MONSTRUMI!!!

iivanabg

Ističe se
Banovan
Poruka
2.497
Niš - Niška policija rešila je slučaj četiri ubijena psa u selu Gornje Međurovo kod Niša čiji su leševi 9. marta pronađeni okačeni za noge o drvo nadomak igrališta. Kako je juče saopšteno, Osnovnom tužilaštvu u Nišu podnete su krivične prijave protiv dvojice maloletnika iz Gornjeg Međurova, starih 17 i 15 godina, zbog sumnje da su počinili krivično delo ubijanja i mučenja životinja.

psi-v.jpg

Deca i njihovi roditelji tvrde da je za sve kriva nesrećna okolnost!

- Maloletnici su osumnjičeni da su izvršili krivično delo ubijanja i mučenja životinja. Prema našim saznanjima, niko drugi nije učestvovao u tom delu - kaže portparol PU Niš Lidija Pavlović.
S druge strane, identifikovani maloletnici i njihovi roditelji tvrde da je pse mešance zapravo „udavio“ terijer jednog od njih.

Navodno su se dečaci šetali igralištem kada ih je iz obližnjeg grma iznenada napalo nekoliko pasa. Terijer jednog od njih, koji se koristi i za lov, tada se otrgao i zaklao četiri psa. Leševe lutalica dečaci su vezali kanapom za noge i okačili o obližnji orah kako ih, prema onome što su ispričali roditeljima, ne bi raznosili drugi psi. O svemu što se dogodilo obaveštena je samo majka petnaestogodišnjeg dečaka, ali joj sin, kako kaže, nije rekao da je pse „okačio“ o granu.
- Kad sam videla na televiziji priču o tome, odmah sam znala da su to oni! Htela sam da poludim! On mi je rekao da nisu hteli ništa zlonamerno da urade - kaže majka mlađeg dečaka i dodaje da njen sin, sem terijera, čuva i ribice, da ima i hrčka i da voli životinje.
I otac starijeg dečaka kaže da njihova deca nisu želela nikakvo zlo, da vole i čuvaju životinje, kao i da je njegov sin zbog svega bio istraumiran i da nekoliko dana nije izlazio iz kuće.

ooo boze ali ooo boze...:eek::eek::eek::eek:
ja ne znam da li su ludja ova deca ili majka sto je dala izjavu:worth::eek:
s t r a s n o:eek:
 
Bolesnici ... kako bih ja njih lepo obesila da vide kako je! Razumem da je jedno kuče agresivno pa da se završi na neki ružan način ali je smešno i pomisliti da je onaj terijer ubio četiri psa a i da jeste - šta su ih koji đavo vešali?
Idioti a pošto su stariji od 14 godina treba da odgovaraju kao odrasli!
 
- Kad sam videla na televiziji priču o tome, odmah sam znala da su to oni! Htela sam da poludim! On mi je rekao da nisu hteli ništa zlonamerno da urade - kaže majka mlađeg dečaka i dodaje da njen sin, sem terijera, čuva i ribice, da ima i hrčka i da voli životinje.
pa nisi bas ni tipicni...pretplatnik Glorije...

Pa pazi,da su rekli da su to uradile ribice mozda bih i posumnjao nesto:think:

Mali bakin koljac,cuva i ribice jubi ga majka:mazipsa:
 
Зашто пренагљујете и називате дечаке монструмима?

Јел' немогуће да је њихов пас заклао друге псе? Ако јесте тако, и ако су их обесили да их не разносе други пси и ко зна које још живуљке, као што тврде, мени то није чудно. То је село, побогу, тамо не постоји нека служба која скупља мртве псе са улица.

И ја волим животиње и не волим да се неко иживљава над њима, али ајде да видимо јел' ово заиста било иживљавање или је било тако како кажу?

Ако нешто мрзим то је бес ових "заштитника животиња" (типа Брижит Бардо) који се обрушавају на људе шта год да се деси, и називају децу монструмима без да испитају шта је заиста било. :rtfm:

Ако су и погрешили и слагали, чак и тада треба то другачије регулисати а не називати их монструмима и развлачити по медијима.
 
Зашто пренагљујете и називате дечаке монструмима?

Јел' немогуће да је њихов пас заклао друге псе? Ако јесте тако, и ако су их обесили да их не разносе други пси и ко зна које још живуљке, као што тврде, мени то није чудно. То је село, побогу, тамо не постоји нека служба која скупља мртве псе са улица.

И ја волим животиње и не волим да се неко иживљава над њима, али ајде да видимо јел' ово заиста било иживљавање или је било тако како кажу?

Ако нешто мрзим то је бес ових "заштитника животиња" (типа Брижит Бардо) који се обрушавају на људе шта год да се деси, и називају децу монструмима без да испитају шта је заиста било. :rtfm:

Ако су и погрешили и слагали, чак и тада треба то другачије регулисати а не називати их монструмима и развлачити по медијима.

jeste, nemoguce je
pa i da je bio erdel terijer, a ne nlt.

inace, da je moj klinac u pitnju vec bi smo bili kod psihologa
to nije normalno.
 
jeste, nemoguce je
pa i da je bio erdel terijer, a ne nlt.

inace, da je moj klinac u pitnju vec bi smo bili kod psihologa
to nije normalno
.

То и кажем. Ако се потврди да су се иживљавали, онда право код психолога.
Развлачење по медијима није васпитна мера.
 
stoka i deca i roditelji koji su ih vaspitali. i ako je u pitanju stvarno bio NLT to ne moze samo da pokolje cetri psa. roditelji mi se najvise gade,umesto da ih kazne kako im dolikuje,odma nisu mislili nista lose....more mrs bagro, to ni za kopanje kanala nije dovoljno dobro :neutral:

i ko bre kaci mrtvog psa na granu,iz bilo kog razloga? ae leba ti price za malu decu il retardiranu u njihovom slucaju :evil:
 
То и кажем. Ако се потврди да су се иживљавали, онда право код психолога.
Развлачење по медијима није васпитна мера.

al uz obavezu tiradu o "zlim ljubiteljima zivotinja"...:roll:
iskreno, "monstrumi" je sasvim adekvatan naslov, ovaj put;
sto zbog djecijeg postupka, sto zbog roditeljskih reakcija...
do sada, sta ce biti..na kraju...vidjet cemo
 
stoka i deca i roditelji koji su ih vaspitali. i ako je u pitanju stvarno bio NLT to ne moze samo da pokolje cetri psa. roditelji mi se najvise gade,umesto da ih kazne kako im dolikuje,odma nisu mislili nista lose....more mrs bagro, to ni za kopanje kanala nije dovoljno dobro :neutral:

i ko bre kaci mrtvog psa na granu,iz bilo kog razloga? ae leba ti price za malu decu il retardiranu u njihovom slucaju :evil:

e, "lovni terijer" na selu...sta je drugo mogao biti?
aj nek je velik ko erdel... opet nema sanse...
 

Back
Top