Podešavanje programa u korisničkim nalozima

Supergenius

Početnik
Poruka
16
Pošto sam nabavio nov komp i OS (Win 7) reših da poslušam sve savete o sigurnosti i da, između ostalog, za svakog člana porodice kreiram user nalog.

Kada sam se ulogovao u user-e i otvorio Winamp, Daemon Tools i 7-zip primetio sam da opcije ovih programa nisu podešene kao u administratorskom nalogu.

Pošto sam puno vremena potrošio podešavajući opcije svih programa u administratorskom nalogu, da li postoji način da "nateram" user naloge da povuku podešavanja programa iz administratorskog, ili ću morati da u svakom user nalogu otvaram svaki program i da ga iznova podešavam? :dash:
 
..... za svakog člana porodice kreiram user nalog.....
...... primetio sam da opcije ovih programa nisu podešene kao u administratorskom nalogu....
..... da li postoji način da "nateram" user naloge da povuku podešavanja programa iz administratorskog, ili ću morati da u svakom user nalogu otvaram svaki program i da ga iznova podešavam? :dash:
Те нове налоге које си креирао су претпостављам Guest налози који имају доста ограничене могућности за разлику од админ налога. Једном речју, нема шансе да они повуку подешавања из админ налога, јер се онда губи смисао постојања самих налога као таквих. Једино решење по мени је да и тим налозима доделиш админ привилегије.gl
 

Back
Top