Trazim RPG
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Trazim RPG

Početnik Sephirotica (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Trazim RPG

Dakle, kao sto samo ime teme kaze, treba mi neki RPG da mi malo zaokupi paznju kada nemam sta da radim.

Probao sam Dragon Age, nervira me sto moras paziti na svoje party membere (jer, jelte mage ima friendly fire) i generalno me nerviraju party memberi.
    Probao sam Gothic 3 i igra mi je fenomenalna ali ako se zajebes u jednom momentu nema ici dalje (tj postanu ti svi neprijatelji).
    Naravno, Oblivion je tip igre koji volim ali sam ga presao vec 4 puta i popeo mi se na vrh... brega.

Dakle, ajmo RPGeri, dajte predloge. Po mogucnosti sa linkom na neki rewiev, video ili nesto slicno.

Ako nista, bice back to Dragon Age :\
    Sarkazam je prirodni odgovor organizma na glupost.

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Re: Trazim RPG

probaj fallout 3..posto ti se svideo oblivion....verovatno ce i fallout(prave isti ljudi(isti engine koriste)).....probaj two worlds slicno je kao oblivion...

mogao bi sad da ti nabrojim loma rpg-eva....al vecina stvarno kvalitetnih rpg-eva ima party membere...a ti rece da te to iritira...

Učlanjen
    16.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije bas da me nerviraju parti memberi. Nerviraju me parti memberi koji te sprecavaju da ti sam udaris kripa kada si meele kao u DA i na koje moras da pazis zbog FFa kada igras nukera.

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Sephirotica Pogledaj poruku
    Dakle, kao sto samo ime teme kaze, treba mi neki RPG da mi malo zaokupi paznju kada nemam sta da radim.

Probao sam Dragon Age, nervira me sto moras paziti na svoje party membere (jer, jelte mage ima friendly fire) i generalno me nerviraju party memberi.
    Probao sam Gothic 3 i igra mi je fenomenalna ali ako se zajebes u jednom momentu nema ici dalje (tj postanu ti svi neprijatelji).
    Naravno, Oblivion je tip igre koji volim ali sam ga presao vec 4 puta i popeo mi se na vrh... brega.

Dakle, ajmo RPGeri, dajte predloge. Po mogucnosti sa linkom na neki rewiev, video ili nesto slicno.

Ako nista, bice back to Dragon Age :\
    Ako imas PS3 onda demon souls.
    "Priroda ljudi je nepostojana; lako je ubediti ih u jedno, ali je tesko odrzati ih u tom ubedjenju. Zato je potrebno biti tako spreman da se, kada vise ne veruju, silom nateraju da veruju."

Primećen član Messenger_of_Death (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Kao što reče Monomax, fallout 3 je fenomenalna igra.

Ako si više za epic RPG-ove, probaj Risen, Divinity 2: Ego Draconis... Ima još dobrih, al mi ne padaju trenutno na pamet.

P.S. - Ako nisi već, odigraj Oblivion sa modovima kao što su oni oficijalni, Verona House - Bloodlines (ovaj je po meni bolji od originalne priče)...
    http://www.vizioshop.com/majice/messenger_of_death

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

A da probas neki klasicniji RPG? Tipa NWN, Baldurs gate, Fallout 1&2, Planetscape Torment? Posto pretpostavljam da si odvozao stare Gothice

Za ubijanje vremena i mlacenje sve u 16, M&B je zakon, a i TES5:Fallout moze da posluzi.

PS: Ako hoces neki noviji Diabloid Torchlight je sasvim OK.
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

TES5: Fallout??

Zar ne posotji party i u NWN i Planescape Tormentu??

P.S. - Zaboravio sam po meni najbolje igre ikada: Star Wars - Knights of the Old Republic!! Jeste da postoji party, ali nema friendly fire-a i sličnog i veoma je razvijena priča...

Učlanjen
    16.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nemam PS3

@placenik: Ako neki RPG klasifikujes kao "klasicniji" to znaci da sam ga ja presao vec dva puta, napisao walktrough i rewiev na gamespotu (kao sto sam, izmedju ostaloga za te koje si ti pomenuo, sem baldura, to je nekako serijal koji mi jednostavno nije seo, igrao sam sva tri, ali meeeh).

Torchlight sam igrao i veoma mi je isprazan, jednolican i prilicno linearan. Ubi bosa na drugom spratu -> ubij bosa na 4. spratu -> ubij bosa na 7. spratu -> ... a izmedju side questovi pokupi item na drugom spratu -> pokupi item na 4 spratu -> pokupi item na 7. spratu.

@Messenger - Igrao sam skoro sve modove Obliviona, ali mi je igra vec na vrh... necega tako da necu da je instal opet radi moda jos jednog.

Odlucio sam da instaliram Dragon Age ponovo. Zelim da vidim sta je to meni toliko promakjlo u toj igri. Nemoguce da je svi sajtovi ocenjuju jako visokim ocenama a da je mene tako odbila. Svi RPGeri koje znam kazu da je odlicna, genijalna, [ubaci opisni pridev] samo je meni odbojna. Nemoguce je da ja promasim dobar RPG.

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Sephirotica Pogledaj poruku
    Nemam PS3

@placenik: Ako neki RPG klasifikujes kao "klasicniji" to znaci da sam ga ja presao vec dva puta, napisao walktrough i rewiev na gamespotu (kao sto sam, izmedju ostaloga za te koje si ti pomenuo, sem baldura, to je nekako serijal koji mi jednostavno nije seo, igrao sam sva tri, ali meeeh).

Torchlight sam igrao i veoma mi je isprazan, jednolican i prilicno linearan. Ubi bosa na drugom spratu -> ubij bosa na 4. spratu -> ubij bosa na 7. spratu -> ... a izmedju side questovi pokupi item na drugom spratu -> pokupi item na 4 spratu -> pokupi item na 7. spratu.

@Messenger - Igrao sam skoro sve modove Obliviona, ali mi je igra vec na vrh... necega tako da necu da je instal opet radi moda jos jednog.

Odlucio sam da instaliram Dragon Age ponovo. Zelim da vidim sta je to meni toliko promakjlo u toj igri. Nemoguce da je svi sajtovi ocenjuju jako visokim ocenama a da je mene tako odbila. Svi RPGeri koje znam kazu da je odlicna, genijalna, [ubaci opisni pridev] samo je meni odbojna. Nemoguce je da ja promasim dobar RPG.
    ОК, онда се повлачим пред ауторитетом Већина људи овде није ни пробала то да игра, али видим да ипак ниси од новокомпонованих Ех кад бих ја имао толко времена за гејминг

@Messenger, Фолаут 3 је наставак Обливиона, тј TES серије, по механици и свему осталом, али ово није тема о томе...
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Primećen član
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Probaj Divinity II - Ego Draconis,po meni jedna od boljih igara u posljednjih par godina.

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Igraj Witchera tu nemas party.

Probaj i Hellgate London - to je cista zabava i razbibriga, a nema partyja.
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio placenik Pogledaj poruku
    ОК, онда се повлачим пред ауторитетом Већина људи овде није ни пробала то да игра, али видим да ипак ниси од новокомпонованих Ех кад бих ја имао толко времена за гејминг

@Messenger, Фолаут 3 је наставак Обливиона, тј TES серије, по механици и свему осталом, али ово није тема о томе...

Nastavak Obliviona...no comment
    "Priroda ljudi je nepostojana; lako je ubediti ih u jedno, ali je tesko odrzati ih u tom ubedjenju. Zato je potrebno biti tako spreman da se, kada vise ne veruju, silom nateraju da veruju."

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

modovani morrowind(moze i klasicni morrowind) i oblivion su u principu najbolje rpg igre ikada izdate...
    Ako su te smorile te, probaj da igras gothic serijal, ukljucujuci risen, Gothic 3 je sranje po meni. Ako ne volis klasike, tj smorili te, Ne znam niko nij epomenuo, KOTOR 1 i 2, iako imas party mozes i da soliras.

Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    ...Ne znam niko nij epomenuo, KOTOR 1 i 2, iako imas party mozes i da soliras.
    Post #7...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •