"Volela bih baš ovakvog!" :)

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Sa kakvim momkom tj muškarcem bi volele da budete da možete da birate? Koje dobre osobine bi morao da ima, koje navike, i slično? Kakve mane ne nikako? Kako bi trebao da izgleda (slobodno stavite nečiju sliku da vidimo otprilike koji je vaš tip muškarca)? :)

papa-smurf.jpg
 
Poslednja izmena:
Onakvog kakvog volim. To mi je dovoljno da mi se svidjaju sve njegove vrline, da skoro pa potpuno prihvatim njegove mane ( kad ljudi odrastu shvate da ne postoji savrsenstvo :) ), a ako mi on nista ne znaci onda mi ne znaci ni njegov karakter ni njegov izgled niti bilo sta.
To je naravo tako jer ovde govorim o SEBI i o onom sto MENI znaci.
U slucajevima kad se bira partner koji ce malo pokazivati u drustvu i koji bi vise bio kao neki "pehar" e tad bih mozda mogla i da nabrajam pojedinacne osobine sve jednu po jednu u stilu "ovo zelim ovo ne zelim".
 
Poslednja izmena:
Sa kakvim momkom tj muškarcem bi volele da budete da možete da birate? Koje dobre osobine bi morao da ima, koje navike, i slično? Kakve mane ne nikako? Kako bi trebao da izgleda (slobodno stavite nečiju sliku da vidimo otprilike koji je vaš tip muškarca)? :)

Birala bih muskarca koji mi odgovara, sa kojim se osecam prijatno, ispunjeno, zadovoljno, sa kojim mogu o svemu da popricam a da se ne osecam manje vrednom i sl. koji ce da "stane" uz mene bez obzira na ishod mojih odluka, koji ce voleti da provodi svoje vreme uz mene i bicu mu i vise nego dovoljna...naravno sve to sam u stanju i ja da pruzim....

Ljubav, iskrenost, poverenje i vernost naravno idu uz to...

Vizuelno nemam svoj tip muskarca (ne ogranicavam se time), sem sto bih volela da je visociji od mene, smedjokos kao i ja i simpatican....

Nemam zamisljenog idealnog muskarca, niti sam ikad "sanjala" o poznatim licnostima i sl...

Birala bih onako kako osecam, volim i zelim..kao sto to i sada radim...
 
Романтичног, стрпљивог, осећајног, пуног разумевања, са ким могу о свему да причам без страха од реакције... Има још доста тога, али чему кад је и ово много? :)
Изглед ми никада није био разлог за ДА или НЕ.
 
Sa kakvim momkom tj muškarcem bi volele da budete da možete da birate? Koje dobre osobine bi morao da ima, koje navike, i slično? Kakve mane ne nikako? Kako bi trebao da izgleda (slobodno stavite nečiju sliku da vidimo otprilike koji je vaš tip muškarca)? :)
ja odmah da kazem da sam vrlo svesna da "moj idealni muskarac" ne postoji i da se time ogradim od komentara tipa "au, sestro, ala ces takvog da nadjes.." :mrgreen:
MOJ idealni muskarac bi mogao da izgleda kako god hoce, ali ako cemo bas idealno, nek bude prosed, i nek nosi naocare preko zelenih okica
mora da bude stariji od mene, idealno bi bilo podosta stariji, 10-15 god
mora da bude mnoooooogo pametan i maaaaalo, malecno bezobrazan, ali bezobrazan u smislu ironican i sarkastican, a ne neka zlica i drk**zdija..i, mora malo da me "gazi", ali samo malo, cisto da me "golica"..ne sme da bude neki njanjavi koji bi samo da me ljubi i sapuce "kuco" i "maco"
mora da bude onako, kul, hladnokrvan, ali da ume da plane, narocito kad sam ja u pitanju :lol: nikako neke druge zene...mora da primecuje te druge zene, da ume sa njima da flertuje i da ih zavodi (najbolje pod mojom budnom paznjom), ali sa stilom, duhovito i tako da svima, a popgotovu njima, bude jasno da samo mene voli :lol:
mora da zna da me "cita" i kad ne kazem sta stvarno mislim, da provali kada sam ljubomorna, iako mu nikada ne bih priznala da sam ljubomorna i mora pomalo i on da bude ljubomoran u vezi mene, ali da me uvek pusta sa bivsima na kafu..sa punim poverenjem, jer je svestan da je toliko dobar baja, da samo njega volim :mrgreen:
mora da bude pametniji od mene, jer je zeni uvek potrebno da se muskarcu divi, ne bi li u njega ostala zaljubljena
treba da bude tolerantan i kad mu kazem da ne sme da svrsi pre mene, da bude razuman i da postuje to :lol:
mora da zna da kuva, mada ne mora nikada da kuva, ja bih to radila za njega, ali ne sme da bude od onih muskaraca koji se ponose svojim neznanjem po pitanju vodjenja domacinstva..
mora da primeti kada promenim boju kose i da zna da mi izabere brushalter koji ce mi se dopasti i koji ce mi biti taman (dobro, ovo drugo nije problem, samo trazi najmanji broj..)
i, seticu se jos necega...
 
ja odmah da kazem da sam vrlo svesna da "moj idealni muskarac" ne postoji i da se time ogradim od komentara tipa "au, sestro, ala ces takvog da nadjes.." :mrgreen:
MOJ idealni muskarac bi mogao da izgleda kako god hoce, ali ako cemo bas idealno, nek bude prosed, i nek nosi naocare preko zelenih okica
mora da bude stariji od mene, idealno bi bilo podosta stariji, 10-15 god
mora da bude mnoooooogo pametan i maaaaalo, malecno bezobrazan, ali bezobrazan u smislu ironican i sarkastican, a ne neka zlica i drk**zdija..i, mora malo da me "gazi", ali samo malo, cisto da me "golica"..ne sme da bude neki njanjavi koji bi samo da me ljubi i sapuce "kuco" i "maco"
mora da bude onako, kul, hladnokrvan, ali da ume da plane, narocito kad sam ja u pitanju :lol: nikako neke druge zene...mora da primecuje te druge zene, da ume sa njima da flertuje i da ih zavodi (najbolje pod mojom budnom paznjom), ali sa stilom, duhovito i tako da svima, a popgotovu njima, bude jasno da samo mene voli :lol:
mora da zna da me "cita" i kad ne kazem sta stvarno mislim, da provali kada sam ljubomorna, iako mu nikada ne bih priznala da sam ljubomorna i mora pomalo i on da bude ljubomoran u vezi mene, ali da me uvek pusta sa bivsima na kafu..sa punim poverenjem, jer je svestan da je toliko dobar baja, da samo njega volim :mrgreen:
mora da bude pametniji od mene, jer je zeni uvek potrebno da se muskarcu divi, ne bi li u njega ostala zaljubljena
treba da bude tolerantan i kad mu kazem da ne sme da svrsi pre mene, da bude razuman i da postuje to :lol:
mora da zna da kuva, mada ne mora nikada da kuva, ja bih to radila za njega, ali ne sme da bude od onih muskaraca koji se ponose svojim neznanjem po pitanju vodjenja domacinstva..
mora da primeti kada promenim boju kose i da zna da mi izabere brushalter koji ce mi se dopasti i koji ce mi biti taman (dobro, ovo drugo nije problem, samo trazi najmanji broj..)
i, seticu se jos necega...
e, sad, nastavak:
-mora da voli da putuje, i da je dobar organizator tokom puta, a ne samo neki koji bi da sedi kod kuce i gleda utakmice (a, da, ne sme preterano da voli sport, moze njime da se bavi, cak je pozeljno da ima neku sportsku naviku, ali ne naviku pracenja fudbalskog prevenstva i ne onu vezanu za sportske kladionice :mrgreen:)
-mora da se redovno tusira i da voli da se kupa sa mnom i da letovanje na moru voli vise od zimovanja
-ne sme da hrce dok spava
-mora da voli klopu koju ja spremam
-najzgodnijim mora smatrati zene koje imaju gradju devojcice, ne sme da balavi za velikim sisama
-ne sme nikada da kaze da moju pamet voli vise nego moju fizicku lepotu, i obrnuto...
-mora da voli da cita i da ume da mi napise posteno pismo, kada smo razdvojeni
-da nekada bude toliko lud, da mi po celu noc salje SMSove, ako nisam sa njim
i, bice jos....
 
ja odmah da kazem da sam vrlo svesna da "moj idealni muskarac" ne postoji i da se time ogradim od komentara tipa "au, sestro, ala ces takvog da nadjes.." :mrgreen:
MOJ idealni muskarac bi mogao da izgleda kako god hoce, ali ako cemo bas idealno, nek bude prosed, i nek nosi naocare preko zelenih okica
mora da bude stariji od mene, idealno bi bilo podosta stariji, 10-15 god
mora da bude mnoooooogo pametan i maaaaalo, malecno bezobrazan, ali bezobrazan u smislu ironican i sarkastican, a ne neka zlica i drk**zdija..i, mora malo da me "gazi", ali samo malo, cisto da me "golica"..ne sme da bude neki njanjavi koji bi samo da me ljubi i sapuce "kuco" i "maco"
mora da bude onako, kul, hladnokrvan, ali da ume da plane, narocito kad sam ja u pitanju :lol: nikako neke druge zene...mora da primecuje te druge zene, da ume sa njima da flertuje i da ih zavodi (najbolje pod mojom budnom paznjom), ali sa stilom, duhovito i tako da svima, a popgotovu njima, bude jasno da samo mene voli :lol:
mora da zna da me "cita" i kad ne kazem sta stvarno mislim, da provali kada sam ljubomorna, iako mu nikada ne bih priznala da sam ljubomorna i mora pomalo i on da bude ljubomoran u vezi mene, ali da me uvek pusta sa bivsima na kafu..sa punim poverenjem, jer je svestan da je toliko dobar baja, da samo njega volim :mrgreen:
mora da bude pametniji od mene, jer je zeni uvek potrebno da se muskarcu divi, ne bi li u njega ostala zaljubljena
treba da bude tolerantan i kad mu kazem da ne sme da svrsi pre mene, da bude razuman i da postuje to :lol:
mora da zna da kuva, mada ne mora nikada da kuva, ja bih to radila za njega, ali ne sme da bude od onih muskaraca koji se ponose svojim neznanjem po pitanju vodjenja domacinstva..
mora da primeti kada promenim boju kose i da zna da mi izabere brushalter koji ce mi se dopasti i koji ce mi biti taman (dobro, ovo drugo nije problem, samo trazi najmanji broj..)
i, seticu se jos necega...

mlogo gledas Willa & Grace...tj. realno opisala si..., u najboljem slucaju, biseksualca koji bi ti, od starosti, izdahnuo na rukama donoseci upravo kupljeni brushalter iz snova...:zcepanje:

ps procitah i nastavak...da, to je...taj covjek
 
mlogo gledas Willa & Grace...tj. realno opisala si..., u najboljem slucaju, biseksualca koji bi ti, od starosti, izdahnuo na rukama donoseci upravo kupljeni brushalter iz tvojih snova...:zcepanje:
izvini, ali tu ljigu od serije nisam nikada gledala :roll:
ajde, bolje da kazem "pratila"
oboje su debili, a nije ni duhovita na nacin koji ja volim, na primer na nacin "treceg kamena od sunca"..ili, cak "prijatelja"
 
izvini, ali tu ljigu od serije nisam nikada gledala :roll:
ajde, bolje da kazem "pratila"
oboje su debili, a nije ni duhovita na nacin koji ja volim, na primer na nacin "treceg kamena od sunca"..ili, cak "prijatelja"


vauuu...ovo tvoje gore je za sasvim drugi forum onda...ili si toliko...evoluirala
da instinktivno znas sta je...u trendu...

sve u svemu, onaj gore...nema sanse da je strejt...:mrgreen:
 
e, sad, nastavak:
-mora da voli da putuje, i da je dobar organizator tokom puta, a ne samo neki koji bi da sedi kod kuce i gleda utakmice (a, da, ne sme preterano da voli sport, moze njime da se bavi, cak je pozeljno da ima neku sportsku naviku, ali ne naviku pracenja fudbalskog prevenstva i ne onu vezanu za sportske kladionice :mrgreen:)
-mora da se redovno tusira i da voli da se kupa sa mnom i da letovanje na moru voli vise od zimovanja
-ne sme da hrce dok spava
-mora da voli klopu koju ja spremam
-najzgodnijim mora smatrati zene koje imaju gradju devojcice, ne sme da balavi za velikim sisama
-ne sme nikada da kaze da moju pamet voli vise nego moju fizicku lepotu, i obrnuto...
-mora da voli da cita i da ume da mi napise posteno pismo, kada smo razdvojeni
-da nekada bude toliko lud, da mi po celu noc salje SMSove, ako nisam sa njim
i, bice jos....

Super ti je opis! :) Mogla bi i neku sličicu da nam pošalješ - da otprilike saznamo i fizički izgled tog nekog tvog! ;) Negde sam na Forumu pročitala da je dovoljno da jasno kažemo sebi kakvu osobu želimo i da je zamislimo - takvu i upoznajemo! :D Pokušaću da nađem na kojoj temi sam pročitala taj post pa ću vam svima poslati! Bilo bi divno moći prizvati nekog koga želimo! ;)
 
Super ti je opis! :) Mogla bi i neku sličicu da nam pošalješ - da otprilike saznamo i fizički izgled tog nekog tvog! ;) Negde sam na Forumu pročitala da je dovoljno da jasno kažemo sebi kakvu osobu želimo i da je zamislimo - takvu i upoznajemo! :D Pokušaću da nađem na kojoj temi sam pročitala taj post pa ću vam svima poslati! Bilo bi divno moći prizvati nekog koga želimo! ;)

Ja cu da zamislim da sam multimilioner.....mozda me i "pogodi" nesto...:mrgreen: evo sacu da mantrujem.... :-D
 
vauuu...ovo tvoje je onda sasvim, sasvim maliciozno, ali to samo pokazuje da neki nisu evoluirali :lol:
vidis, meni ovo gore nije nimalo gej..vise je, kako bih rekla...ironijom obojena mastarija :mrgreen:


pa sad...nije
no, poucena ovim ...nesporazumom
od sada cu specijalno za tebe i tvoju...svitu stavljati jedno m.
na pocetku kad ocu bit maliciozna....cisto da ne placete bez potrebe...

post ti je bio odlican upravo iz tog razloga sto je...skolski primjer
osobina koje zene u muskarcu..."traze" pa kasnije kukaju sto su ih...nasle...
 

Back
Top