljubav kasnije opet probudila??? da li ima takvih slucajeva pomirenja? hvala....

da...3x...

...obično kad proradi sujeta, pa ne možemo da pređemo preko neke gluposti preko koje bi komotno mogli...ali kasnije shvatimo da i dalje volimo...
 
ne i nemam nameru....ne volim sarmu, narocito podgrejanu....vidi, zavisi kakav si tip....ja kad raskinem i kad pocenm proces odvajanja nema nazad....a nema nazad zato sto se jako namucim da prelomim da odem....strasno i dugo patim....ebemu, pa za zadnjim sam patila 3 godine a zabavljala sam se sa njim 2....znaci, znam sta mi sledi i dobro, ali dobro razmislim kad odem.....istina, u toku odlazenja znam da se natezem i tad mi razlaz izgubi na svoj dostojanstvenosti.....nikad necu to nauciti kako treba....:(
 
Kakav god da je rez,pa i laserom ako je napravljen,uvijek je rez i vidi se..
...i uvijek pukne na istom tom mjestu.Radila sam te nekakve povratke,ali u ranoj mladosti kad smo ubijeđeni da je baš on muškarac našeg života,da nema drugog,da nema boljeg i da ćemo umrijeti ako ne budemo s njim.
To je kao dječije ospice,preboli se rano i više ih nikad ne dobijemo.
 

Back
Top