SNS PO KUCAMA OD VRATA DO VRATA

Нека раде свој посао...........................
Ова влада је заиста катастрофална и подржавам свакога ко се труди да је смени...једино што сумњам да би напредњаци били битно бољи да су на власти..........
 
Nije zabranjeno ići od vrata do vrata, bilo bi licemerno kritikovati ih kad nema ko nekada nije radio ili trenutno radi door to door kampanju. Kod mene su bili, prvi put sam im ljubazno objasnila da sam član druge stranke i da neću to da potpišem, drugi put sam bila nekulturna, trećeg valjda neće biti ;)
 
Nije zabranjeno ići od vrata do vrata, bilo bi licemerno kritikovati ih kad nema ko nekada nije radio ili trenutno radi door to door kampanju. Kod mene su bili, prvi put sam im ljubazno objasnila da sam član druge stranke i da neću to da potpišem, drugi put sam bila nekulturna, trećeg valjda neće biti ;)
kod nas u kraju su na svim prethodnim izborima jos ujedinjeni radikali obicno delili trece mesto sa Cedom , a iza Canka i daleeeko iza DS-a , pa sad jos ni ovi leceni radikali nemaju odbor , a ni aktiviste :think:
 
Немој заборавити да смо и ми скупљали пописе мали милион пута када се водила борба против милошевића.........за Заједно, за ДОС, за ослобађање демонстраната...................за све и свашта.
 
Нека раде свој посао...........................
Ова влада је заиста катастрофална и подржавам свакога ко се труди да је смени...једино што сумњам да би напредњаци били битно бољи да су на власти..........

jesu na vlasti,na Vozdovcu i jel se promenilo nesto? Nista,cak je sve jos vise zapusteno...Sve je to ista bagra...Sjasi Kurta da uzjasi Murta...
 
Kucaju na vrata kao jehovini svedoci!!:mrgreen:

jehovas-witness-knockers.jpg
 
jesu na vlasti,na Vozdovcu i jel se promenilo nesto? Nista,cak je sve jos vise zapusteno...Sve je to ista bagra...Sjasi Kurta da uzjasi Murta...

не знам али сумњам да ће се било шта битно променити........ипак, неписано правило је да се 100 дана пре првих коментара.
100 дана још није прошло.


У сваком случају периодична промена власти је позитивна ствар.

ови садашњи (ДС, Г17, ЛДП, СПС:::) су доказали своју неспособност, можда неко други зна боље.
 
Poslednja izmena:
Nije zabranjeno ići od vrata do vrata, bilo bi licemerno kritikovati ih kad nema ko nekada nije radio ili trenutno radi door to door kampanju. Kod mene su bili, prvi put sam im ljubazno objasnila da sam član druge stranke i da neću to da potpišem, drugi put sam bila nekulturna, trećeg valjda neće biti ;)

Treci put ti dodje Pusi licno.Sa dvocevkom ih docekas!:mrgreen:
 
Нека раде свој посао...........................
Ова влада је заиста катастрофална и подржавам свакога ко се труди да је смени...једино што сумњам да би напредњаци били битно бољи да су на власти..........

Ne trude se oni da smene vlast, vec da se u nju ucackaju. To je velika razlika. Njima odgovara bilo koja vlast u kojoj mogu da ucestvuju i profitiraju.
 

Back
Top