Да ли Црногорцима треба увести визе?

Да ли грађанима ЦГ треба увести визе?


  • Ukupno glasova
    120
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Грађанима ЦГ допуштамо да попут Арапа и Курда у Немачкој вршљају Србијом.

Укратко- грађани ЦГ вршљају Србијом и подстичу криминал, насиље и заузимају радна места која су грађанима Србије преко потребна.

Да ли мислите да грађанима ЦГ треба увести улазне, радне и боравишне визе!?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да ли је Каписода био грађанин Црне Горе или је био грађанин Србије црногорског порекла?
Уколико је био грађанин Црне Горе, да ли је имао визу било какве врсте, укључујући и туристичку?
Да ли постоји могућност да се било који туриста спречи да се убије на териториј земље у коју је дошао као туриста?
Морали би сва ова питања да разјаснимо па тек онда да се упустимо у одговор на питање из уводног поста.
 
Да ли је Каписода био грађанин Црне Горе или је био грађанин Србије црногорског порекла?
Уколико је био грађанин Црне Горе, да ли је имао визу било какве врсте, укључујући и туристичку?
Да ли постоји могућност да се било који туриста спречи да се убије на териториј земље у коју је дошао као туриста?
Морали би сва ова питања да разјаснимо па тек онда да се упустимо у одговор на питање из уводног поста.

Vize u načelu treba uvesti SVIM gradjanima CG, sa izuzetkom onih od kojih bi Srbiaj imala Koristi-
Srpski i prosrpski političari, dladići i devojske Srbi i Srpkinje koje bi smo školovali i indoktrinirali a potom vbratili u CG da tamo rade za nas.

Ali i oni bi moralid a dobiju vize na po 6 meseci do 12 meseci za učenike i studente.

Svim gradjanima CG treba da bude stvar prestiža da dobiju vizu RS.
To nam omogućava da jednoistavno biramo koga puštamo.

Nemoj da mislišda neki mafijaš sa Cetinja moće da se šeta po Srbiji samo zato što je izjavio da je Srbin?
 
Кажу да је Ксенија имала две ране на глави- од ударца, па је закључити да је убијена тупим предметом. Каписода је себе убио пиштољем.
Чојски и јуначки, жену умлатиш маљем а себе "ко `тића и сивог орла, сина брда и камења" убијеш ка` што јунаку доликује- метком.

Ово говори и грађанима ЦГ и о нама који им допуштамо да попут Арапа и Курда у Немачкој вршљају Србијом.

Укратко- грађани ЦГ вршљају Србијом и подстичу криминал, насиље и заузимају радна места која су грађанима Србије преко потребна.

Да ли мислите да грађанима ЦГ треба увести улазне, радне и боравишне визе!?



a inace ovaj Kapisoda je bio izrazito neobrazovan lik gledao sam kad je u velikom bratu neko ga pitao jel on Srbin ili crnogorac a on odgovara da je crnogorac i kako je moguce da u CG ima Srba valjda su Srbi samo u Srbiju itd :dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
...nije u tome poenta...ja sam drugacije shvatila uvodni post i nerado priznajem da se slazem. Kao pravnik imala sam gomilu crnogorskih studenata na fakultetu od kojih je vecina zelela da prodje skolovanje na najlaksi moguci nacin a sada kada mahom diplomira moja generacija oni uopste ne zure jer vec znaju radna mesta unapred, oni koji su zavrsili su odmah sledeceg dana po polozenom ispitu poceli da rade. To su cinjenice a testirani procenat nije uopste mali...Da su bahati jesu, bili jos u vreme nasih oceva pa mi to cak i ne smeta, ali su napravili takve politicke poteze i sire jaku antisrpsku propagandu da smatram uvodjenje viza dobrim resenjem...ne znam da li slusate njihovu televiziju ali skoro sam uhvatila gostovanje Djukanovica i ja takvo pljuvanje Srbije nisam videla ni na HRT-u...ispalo je da smo krivi za sve nedace Crne Gore i da zapravo mi imamo pretenzije na njihovu teritoriju, o priznanju Kosova i uspostavljanju diplomatskih odnosa i da ne govorim...last but not the least trebalo bi ih skinuti sa budzetskog studiranja...nebuloza na sta smo mi pristajali...
 
da budemo posteni oni i jesu srbi cak i cistokrvniji nego neki u sumadiji

А какве то везе има са било чим!?

Енглез када хоће у америку мора да тражи визу.
И проверавају га када тражи држављанство!

Дакле, Србија није неки луна-парк за Србе и оне који КАЖУ да су Срби.
Бити и живети у Србији је привилегија, и не може да се поистовете неко коме је Српство само на уснама и онај који од рођења овде живи и ради и плаћа порез.
 
...nije u tome poenta...ja sam drugacije shvatila uvodni post i nerado priznajem da se slazem. Kao pravnik imala sam gomilu crnogorskih studenata na fakultetu od kojih je vecina zelela da prodje skolovanje na najlaksi moguci nacin a sada kada mahom diplomira moja generacija oni uopste ne zure jer vec znaju radna mesta unapred, oni koji su zavrsili su odmah sledeceg dana po polozenom ispitu poceli da rade. To su cinjenice a testirani procenat nije uopste mali...Da su bahati jesu, bili jos u vreme nasih oceva pa mi to cak i ne smeta, ali su napravili takve politicke poteze i sire jaku antisrpsku propagandu da smatram uvodjenje viza dobrim resenjem...ne znam da li slusate njihovu televiziju ali skoro sam uhvatila gostovanje Djukanovica i ja takvo pljuvanje Srbije nisam videla ni na HRT-u...ispalo je da smo krivi za sve nedace Crne Gore i da zapravo mi imamo pretenzije na njihovu teritoriju, o priznanju Kosova i uspostavljanju diplomatskih odnosa i da ne govorim...last but not the least trebalo bi ih skinuti sa budzetskog studiranja...nebuloza na sta smo mi pristajali...

Pa kad ti je crnogorac predsednik Srbije.

A njihova vlast posto je naravno mafijaska i posto je u CG jad i beda i ono sto kao zive nesto to je zahvaljujuci kriminalu pre svega i nesto malo turizmu.
I najbolje im je da okrive Srbiju za sve.

Treba ih totalno izolovati .....ukinuti im sve privilegije ovde u Srbiji,uvesti vize,radne dozvole,podeliti otkaze crnogorcima,ukinuti drzavljanstva onima koji su ga dobili u zadnjih par godina od odvajanja CG , udariti zestoko po crnogorskim kriminalcima i tzv biznismenima u Srbiji i konfiskovati im svu imovinu kao ovim Saricima.
E tada ce racuni biti cisti a gde su cisti racuni tu je i duga ljubav. :D
 
Pa kad ti je crnogorac predsednik Srbije.

A njihova vlast posto je naravno mafijaska i posto je u CG jad i beda i ono sto kao zive nesto to je zahvaljujuci kriminalu pre svega i nesto malo turizmu.
I najbolje im je da okrive Srbiju za sve.

Treba ih totalno izolovati .....ukinuti im sve privilegije ovde u Srbiji,uvesti vize,radne dozvole,podeliti otkaze crnogorcima,ukinuti drzavljanstva onima koji su ga dobili u zadnjih par godina od odvajanja CG , udariti zestoko po crnogorskim kriminalcima i tzv biznismenima u Srbiji i konfiskovati im svu imovinu kao ovim Saricima.
E tada ce racuni biti cisti a gde su cisti racuni tu je i duga ljubav. :D

pa, svi odreda imaju dvojna drzavljanstva, tako da je uzaludan posao i uvoditi vize.:think:
 
pa, svi odreda imaju dvojna drzavljanstva, tako da je uzaludan posao i uvoditi vize.:think:

Не, увек можеш да донесеш закон
Могу и да имају двојно држављанство а ти можеш да им ограничиш боравак временски и забраниш или ограничиш рад.
 
Да ли је Каписода био грађанин Црне Горе или је био грађанин Србије црногорског порекла?
Уколико је био грађанин Црне Горе, да ли је имао визу било какве врсте, укључујући и туристичку?
Да ли постоји могућност да се било који туриста спречи да се убије на териториј земље у коју је дошао као туриста?
Морали би сва ова питања да разјаснимо па тек онда да се упустимо у одговор на питање из уводног поста.

pitanja koja si postavio su na mestu :ok:
ja sam glasao u anketi pod pretpostavkom da se pod crnogorcima smatraju drzavljani crne gore.
jedino je bzvz sto se povezuju vize i ubistvo ksenije.
mogao je i eskim da je ubije, vize ne sprecavaju ubistva...
 
Не, увек можеш да донесеш закон
Могу и да имају двојно држављанство а ти можеш да им ограничиш боравак временски и забраниш или ограничиш рад.

zar tu nema neka klauzula o posedovanju nepokretne imovine..njima ne mozes ogranicavati vreme boravka...a, svi odreda imaju nesto u Srbiji:think::mrgreen:
 
Кажу да је Ксенија имала две ране на глави- од ударца, па је закључити да је убијена тупим предметом. Каписода је себе убио пиштољем.
Чојски и јуначки, жену умлатиш маљем а себе "ко `тића и сивог орла, сина брда и камења" убијеш ка` што јунаку доликује- метком.

Ово говори и грађанима ЦГ и о нама који им допуштамо да попут Арапа и Курда у Немачкој вршљају Србијом.

Укратко- грађани ЦГ вршљају Србијом и подстичу криминал, насиље и заузимају радна места која су грађанима Србије преко потребна.

Да ли мислите да грађанима ЦГ треба увести улазне, радне и боравишне визе!?

e*bes takvu ljubav:dash:
 
To obavezno.

Zbog cega bi strani drzavljanin imao ista prava kao i ja?

Vreme je da se konacno racunaju kao strani studenti

Ma ne samo kad su studenti u pitanju...i kad je zaposljavanje i sve ostalo u pitanju.....ne moze neko ko je dosao iz CG da se zaposli a u Srbiji nezaposlenih ljudi koliko hoces. Zna se kako to ide u svakoj zemlji...prvo domaci gradjanin koji je tu rodjen e tek onda na red mogu da dodju ostali ako ista ostane
 
zar tu nema neka klauzula o posedovanju nepokretne imovine..njima ne mozes ogranicavati vreme boravka...a, svi odreda imaju nesto u Srbiji:think::mrgreen:

Можеш увек да ограничиш време боравка, можеш и да уабраниш поседовање имовине у смислу да не смеју да поседују обрадиво земљиште, економске објекте или да буду власници или сувласници фирми у Србији, али да имају право да купе кућу где могу да бораве рецимо 6 месеви или 3 месеца годишње.

У колико почине кривично дело или прекршајно дело насилне природе, забрањује им се улазак.

Рецимо Србин може да купи кућу у Швајцарској, али опет мора да тражи визу.
 

Back
Top