Smarač
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Smarač

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Smarač

Izvestiocu Evropskog parlamenta Jelku Kacinu ne pada na pamet da prestane da ubeđuje Srbe da priznaju Kosovo i Metohiju

BEOGRAD - Ko o čemu, Jelko Kacin o neophodnosti saradnje Srbije s Kosovom!
    Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, juče tokom razgovora sa srpskim poslanicima, po ko zna koji put je ponovio da naša zemlja mora da gradi dobrosusedske odnose sa sopstvenom južnom pokrajinom?!

U izjavi datoj neposredno pred dolazak u Srbiju, Kacin je već počeo da provocira.
    - Kosovo se opredelilo za EU, a izgleda da Srbija želi u EU posle Kosova - rekao je tada Jelko.
    Svoje „oduševljenje“ zbog susreta s Kacinom za Kurir prenose srpski parlamentarci, pre svih lider Nove Srbije Velja Ilić.

- Ja sam govorio o korupciji, o lošem stanju u zemlji, a on je ponavljao da moramo da gradimo dobre odnose sa susedima?! S kojim crnim susedima, pa nije Kosovo srpski sused?! Da Kacin mrzi Srbe, nije ništa novo, njegov stav je nebitan, bitni su UN, SB i Rezolucija 1244 - ističe Ilić.
    Dejan Radenković iz SPS čudi se kako Kacin non-stop zaboravlja da je srpska južna pokrajina pod pokroviteljstvom UN.

- On, izgleda, ne zna da jedino UN, i niko drugi, može da reguliše budući status Kosmeta - ističe Radenković.
    Kacin u toku jučerašnjeg dana nije odgovarao na naše pozive.

KACINOVI GAFOVI
    - Priznao da je kao ministar informisanja Slovenije proračunato iznosio laži o akcijama golobradih vojnika JNA kako bi pridobio naklonost svetske javnosti na stranu Slovenije, a protiv JNA.
    - Izjavio da je srpski državni vrh učinio „korak unazad koji nanosi štetu celom regionu“, jer je povukao ambasadora iz Crne Gore i uputio demarš Podgorici zbog uspostavljanja diplomatskih odnosa s Kosovom.
    - Poslanicima u Skupštini Srbije obratio se sa mirdita (na albanskom: dobar dan).

SRĐAN MILIVOJEVIĆ (DS): NE SVIĐA MI SE NJEGOVA FRIZURA
    - Srbiji je u više navrata poslata jasna poruka da je ona dobrodošla u EU, i u tome nas sigurno neće sprečiti Kacinova volja. Meni može da se dopada ili ne dopada Jelkova frizura, ali je sve to irelevantno.

pazi ovu budalu

BORKO ILIĆ (DSS): NIJE TO NIŠTA NOVO
    - Jasno je da se nastavljaju pritisci da Srbija prizna Kosovo kao državu. Ako se neko pravi da to ne vidi, ne može da vodi državu.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-18-03-2010/smarac

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano Re: Smarač

kakva eu takav i jelko, i obrnuto

qq, de smo se mi uputili, pa oni bre gori 100 puta od nas

slo da nam drzi govore? mala drzavica, beskorisna ali veoma stetna, slo je unela rat nu sfrj, njihovi ratni zlocinci su i dan danas neosudjeni
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Izvestiocu Evropskog parlamenta Jelku Kacinu ne pada na pamet da prestane da ubeđuje Srbe da priznaju Kosovo i Metohiju

BEOGRAD - Ko o čemu, Jelko Kacin o neophodnosti saradnje Srbije s Kosovom!
    Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, juče tokom razgovora sa srpskim poslanicima, po ko zna koji put je ponovio da naša zemlja mora da gradi dobrosusedske odnose sa sopstvenom južnom pokrajinom?!

U izjavi datoj neposredno pred dolazak u Srbiju, Kacin je već počeo da provocira.
    - Kosovo se opredelilo za EU, a izgleda da Srbija želi u EU posle Kosova - rekao je tada Jelko.
    Svoje „oduševljenje“ zbog susreta s Kacinom za Kurir prenose srpski parlamentarci, pre svih lider Nove Srbije Velja Ilić.

- Ja sam govorio o korupciji, o lošem stanju u zemlji, a on je ponavljao da moramo da gradimo dobre odnose sa susedima?! S kojim crnim susedima, pa nije Kosovo srpski sused?! Da Kacin mrzi Srbe, nije ništa novo, njegov stav je nebitan, bitni su UN, SB i Rezolucija 1244 - ističe Ilić.
    Dejan Radenković iz SPS čudi se kako Kacin non-stop zaboravlja da je srpska južna pokrajina pod pokroviteljstvom UN.

- On, izgleda, ne zna da jedino UN, i niko drugi, može da reguliše budući status Kosmeta - ističe Radenković.
    Kacin u toku jučerašnjeg dana nije odgovarao na naše pozive.

KACINOVI GAFOVI
    - Priznao da je kao ministar informisanja Slovenije proračunato iznosio laži o akcijama golobradih vojnika JNA kako bi pridobio naklonost svetske javnosti na stranu Slovenije, a protiv JNA.
    - Izjavio da je srpski državni vrh učinio „korak unazad koji nanosi štetu celom regionu“, jer je povukao ambasadora iz Crne Gore i uputio demarš Podgorici zbog uspostavljanja diplomatskih odnosa s Kosovom.
    - Poslanicima u Skupštini Srbije obratio se sa mirdita (na albanskom: dobar dan).

SRĐAN MILIVOJEVIĆ (DS): NE SVIĐA MI SE NJEGOVA FRIZURA
    - Srbiji je u više navrata poslata jasna poruka da je ona dobrodošla u EU, i u tome nas sigurno neće sprečiti Kacinova volja. Meni može da se dopada ili ne dopada Jelkova frizura, ali je sve to irelevantno.

pazi ovu budalu

BORKO ILIĆ (DSS): NIJE TO NIŠTA NOVO
    - Jasno je da se nastavljaju pritisci da Srbija prizna Kosovo kao državu. Ako se neko pravi da to ne vidi, ne može da vodi državu.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-18-03-2010/smarac
    E ako je ovo ovakvo Kosovo na putu ulaska u Jevropsku Juniju, nama je najbolje ne da neuđemo u to društvo, već da što dalje bjeđimo od njega!!! ***** Uniju kojoj Kosovo pliva!!! Grci su mala djeca koliko bi Uniju ovaj Kosmet koštao!!!

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Djubre, ko i svi ostali Janezi, za njih su i ustase male bebe !

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    kakva eu takav i jelko, i obrnuto

qq, de smo se mi uputili, pa oni bre gori 100 puta od nas

slo da nam drzi govore? mala drzavica, beskorisna ali veoma stetna, slo je unela rat nu sfrj, njihovi ratni zlocinci su i dan danas neosudjeni
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Sastanak dva vremesna gospodina, najzasluznija za raspad Jugoslavije:

Hvala Bogu da jos nema Srba koji ga pozdravljaju u austrougarskoj uniformi.

Veoma poznat Moračanin (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    309

Kacin je jedan čoban klempavi, što mu je koza odgrizla desno uvo.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Stari prdonja

Zainteresovan član SrbijaSrbima (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Janezi su takva nevidjena g*vna da mi je prosto zao sto su onako lako izvukli iz SFRJ. Trebali smo ih sravniti sa zemljom odmah na pocetku i ostali ne bi smeli ni da pisnu.

Buduća legenda bh_citadela (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    548

Citat Original postavio SrbijaSrbima Pogledaj poruku
    Janezi su takva nevidjena g*vna da mi je prosto zao sto su onako lako izvukli iz SFRJ. Trebali smo ih sravniti sa zemljom odmah na pocetku i ostali ne bi smeli ni da pisnu.
    Izgleda da tebi još nije jasna karta Velike Srbije ..

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Citat Original postavio bh_citadela Pogledaj poruku

Сад ће босански еХперт да нам објасни шта је уствари Велика Србија...
    ...и како се Јелко Кацин обрачунава са истом...
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio bh_citadela Pogledaj poruku
    Mi imamo vec veliku Srbiju!Cime daljnja opsednutost istom?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Slične teme

1. Smarac babino unuce
    Autor rendianka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 31.01.2010., 00:57
  2. ko je najveci smarac na forumu
    Autor gost 197611 u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.10.2009., 00:07