Операција крајника

Elsita

Zainteresovan član
Poruka
166
Ovako imam jedan problem:confused:
imam skoro 18 godina i oduvek sam imala velike krajnike ali nisam imala problema sa njima.Ove godine sam imala upale grla i angine i doktor mi je reko da trebam na operaciju ali ja se plasim :confused:
Da li vi imate neko iskustvo?svaki savet je dragocen


hvala unapred :(
 
Ovako imam jedan problem:confused:
imam skoro 18 godina i oduvek sam imala velike krajnike ali nisam imala problema sa njima.Ove godine sam imala upale grla i angine i doktor mi je reko da trebam na operaciju ali ja se plasim :confused:
Da li vi imate neko iskustvo?svaki savet je dragocen


hvala unapred :(

nemoj da se plasis...ako bas moras na operaciju nije to toliko strasno...ima da se najedes sladoleda....ipak potrazi i drugo misljenje a za sada idi na pdf zdravlje tamo ces naci svega:)
 
Ovako imam jedan problem:confused:
imam skoro 18 godina i oduvek sam imala velike krajnike ali nisam imala problema sa njima.Ove godine sam imala upale grla i angine i doktor mi je reko da trebam na operaciju ali ja se plasim :confused:
Da li vi imate neko iskustvo?svaki savet je dragocen


hvala unapred :(

То је рутинска операција, немаш чега да се плашиш. После ће те неколико дана мало болести грло - и то је све!
Ја сам их оперисала са 14 година, моја ћерка са 3 и по!
Сви смо преживели! ;)
 
То је рутинска операција, немаш чега да се плашиш. После ће те неколико дана мало болести грло - и то је све!
Ја сам их оперисала са 14 година, моја ћерка са 3 и по!
Сви смо преживели! ;)

Ja se ceo život mlatim sa anginama i čudima, naročito dok sam bila mala....tada sam kukala majci da me pošalje na tu operaciju, zbog tog mitskog sladoleda "možeš da dobiješ koliko hoćeš", ej, znaš koliko je to sladoleda u dečjoj mašti :D brdo :lol: Al' eto, život nekom majka, nekom maćeha, ne dopade me taj sladoled, majkumu.
 
Ja se ceo život mlatim sa anginama i čudima, naročito dok sam bila mala....tada sam kukala majci da me pošalje na tu operaciju, zbog tog mitskog sladoleda "možeš da dobiješ koliko hoćeš", ej, znaš koliko je to sladoleda u dečjoj mašti :D brdo :lol: Al' eto, život nekom majka, nekom maćeha, ne dopade me taj sladoled, majkumu.

E i ja sam cuo tu pricu o sladoledu. Znaci to bile lazi.Prazne price :confused:
 
Ovako imam jedan problem:confused:
imam skoro 18 godina i oduvek sam imala velike krajnike ali nisam imala problema sa njima.Ove godine sam imala upale grla i angine i doktor mi je reko da trebam na operaciju ali ja se plasim :confused:
Da li vi imate neko iskustvo?svaki savet je dragocen


hvala unapred :(

Od ovoga su ljudi masovno umirali... ne znam šta da ti kažem...:hahaha: Ma daj bre, obična, rutinska operacija krajnika, nema brige.
 
Ovako imam jedan problem:confused:
imam skoro 18 godina i oduvek sam imala velike krajnike ali nisam imala problema sa njima.Ove godine sam imala upale grla i angine i doktor mi je reko da trebam na operaciju ali ja se plasim :confused:
Da li vi imate neko iskustvo?svaki savet je dragocen
hvala unapred :(

Полако са операцијом...:rtfm:
Крајници имају важну заштитну функцију и да не служе ничему, људи би се рађали без њих. Најлакше је отићи код првог касапина и "отфикарити" их. Обиђите још неколико врсних ОРЛ спцијалиста, па тек онда ако сви кажу да су за вађење...:)
 
Полако са операцијом...:rtfm:
Крајници имају важну заштитну функцију и да не служе ничему, људи би се рађали без њих. Најлакше је отићи код првог касапина и "отфикарити" их. Обиђите још неколико врсних ОРЛ спцијалиста, па тек онда ако сви кажу да су за вађење...:)

Ja sam operisala krajnike sa 8 godina. To su bile upale grla sa gusenjem, mucenje pravo.

E onda vise nisam imala angine, ali svaka prehlada i virus su se zavrsavali kao bronhitis (ne znam broj) ili upala pluca (4). E onda su mi rekli da je to (izmedju ostalog) zato sto nemam krajnike kao zastitu :confused:
 
Sto je isti dan otisla kuci ako daju sladoled??? Ja bi ostao mesec dana :D:hahaha: ....dok me ne izbace

Kad je sve zbrojila i oduzela nekako joj se vise isplatilo biti doma i iz svog dzepa platiti sladoled 10-ak dolara, nego iz svog dzepa platiti ostanak u bolnici, koji ovdje za takve stvari nisu predvidjene, jedno 6-7-8 tisuca....;)
Koliko za te novce moze sladoleda kupiti..ihaa:ok:
 

Back
Top