STA MISLITE - HOBI CRTANJE?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: STA MISLITE - HOBI CRTANJE?

Ivona_Kv
    Guest

Podrazumevano STA MISLITE - HOBI CRTANJE?

Ja mnogo volim da crtam, narocito zenske modele - ono u stilu modnih kreatora - volela bih da znam da li i vi volite ovakvu vrstu hobija? :wink:

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: STA MISLITE - HOBI CRTANJE?

Citat Original postavio Ivona_Kv
    Ja mnogo volim da crtam, narocito zenske modele - ono u stilu modnih kreatora - volela bih da znam da li i vi volite ovakvu vrstu hobija? :wink:
    A sto si to napisala ovde

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Interesantna tema, ali trebala bi da se nalazi negde drugde.. Napr: u razno... Ali onda je ljudi ne bi videli. Ja isto volim da crtam... Karikature, mini stripove i sl... Znaci malo drugaciji stil, ali na isti nacin...

Pretpostavljam da ce moderatori ovu temu vec premestiti tamo gde joj je mesto...

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista
    Interesantna tema, ali trebala bi da se nalazi negde drugde.. Napr: u razno... Ali onda je ljudi ne bi videli. Ja isto volim da crtam... Karikature, mini stripove i sl... Znaci malo drugaciji stil, ali na isti nacin...

Pretpostavljam da ce moderatori ovu temu vec premestiti tamo gde joj je mesto...
    Ili u Svashtaru ili u Lik. umetnost! :wink:

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica

A zašto bi premeštali? Zar crtanje ne spada u likovnu umetnost. Meni je još kao klincu neko bacio u uvo rečenicu tipa: "Ni dan bez PLAJVAZA!". I da znate da je stvar na mestu. Tako već godinama gde god sednem duže od dva minuta vadim neki od mnogobrojnih PLAJVAZA iz džepova, torbice, kaseta po kolima ...i crtam. Tema je nevažna, konobarice, automobile, enterijer... Divan trening za ruku i opuštanje sive mase. Podloga je nevažna, sve je OK! :wink:

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Espanol
    Citat Original postavio Goscica

A zašto bi premeštali? Zar crtanje ne spada u likovnu umetnost. Meni je još kao klincu neko bacio u uvo rečenicu tipa: "Ni dan bez PLAJVAZA!". I da znate da je stvar na mestu. Tako već godinama gde god sednem duže od dva minuta vadim neki od mnogobrojnih PLAJVAZA iz džepova, torbice, kaseta po kolima ...i crtam. Tema je nevažna, konobarice, automobile, enterijer... Divan trening za ruku i opuštanje sive mase. Podloga je nevažna, sve je OK! :wink:
    eeee, ma neeee, tema je bila postavljena na turizmu, zato smo reagovali pa su moderatori sredili stvar i sad je na pravom mestu...

Slične teme

1. Hobi
    Autor Psihologue u forumu Astrologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.03.2014., 04:25
  2. moj HOBI :P
    Autor CarDevil u forumu Razno
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.07.2007., 22:03
  3. HOBI
    Autor JaH_G|rL u forumu Razno
    Odgovora: 11