moze li krstarica da formira vladu u senci...???

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
mnogo nas pise na krstarici...poprilicno smo se i upoznali---znamo ko sta radi...sta je radio...kako razmislja...kako vidi sadasnju situaciju...mnogi imaju ideju za prevazilazenje krize....mogu li forumasi da izaberu vladu u senci----ako mogu ajde da je izaberemo...neka mandatar sastavi vladu i podnese ekspoze...mozda neko iz sadasnje vlade to vidi pa nesto i nauci i primeni u sadasnjoj vladi....
sta mislite...???
 
Odlicna ideja, ne zna se gde manje Srba, na Krstarici ili u Vladi :hahaha: :rotf:

eee sad si me.... o tome nisam razmisljao....kako pokazati uverenje o drzavljanstvu..???
a mislis da je to neko trazio ovima u ovoj i predhodnim vladama...????

ali si u pravu...evo odmah izadje potreba za uvodjenjem jednog pravila u formiranju vlade...tema skoro vec ispuni cilj...
 
eee sad si me.... o tome nisam razmisljao....kako pokazati uverenje o drzavljanstvu..???
a mislis da je to neko trazio ovima u ovoj i predhodnim vladama...????

ali si u pravu...evo odmah izadje potreba za uvodjenjem jednog pravila u formiranju vlade...tema skoro vec ispuni cilj...

Kakvom drzavljanstu, MESTU RODJENJA prijatelju :) ... k'o u Americi (bar sto se tice predsednika) :mrgreen: ... mada bi to meni vazilo za sve ministre, poslanike, oficire u vojsci itd. :P
 

Kakvom drzavljanstu, MESTU RODJENJA prijatelju :) ... k'o u Americi (bar sto se tice predsednika) :mrgreen: ... mada bi to meni vazilo za sve ministre, poslanike, oficire u vojsci itd. :P

Значи 80% Србских вођа кроз историју по теби неби могли да се пријаве за функцију у било ком делу Србске власти?
 
Значи 80% Србских вођа кроз историју по теби неби могли да се пријаве за функцију у било ком делу Србске власти?

Ne pricam ja ovde kroz istoriju, vec pricam o trenutnoj situaciji. Evo pokazali su se "crnogorci" na ovom forumu kako gotive Srbiju :roll: .... a u praksi svi od Tadica do Draskovica.
 
Pa kako nam je dosad islo s njima, mozda je i bolje tako...

На кога мислиш?
Јел мислиш на: Иву Анрића, Дучића, Кочића, Карађорђевиће, Немањиће, Петровиће, Рашковића, Младића, Ђинђића, Тадића, Шешеља, Драшковића, Караџића, Милошевића....
 

Kakvom drzavljanstu, MESTU RODJENJA prijatelju :) ... k'o u Americi (bar sto se tice predsednika) :mrgreen: ... mada bi to meni vazilo za sve ministre, poslanike, oficire u vojsci itd. :P

Evo ja se uklapam u taj profil....Rođena sam ovde, ali veći deo života me Srbija nije ni videla zbog sticaja raznih okolnosti...da li sam ja onda podobnija od onog ko je suprotno meni rođen u nekoj drugoj državi, ali je veći deo života, školovanja i posla proveo ovde?
:think:
ps. ne pretendujem na vlast, da ne bude zabune:mrgreen:
 

Back
Top