Elton John

The Dog Woman

Domaćin
Poruka
3.617
Svidjaju li vam se njegove pesme, hocete li ici u Junu na koncert? Ja imam njegovu kompletnu diskografiju, nisam sve preslusala, a izdvojila bih Your Song, Sacrifice, Sorry Seems to be the Hardest Word, It's Me That You Need, Candle in the Wind...
 
ja bas volim da ga slusam...idem na koncert :D
iskreno ne znam bas mnogo njegovih pesama ali i ono sto znam dovoljno mi je
meni je najvise svidja pesma victim of love
 
Necu da idem na koncert, ali se ipak nadam da nece u medjuvremenu da se predomisli i zaobidje Beograd, ko sto obicno biva.
Samo da dodam da je Elton vec dolazio u Beograd osamdeset i neke, kad je bio megapopularan.
 
Planiram da idem na koncert. Cene ulaznica su paprene, ali se nadam da cu skupiti lovu... A i ti promoteri nisu normalni kad su nagurali 5-6 koncerata u junu. Pre nekoliko dana je u novinama bila racunica da ce trebati minimum 200 evra za sve koncerte u junu.

Elton je jedan od nekolicine muzicara koje najvise volim. Mozda sad ne toliko, ali kao klinac sam ga bas mnogo slusao. Sticajem okolnosti za neki rodjendan kao klinac dobio sam na pokon Eltonov album i to je bio prvi strani album koji sam slusao u zivotu. :)

Inace, sto se tice diskografije - sad je to lako. Ali u ona vremena 80/90-setih sam pokusavao da skupim sve njegove ploce - sto je bio pravi poduhvat. Negde sredinom devedesetih kad sam prestao da skupljam njegove albume falila su mi 2-3 albuma... :sad2:

Omiljeni albumi - Elton John iz 1970 njegov drugi i naj umetnickiji album i Reg Strikes Back...

Omiljene pesme - A Word in Spanish, I Need You to Turn To... Dve pesme sa najlepsim stihovima... :heart:


 
Ja sam vec pocela da skupljam pare za kartu, samo se nadam da necu imati nekih obaveza tad. :sad2:

Je l' vam se vise svidja original ili Eltonova verzija pesme "Imagine" ? Ja ne mogu da se odlucim. :think:


 
Pa i meni, ali se nadam da neću biti baksuz, i da će se nekako potrefiti datumi...Bitno da dan posle koncerta nemam nešto mnogo važno... Moram se potruditi da ih sve spremim malo ranije...eto mi motiva za štrebanje :D

Ja bas imam jedan cetvrtog...baksuz :sad2::sad2: Uostalom ne znam sto su sve koncerte strpali u jun, mogli su bar nesto za jul da ostave. :evil::evil:
 
Jedva nadjoh spisak pesama. Valjda je to to :)

Following is the complete set list of the Lisbon show on May 22, 2010.


Funeral for a Friend

Love Lies Bleeding

Saturday Night's Alright (For Fighting)

Levon

Tiny Dancer

Philadelphia Freedom

Goodbye Yellow Brick Road

Daniel

Rocket Man

I Guess That's Why They Call it the Blues

Take Me to the Pilot

Sacrifice

Don't Let the Sun Go Down on Me

Sorry Seems to be the Hardest Word

Candle in the Wind

Bennie and the Jets

The Bitch Is Back

I'm Still Standing

Crocodile Rock

Your Song
 

Back
Top