PREDLOZI ZA BOLJI DRUSTVENI ZIVOT SOMBORA

milost

Primećen član
Poruka
789
Sta vi uopste predlazete da bi Sombor bio lepsi.Svi znamo kada izadjemo u grad,da se smorimo,jer nema apsolutno nikakvih desavanja.U klubovima ljudi stoje,gledaju jedni u druge,kao telad,ne bi im palo na pamet da pridju nekome.I tako stalno.Prodje te volje za izlazenjem.Niko malo da krene da igra.Ljudi idite malo u vece gradove da vidite zivot.Ne vidim u cemu je Subotica bolja od Sombora, a opet je deset puta bolji provod.Nema ona vise stanovnika,a yurke su im deste pute bolje.Ljudi nisu konzervativni,i znaju da se zabave.Sta to predlazete za Sombor,da bi malo bio bolji provod,a i ljudi manje konzervativni.
 
Zabavu ti neće niko stvoriti ako je ne stvoriš sam bio ti u Somboru ili Nju Jorku.
Godinama je dom omladine bio zapušteno ruglo, mafijaška praonica novca gospon Mijića.
Nadam se da će SOB nešto uraditi po pitanju da ta ustanova postane barem ono što je bila.

Mislim u svakom slučaju je obnova Doma omladine bolja solucija od otvaranja nekog novog kafića u Somboru.
Omladini treba vlastiti način kreativnog izražaja, motivacija za dešavanja koja proizilaze iz vlastitih ideja.

A zašto je dosadno ovako kako je?

Zato što ti ljudi koji imaju kintu kreiraju zabavu.
 
Bora blues:
Zabavu ti neće niko stvoriti ako je ne stvoriš sam bio ti u Somboru ili Nju Jorku.
Godinama je dom omladine bio zapušteno ruglo, mafijaška praonica novca gospon Mijića.
Nadam se da će SOB nešto uraditi po pitanju da ta ustanova postane barem ono što je bila.

Mislim u svakom slučaju je obnova Doma omladine bolja solucija od otvaranja nekog novog kafića u Somboru.
Omladini treba vlastiti način kreativnog izražaja, motivacija za dešavanja koja proizilaze iz vlastitih ideja.

A zašto je dosadno ovako kako je?

Zato što ti ljudi koji imaju kintu kreiraju zabavu.
Slazem da bi trebalo da se otvori neki klub,gde bi ljudi mogli,stvarno da uzivaju,ali da se i zabave.Vlasnik galerije se trudi da napravi neke dogadjaje,odnosno da bude bolji od drugih,sto cenim,ali smatram da jos na nekim stvarima treba da poradi.
 
s.so:
Svima je smor, a niko nema predlog...
Ne bi bilo lose da se otvori neki klub.. Mozda nova diskoteka ali negde na periferiji grada gde ce moci da dolaze samo oni iznad 18. :D

Već viđeno,
Zar da se somborska zabava svodi uvek na uvođenje elektronike u uši.

Dajte ljudi malo vlastitih kreacija, Sombor je uvek bio pun muzičara, slikara, pesnika.....Gde su ti ljudi?
 

Back
Top