Trazim RPG

Sephirotica

Početnik
Poruka
37
Dakle, kao sto samo ime teme kaze, treba mi neki RPG da mi malo zaokupi paznju kada nemam sta da radim.

Probao sam Dragon Age, nervira me sto moras paziti na svoje party membere (jer, jelte mage ima friendly fire) i generalno me nerviraju party memberi.
Probao sam Gothic 3 i igra mi je fenomenalna ali ako se zajebes u jednom momentu nema ici dalje (tj postanu ti svi neprijatelji).
Naravno, Oblivion je tip igre koji volim ali sam ga presao vec 4 puta i popeo mi se na vrh... brega.

Dakle, ajmo RPGeri, dajte predloge. Po mogucnosti sa linkom na neki rewiev, video ili nesto slicno.

Ako nista, bice back to Dragon Age :\
 
probaj fallout 3..posto ti se svideo oblivion....verovatno ce i fallout(prave isti ljudi(isti engine koriste)).....probaj two worlds slicno je kao oblivion...

mogao bi sad da ti nabrojim loma rpg-eva....al vecina stvarno kvalitetnih rpg-eva ima party membere...a ti rece da te to iritira...
 
Nije bas da me nerviraju parti memberi. Nerviraju me parti memberi koji te sprecavaju da ti sam udaris kripa kada si meele kao u DA i na koje moras da pazis zbog FFa kada igras nukera.
 
Dakle, kao sto samo ime teme kaze, treba mi neki RPG da mi malo zaokupi paznju kada nemam sta da radim.

Probao sam Dragon Age, nervira me sto moras paziti na svoje party membere (jer, jelte mage ima friendly fire) i generalno me nerviraju party memberi.
Probao sam Gothic 3 i igra mi je fenomenalna ali ako se zajebes u jednom momentu nema ici dalje (tj postanu ti svi neprijatelji).
Naravno, Oblivion je tip igre koji volim ali sam ga presao vec 4 puta i popeo mi se na vrh... brega.

Dakle, ajmo RPGeri, dajte predloge. Po mogucnosti sa linkom na neki rewiev, video ili nesto slicno.

Ako nista, bice back to Dragon Age :\
Ako imas PS3 onda demon souls.
 
Kao što reče Monomax, fallout 3 je fenomenalna igra.

Ako si više za epic RPG-ove, probaj Risen, Divinity 2: Ego Draconis... Ima još dobrih, al mi ne padaju trenutno na pamet.

P.S. - Ako nisi već, odigraj Oblivion sa modovima kao što su oni oficijalni, Verona House - Bloodlines (ovaj je po meni bolji od originalne priče)...
 
A da probas neki klasicniji RPG? Tipa NWN, Baldurs gate, Fallout 1&2, Planetscape Torment? Posto pretpostavljam da si odvozao stare Gothice :)

Za ubijanje vremena i mlacenje sve u 16, M&B je zakon, a i TES5:Fallout moze da posluzi.

PS: Ako hoces neki noviji Diabloid Torchlight je sasvim OK.
 
TES5: Fallout??

Zar ne posotji party i u NWN i Planescape Tormentu??

P.S. - Zaboravio sam po meni najbolje igre ikada: Star Wars - Knights of the Old Republic!! Jeste da postoji party, ali nema friendly fire-a i sličnog i veoma je razvijena priča...
 
Nemam PS3 :P

@placenik: Ako neki RPG klasifikujes kao "klasicniji" to znaci da sam ga ja presao vec dva puta, napisao walktrough i rewiev na gamespotu :P (kao sto sam, izmedju ostaloga za te koje si ti pomenuo, sem baldura, to je nekako serijal koji mi jednostavno nije seo, igrao sam sva tri, ali meeeh).

Torchlight sam igrao i veoma mi je isprazan, jednolican i prilicno linearan. Ubi bosa na drugom spratu -> ubij bosa na 4. spratu -> ubij bosa na 7. spratu -> ... a izmedju side questovi pokupi item na drugom spratu -> pokupi item na 4 spratu -> pokupi item na 7. spratu.

@Messenger - Igrao sam skoro sve modove Obliviona, ali mi je igra vec na vrh... necega tako da necu da je instal opet radi moda jos jednog.

Odlucio sam da instaliram Dragon Age ponovo. Zelim da vidim sta je to meni toliko promakjlo u toj igri. Nemoguce da je svi sajtovi ocenjuju jako visokim ocenama a da je mene tako odbila. Svi RPGeri koje znam kazu da je odlicna, genijalna, [ubaci opisni pridev] samo je meni odbojna. Nemoguce je da ja promasim dobar RPG.
 
Nemam PS3 :P

@placenik: Ako neki RPG klasifikujes kao "klasicniji" to znaci da sam ga ja presao vec dva puta, napisao walktrough i rewiev na gamespotu :P (kao sto sam, izmedju ostaloga za te koje si ti pomenuo, sem baldura, to je nekako serijal koji mi jednostavno nije seo, igrao sam sva tri, ali meeeh).

Torchlight sam igrao i veoma mi je isprazan, jednolican i prilicno linearan. Ubi bosa na drugom spratu -> ubij bosa na 4. spratu -> ubij bosa na 7. spratu -> ... a izmedju side questovi pokupi item na drugom spratu -> pokupi item na 4 spratu -> pokupi item na 7. spratu.

@Messenger - Igrao sam skoro sve modove Obliviona, ali mi je igra vec na vrh... necega tako da necu da je instal opet radi moda jos jednog.

Odlucio sam da instaliram Dragon Age ponovo. Zelim da vidim sta je to meni toliko promakjlo u toj igri. Nemoguce da je svi sajtovi ocenjuju jako visokim ocenama a da je mene tako odbila. Svi RPGeri koje znam kazu da je odlicna, genijalna, [ubaci opisni pridev] samo je meni odbojna. Nemoguce je da ja promasim dobar RPG.
ОК, онда се повлачим пред ауторитетом :ok: Већина људи овде није ни пробала то да игра, али видим да ипак ниси од новокомпонованих :) Ех кад бих ја имао толко времена за гејминг :sad2:

@Messenger, Фолаут 3 је наставак Обливиона, тј TES серије, по механици и свему осталом, али ово није тема о томе...
 
ОК, онда се повлачим пред ауторитетом :ok: Већина људи овде није ни пробала то да игра, али видим да ипак ниси од новокомпонованих :) Ех кад бих ја имао толко времена за гејминг :sad2:

@Messenger, Фолаут 3 је наставак Обливиона, тј TES серије, по механици и свему осталом, али ово није тема о томе...



Nastavak Obliviona...no comment
 
modovani morrowind(moze i klasicni morrowind) i oblivion su u principu najbolje rpg igre ikada izdate...
Ako su te smorile te, probaj da igras gothic serijal, ukljucujuci risen, Gothic 3 je sranje po meni. Ako ne volis klasike, tj smorili te, Ne znam niko nij epomenuo, KOTOR 1 i 2, iako imas party mozes i da soliras.
 

Back
Top