ОТПОР из Скупштине Србије на ФЕЈСБУКУ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Млађани посланик ДСа, чини ми се Срђан се зове, момак, који је својевремено као припадник ОТПОРА, са стиснутом песницом, говорио како њега политика не интересује, то је и доказао јуче на заседању Скупштине Србије.
Познати играч пасијанса на заседању Скупштине, онај са лап-топом, на ком је слика Ђикијева, снимљен је камером 17. 03. око 14 часова, како прелистава ФЕЈСБУК и
гледа слике лепих девојака....Да ли су то његове обожаватељке, или рибе обожаване
од стране дотичног, не знам, али могу да се сложим, да су све лепе и згодне...
Било како било, он је доказао оно што је говорио...ПОЛИТИКА МЕ НЕ ИНТЕРЕСУЈЕ...
А и зашто би...Постоје други који мисле за њега, који достављају предлоге
закона, који прилажу или одбијају амандмане а његово је само да буде присутан
и да подигне руку, кад то од њега буду захтевали.
И његово је ...да с времена на време за говорницом саспе салву критика и оптужби на рачун опозиције...И то не било какввих, већ оних оштрих,
које су већина грађана који прате скупштинска заседања већ, заједно са њим
научили напамет.
Али као у свему, и у овоме има нешто позитивно. Барем се можемо надати
да овај посланик неће сутра гласати за неке законе, који ће форсирати
геј популацију, јер из виђеног, да се закључити, да је заинтересован
за супротни пол...Ако се нешто до тада не промени?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
treba zabraniti poslovnikom da se za vreme zasedanja skupstine u skupstini koriste mobilni telefoni,racunari i citanje novina...i onako su dozvolili da samo za vreme glasnja moraju imati kvorum,pa sada mlate praznu slamu ponekad samo 5-6 njih u sali----nek citaju,telefoniraju ili pisu na racunaru negde drugde...da to rade negde kod privatnika u proizvodnji dobili bi otkaz...
 
Млађани посланик ДСа, чини ми се Срђан се зове, момак, који је својевремено као припадник ОТПОРА, са стиснутом песницом, говорио како њега политика не интересује, то је и доказао јуче на заседању Скупштине Србије.
Познати играч пасијанса на заседању Скупштине, онај са лап-топом, на ком је слика Ђикијева, снимљен је камером 17. 03. око 14 часова, како прелистава ФЕЈСБУК и
гледа слике лепих девојака....Да ли су то његове обожаватељке, или рибе обожаване
од стране дотичног, не знам, али могу да се сложим, да су све лепе и згодне...
Било како било, он је доказао оно што је говорио...ПОЛИТИКА МЕ НЕ ИНТЕРЕСУЈЕ...
А и зашто би...Постоје други који мисле за њега, који достављају предлоге
закона, који прилажу или одбијају амандмане а његово је само да буде присутан
и да подигне руку, кад то од њега буду захтевали.
И његово је ...да с времена на време за говорницом саспе салву критика и оптужби на рачун опозиције...И то не било какввих, већ оних оштрих,
које су већина грађана који прате скупштинска заседања већ, заједно са њим
научили напамет.
Али као у свему, и у овоме има нешто позитивно. Барем се можемо надати
да овај посланик неће сутра гласати за неке законе, који ће форсирати
геј популацију, јер из виђеног, да се закључити, да је заинтересован
за супротни пол...Ако се нешто до тада не промени? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nikad se ne zna, ne zaleći se. Ako mu kažu da glasa za gay opciju, ima da glasa :lol:

To je slika i prilika stanja u zemlji. Poslanik ne treba da misli svojom glavom, ima ko to radi umesto njega i on samo treba da bude prisutan. Što bi rekli na broju kao u vojsci. Kad mu napišu šta da kaže on će pročitati, a dotle šta da radi? Ne može blejati svaki dan po ceo dan,ybg.

Sve u svemu, jadni mi. Hranimo 250 trutova koji nam rade o glavi :(
 
treba zabraniti poslovnikom da se za vreme zasedanja skupstine u skupstini koriste mobilni telefoni,racunari i citanje novina...i onako su dozvolili da samo za vreme glasnja moraju imati kvorum,pa sada mlate praznu slamu ponekad samo 5-6 njih u sali----nek citaju,telefoniraju ili pisu na racunaru negde drugde...da to rade negde kod privatnika u proizvodnji dobili bi otkaz...

I sad ti saberi njih 250 puta plate,dnevnice i sve ostalo što primaju, pa sve to još i posle prestanka mandata. Pa,da smo Amerika pukli bi do sada
 
како прелистава ФЕЈСБУК и
гледа слике лепих девојака.
:


Jedino dobro u celoj stvari je što
1. ne gleda slike frajera
2. ne gleda slike maloletnica...nadam se

Ako ništa drugo, možemo mirno da spavamo, pošto je Srđan jedan običan, dosadni popaljenko, a u Skupštini sede sigurno tries' puta veće skotine....
Treba im dopustiti i da se hebu ispod onih poslaničkih klupa....ovaj sa Fejsom je mala maca naspram cele te plejade kiča, papanluka i gluposti.
 
Али као у свему, и у овоме има нешто позитивно. Барем се можемо надати
да овај посланик неће сутра гласати за неке законе, који ће форсирати
геј популацију, јер из виђеног, да се закључити, да је заинтересован
за супротни пол...Ако се нешто до тада не промени?[/SIZE][/B] :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Pa kad mu daju stan glasaće i da vanzemaljci postoje, još će dati sve od sebe da nas ubedi da su tu među nama...e Mačak kako nemaš pojma.:lol:
 
Млађани посланик ДСа, чини ми се Срђан се зове, момак, који је својевремено као припадник ОТПОРА, са стиснутом песницом, говорио како њега политика не интересује, то је и доказао јуче на заседању Скупштине Србије.
Познати играч пасијанса на заседању Скупштине, онај са лап-топом, на ком је слика Ђикијева, снимљен је камером 17. 03. око 14 часова, како прелистава ФЕЈСБУК и
гледа слике лепих девојака....Да ли су то његове обожаватељке, или рибе обожаване
од стране дотичног, не знам, али могу да се сложим, да су све лепе и згодне...
Било како било, он је доказао оно што је говорио...ПОЛИТИКА МЕ НЕ ИНТЕРЕСУЈЕ...
А и зашто би...Постоје други који мисле за њега, који достављају предлоге
закона, који прилажу или одбијају амандмане а његово је само да буде присутан
и да подигне руку, кад то од њега буду захтевали.
И његово је ...да с времена на време за говорницом саспе салву критика и оптужби на рачун опозиције...И то не било какввих, већ оних оштрих,
које су већина грађана који прате скупштинска заседања већ, заједно са њим
научили напамет.
Али као у свему, и у овоме има нешто позитивно. Барем се можемо надати
да овај посланик неће сутра гласати за неке законе, који ће форсирати
геј популацију, јер из виђеног, да се закључити, да је заинтересован
за супротни пол...Ако се нешто до тада не промени?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

По слици коју посланици шаљу из скупштине јасно се види њихова заинтересованост за просперитет.
Не би ме чудило и да им монтирају кревете па да могу да спавају ко људи у току седница а не да се криве у столицама.
 
,,Jača sila: vek nenasilnog sukoba”, Piter Akerman, Džek Duval.

Drskost ovakvih taktika je izgleda nervirala režim. Srđan Milivojević, kruševački aktivista Otpora, seća se kako je sprejom nacrtao veliki grafit pesnice na tamošnjoj policijskoj stanici uz natpis, ,,Nevernici, izdali ste Kosovo” i naziv Otpora. Sledećeg jutra, bezbednjaci su izašli i slikali pesnicu. ,,Dugo su ostali”, rekao je Milivojević. ,,Primetio sam da ih to plaši”. Ohrabren, te noći se popeo na krov zgrade i čekićem razbio policiji satelitske antene. Međutim, niko nije ni primetio štetu i izgleda da nije imala nikakvog uticaja. ,,Shvatio sam”, rekao je o crtanju grafita ,,da ovakvim malim postupcima mogu postići daleko više nego nasilnim delovanjem”. :roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top