Takeshi

Zanimljivo je, pogotovo zbog komentatora....
ja u suštini samo zbog njih i gledam.mislim da bi mi bilo podjednako interesantno i samo da ih slušam kako se smeju ko ludi...:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:super: je !Samo mi se ne svidja ono na kraju kad osvajaju zamak.:confused:Super su mi karaoke,ono rvanje,ono gde kazu 'dobra,dobra',....:mrgreen::mrgreen:
Uošte mi nije jasno u čemu je tu poenta i ko tu koga *****...
jel neko provalio više šta to uopšte znači
 
jooooj sega :heart:
pištoljem treba da pogode u ono što izgleda kao da je čaša od jogurta prevrnuta na neki štap, što se nalazi na prednjem delu onih tenkova ili šta već. jeste taj deo malo bezveze ali ostalo je zanimljivo :lol:
 
ja u suštini samo zbog njih i gledam.mislim da bi mi bilo podjednako interesantno i samo da ih slušam kako se smeju ko ludi...:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Uošte mi nije jasno u čemu je tu poenta i ko tu koga *****...
jel neko provalio više šta to uopšte znači

Pojma nemam sta znaci to sto pricaju Japanci ,ali Miljan i Ivan lupaju da oni u stvari kazu'dobra dobra' :D Meni je to smesno :mrgreen:

A ovo za osvajanje imas ove takmicare koji prodju sve 'nivoe' i stignu na kraju ,oni su na jednoj strani,a ovi njihovi neprijatelji,na drugoj.I oni tu sad pucaju jedni na druge.Ako ovi protivnici ubiju poslednjeg takmicara,oni su pobedili i takmicari nisu osvojili zamak,a ako takmicari pobiju ove ,oni su osvojili zamak i tu je kraj....glupo :confused:
 
Jao,i ono sinoc sto je bilo,ono trcanje i probijanje zida tj.onog papira :D
Kad se zalete pa udare u zid umesto da pocepaju onaj papir :hahaha:
Tad verovatno ne znaju za sebe par minuta zbog bola :D
 
Не гледам, мада колико сам видео шетајући по каналима то је јапанска верзија Игара без граница (Jeux Sans Frontières). Мало грубља од оригинала.
 
Slazem se sa ostalima trebalo bi da promene owu zadnju fazu... mng smara a moze swe da izgleda kao da je namsteno... Inace owu emisiju sam gledao odawno.... ALi odawnooo na nekom nemackom kanaluuu... a gledam je najwise zbog miljana i iwana kad lupe nesto i ostanu ziwi to mi je najjace :hahaha::hahaha::hahaha:
 
show je simpa skroz- japanci su odavno pa i tada bili ludi- i nadam se da ce takvi i ostati (pa cak i po cenu nekih izuzetno glupih igara)... mozda malko previse odlucuje sreca o tome ko prolazi dalje, ali i neka- nek bude jedan od emisija ovog tipa natrpan i time.. :)

omiljena igra- kamencici... :D a najmanje omiljena je osvajanje zamka (em ne mozes lepo da pratis sta se desava, em mi tu nesto smrdi po pitanju postenosti)... :)

a nasi komentatori su bar pola show-a...da prenose skupstinu, mogao bih da je gledam. :lol:

@ Micika_Mica
umem cesto da procitam potpise onih koji komentarisu... pa se pitam, kkao je to: "ljubav kao rat- nema poginuli, ali zato ima tesko ranjenih"? jel to neki rat iz buducnosti, ili sam ja sve vreme ziveo u iluziji da ljudi ginu?
 
Poslednja izmena:

Back
Top