Jezik...:)

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Hehe.. :wink: Dakle pitanje je sledeci koji vam je najbolji jezik,koje znate???I koji vam je naj naj sexy akcenat??
Ja inache znam ,mogu reci bas super engleski... a i francuski..nesto manje ali dobro...a naj sexy akcenat je definitivno francuski ... :wink:
 
JaH_G|rL:
Hehe.. :wink: Dakle pitanje je sledeci koji vam je najbolji jezik,koje znate???I koji vam je naj naj sexy akcenat??
Ja inache znam ,mogu reci bas super engleski... a i francuski..nesto manje ali dobro...a naj sexy akcenat je definitivno francuski ... :wink:
Ma italijanski.Mafijaski :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Ah, normalno da znas engleski kad si tamo rodjena! A koliko si dugo boravila tamo? Verujem da imas i akcenat???
Ja inace obozavam engleski, to mi je jednostavno naj-naj jezik koji je danas uzasno zabavno uciti uz casopise, naravno TV i muziku, chat, internet, knjige.... pa i putovanja, bila sam jesenas tamo ali samo na desetak dana. Mnogo volim i njihov akcenat, bas mi je simpa, a sto se tice naj sexy akcenta - francuski. Bas je onako... mmm.... ove godine krecem s ucenjem francuskog, naravno tu akcenat se vise ni ne spominje, ali bas je onako hot nabasati na nekog ko tako prica. A tek uzivo... ;
 
Najbolji jezik... ? Definitivno srpski jer na njemu mozes tacno da kazes ono sto hoces.

Engleski je strava, pored naseg najludji jezik.

Nemacki ne podnosim, grub je, Hitlerski :twisted:

Francuski je strava za psovke. Jednostavno kao da " brises bulju svilom" kad pricas na Francuskom. Nekako je... nemam pojma pe_derski jezik, a taj AKCENAT me izludjuje! Umro bih u Francuskoj 8)

Ali zato albanski... pravo zlato :D :lol:
 
JaH_G|rL:
Vlado_KV:
Ljudi verujte mi na rec pet godina sam ucio francuski kad ga ucite ovoliko postaje pravo smaranje i ima veoma tesku gramatiku...Svidjaju mi se engleski i nemacki
hmm...ja sam ucila,i dalje ucim 9 godina...i nije smaranje :wink:

Nije smaranje... VELIKO je smaranje! Ako si zivela u Francuskoj, logicno je da ti se svidi posle DUZEG vremena jel vecina prica na tom jeziku... ali ovako, da ga ucis...
Spanski, italijanski, portugalski... normalniji su jezici, barem nemaju "PEDEUR" naglaske ( ne gledam spanske serije :D ).
 
MA ZNASH STA?!
Najbolji jezik je SRPSKI! A NAJSEXY-JI JE ENGLESKI SA INDIJSKO/RUSKIM AKCENTOM! ne salim se za ovo ali da bi ispalo sexy mora da se zna engleski perfektno (kao ja npr)
 
Не знам довољно језика да бих одговорио на ову тему, али добро. Сигурно је да француски није. Баш ми се свиђао, али када сам почео да га учим схватио сам колико је неуређен!!!
 
sta ste se svi okomili na francais?
bas je zanimljiv jezik! ono, bolji je engleski, ali ja i francuski ucim lako, samo slusam na casu....
sve je stvar koji jezik kome lezi. moj drug perfektno zna francuski, ali je antitalenat za engleski... :wink:


sto se tice akcenta, francuski je najsladji...apsolutno naj... :P 8)


dobar je i britanski engleski. :)
 
Perfektno znam engleski i italijanski...
Italijanski prosto obozavam i taj jezik me oduvijek odusevljavao,dala sam sve od sebe da ga naucim i evo vec nekoliko godina PARLAM besprekorno... :wink:
 
Red Zmaja:
Znam pomalo francuskog i bas mi se svidja njegov akcenat a volio bih da naucim arapski

veruj mi arapski je najgori jezik koji postoji! odvratno zvuci i stvarno bi ti dugo trebalo dugo da ga naucis... ja pokusavam da naucim malteski vec 3 godine ali me ne ide od ruke! to je mesavina arapskog i italijanskog i malo engleskog! a najbolji jezik je naravno SRPSKI!
 
Jezici sa najsexy akcentom - francuski i british :wink:
Jezik koji je najgori na svetu - nemacki :cry:
Jezik koji bih htela da naucim - francuski 8)
Jezik koji sam osudjena da ucim - nemacki :cry:
Jezik koji volim i obozavam - engleski :)
Jezik koji MRZIM - spanski :evil:
Jezik koji je romantican - ruski :D
Jezik koji podseca na vilovnjacki - finski :roll:
Jezik koji sam slusala mesec dana - arapski :(
Jezik koji ima divnu melodiju - irski/australijanski engleski :) .
Jezik koji veze sa mozgom nema - madjarski :shock:

Mislim da je ovo dosta :D :D :D .
 
*Lenja_Pita*:
Jezici sa najsexy akcentom - francuski i british :wink:
Jezik koji je najgori na svetu - nemacki :cry:
Jezik koji bih htela da naucim - francuski 8)
Jezik koji sam osudjena da ucim - nemacki :cry:
Jezik koji volim i obozavam - engleski :)
Jezik koji MRZIM - spanski :evil:
Jezik koji je romantican - ruski :D
Jezik koji podseca na vilovnjacki - finski :roll:
Jezik koji sam slusala mesec dana - arapski :(
Jezik koji ima divnu melodiju - irski/australijanski engleski :) .
Jezik koji veze sa mozgom nema - madjarski :shock:

Mislim da je ovo dosta :D :D :D .
STA IMA TAKO SEXY U FRANCUSKOM?PA PRICAJU 200 NA SAT NE KONTAS IH NISTA
 
kontas, ako si ucio francuski... razmisli malo... ni jedan jezik ne razumes ako ga nisi ucio-osim mozda l'anglais jer se svuda prica...


francuski nije lak za pricanje, ali se bez problema razume.
 

Back
Top