Josip Broz je umro 1914. godine!

estler

Iskusan
Poruka
6.392
Josip Broz je prebačen na Ruski front gde je i poginuo, a Franc Broz njegov brat po majci, nama poznatiji kao Tito, tamo je preuzeo njegov identitet. NJegova majka rodila je 15 dece o čemu svedoče i crkvene liste u Tuheljskoj župi, a da je Tito bio onaj za koga se izdavao ne bi Dedijeru jednom prilikom rekao da ima desetoro braće i sestara! To je verzija iz francuskih arhiva, a još su živi ljudi koji su sa njim išli u školu u Beču i koji o tome isto svedoče. Posle drugog svetskog rata pojavio se sveštenik Valter fon Klimer koji je 1961. godine bečkom arhivu dao dokument koji svedoči da je on učio teologiju sa Francom Brozom. Ponudio je i njegovu fotografiju iz mlađih dana kada su ga svi znali kao Franca Broza, a istu priču potvrdio je i sveštenikov brat Alfonso i njegova žena koji tvrde da su ga jednom primili u kuću.
Prema sudijinim rečima, Broz je još dok je bio kod oca ušao u masonsku ložu i Vatikan ga je projektovao za budućeg vladara ovih prostora. Zato mu Staljin nije mogao ništa, a on je zauzvrat uspeo da umiri srpski narod i spreči invaziju Rusije prema zapadnoj Evropi.
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2000/07/03/srpski/R00070202.shtm

Titov otac bio je Jevrejin i postoji dokaz da je likvidiran u Jasenovcu. Zato Tito nikada nije dozvolio da se ovaj logor oslobodi jer bi ga otac sigurno prepoznao!
Posle priče o Draži Mihailoviću, advokat i novinar Miroslav Todorović napisao je knjigu i o Josipu Brozu Titu. "Hohštapler" je prepun neverovatnih informacija koje do skora "nismo smeli" da znamo.
- Smatrao sam da je moralna i ljudska obaveza da obradim ličnost čoveka koji nam je promenio suštinu! Bit! Genetiku nam je izmenio! Od jednog poštenog, pitomog naroda, napravio je ljude koje danas malo ko ceni u svetu. .
http://www.mail-archive.com/sim@antic.org/msg13337.html

Rodila sam se u neistini,odrastala u neistini,učila neistinu.
Znamo li šta je istina?
Možda da,možda ne!
Šta je istina?
 
da te pitam, nas jedan drugi pokojini vodja takodje je imao porodicne tajne, malo nezgodne, otac isto tako nije hteo da zna za njega(bas se cudim zasto). ali danas ga dizu u idole i pripisuju mu nadnaravne sposobnosti. dakle...? jel ti lakse
 
Ko god da je bio Drug Tito, mislim da cemo se svi sloziti da Josip Broz nije bio. A Drugu Titi svaka cast kako je uspeo da nas ovakve kavkvi jesmo odryi na okupu. Hvala mu na dostojanstvenom i lepom detinjstvu koje sam imao a koje nisu imala mnoga deca ciji su majk i ocevi moja generacija.
Ja sam svojevremeno citao negde, ali ima tome bar 10 ako ne i 15 godina, da je Tito zapravo bio najmladji Cercilov brat koji je bio crna ovca u familiji jer je bio "crven" i da je otisao u Spaniju odakle se nije vratio. Tesko je reci koliko u svemu ovome ima istine - mada se meni ova prica dopala.
 
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2000/07/03/srpski/R00070202.shtm

http://www.mail-archive.com/sim@antic.org/msg13337.html

Rodila sam se u neistini,odrastala u neistini,učila neistinu.
Znamo li šta je istina?
Možda da,možda ne!
Šta je istina?

auhm, ovo je vise idiotluka nego sto mj stomak trenutno moze da svari. Mozda Tito nije bio bravar, zapravo je izvesno da nije bio, ali ostalo je cisto naklapanje.

Savet: kada procitate da je neko iniciran u masonsku lozu od strane Vatikana i tome slicno, prestanite sa citanjem jer citate s**nje...
 
auhm, ovo je vise idiotluka nego sto mj stomak trenutno moze da svari. Mozda Tito nije bio bravar, zapravo je izvesno da nije bio, ali ostalo je cisto naklapanje.

Savet: kada procitate da je neko iniciran u masonsku lozu od strane Vatikana i tome slicno, prestanite sa citanjem jer citate s**nje...
Ili drugim recima, ti verujes samo u bajke koje ti se svidjaju
 
auhm, ovo je vise idiotluka nego sto mj stomak trenutno moze da svari. Mozda Tito nije bio bravar, zapravo je izvesno da nije bio, ali ostalo je cisto naklapanje.

Savet: kada procitate da je neko iniciran u masonsku lozu od strane Vatikana i tome slicno, prestanite sa citanjem jer citate s**nje...

Пуј...маму му ебем...А ја био убеђен да је школован....:per: :per: :per:
 
to se i ja zapitah :dontunderstand:

paaa...posto imaju istu majku, koja nije Jevrejka, razlika je strasno bitna...
naime, ni jedan ni drugi, "formalno", nisu Jevreji...bez obzira na tjaleta...
sad ti vidi da uklopis Vatikan u sve ovo...Cerkeze vec imamo, kao i masone...:zcepanje:

nego, kraj onog...clanka preuzetog iz Sveta (tog fantasticnog izvora relevantnih informacija...) je ubjedljivo...najdramaticniji momenat u cijeloj...storiji...
 
da te pitam, nas jedan drugi pokojini vodja takodje je imao porodicne tajne, malo nezgodne, otac isto tako nije hteo da zna za njega(bas se cudim zasto). ali danas ga dizu u idole i pripisuju mu nadnaravne sposobnosti. dakle...? jel ti lakse
istina ,ne samo da nije hteo da zna , nego se pokojnom Slobi otac rokunuo iz pistolja , a majka mu se posle 10 godina obesila , mos' misliti sta je taj zabedio , Broz je izgleda mala maca za ovog pod lipom :think:
 
Ja sam negde procitao da je Josip Broz bio na ruskom frontu 1914.godine ali da nije poginuo.Kada se vratio u Kumrovec rakao je bratu Francu:"Franc ajde da zamenimo identitet da bi zavarao trag posto me vija dvoglavi Arapin".Ovaj je pristao na to .I onda je Josip ustvari postao Franc,a Franc je postao Josip.Franc je ustvari bio masinbravar a ne Josip.Josip je bio strugar sa trecim stepenom strucne spreme.Titov otac tj.Francov otac koji je kasnije bio Josip jeste bio jevrejin iz Palestine i zbog toga ih je vijao dvoglavi Arapin.Josipov otac tj.kasnije Francov otac je bio Jermenin katolicke veroispovesti.Oni su u stvari braca po majci koja je bila plave krvi iz Pruske kraljevske porodice i koja je bila masonka.Odatle je mali Josip tj.Franc i imao veze u masonskoj lozi.Francov otac tj. Josipov je bio u Jasenovcu,posto je bio Jevrej ali nije ubijen posto je Josipova majka bila plave krljevske krvi i imala je veze i u vatikanu,pa je uspela da ga spasi.Medjutim kada je izasao iz logora hteo je svima da kaze kako je njegov sin zamenio identitet sa svojim polubratom Josipom.Onda su ga vratili u logor i Tito tj.Franc.tj.Josip nije hteo da oslobadja Jasenovac da nebi on progovorio.Neposredno nakon toga je Tito tj.Franc.tj.Josip izvrsio plasticnu operaciju lica i nije se moglo raspoznati ko je Franc a ko je Josip.To objasnjava i cudnu pojavu da je Tito u isto vreme vidjan i u Beogradu i u Moskvi sa Staljinom.Taj Tito u Moskvi sa Staljinom je bio Franc a ovaj u Beogradu je bio Josip.Franca je Staljin zamenio sa Jozefom koji je isto napravio plasticnu operaciju pa je bio isti kao Josip i kao Franc.Desavalo se da Tito bude istovremeno i u Kini i u Americi samo sto nije jasno koji je bio Josip a koji je bio Franc a koji Jozef.Franc i dan danas zivi u Moskvi kao najstariji covek na svetu i ima 3 sina,5 unucadi i 10 praunucadi.Josip je umro 1980 godine i sahranjen je u Beogradu.Za Jozefovu sudbinu nema tacnih podataka.Za sve ovo postoje verodostojni podaci i ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte.
 
Poslednja izmena:

Back
Top