Mesecina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steffan:
Nadya:
ti da si mogao, ti bi "nas" vec od kad odradio :P i prekini vise da nas ubedjujes kako ne zelis da obrijes noge, kada ti se svaka recenica zavrsava sa istom zeljom :D :D daj da vidimo vise te dobre noge :shock: :wink:

p.s. and don't call me "baby"! 8) :wink:

Znao sam, na kraju se uvek sve svede na seks!!! :x E pa bas necu da brijem noge, obrij ti svoje pa ih gledaj do mile volje!!! :P

p.s. ok, sweety-pie! :wink:

tih, koji ste vi manijaci!!!
:wink: svaka vam cast!!

pz
 
Steffan:
Znao sam, na kraju se uvek sve svede na seks!!! :x E pa bas necu da brijem noge, obrij ti svoje pa ih gledaj do mile volje!!! :P

p.s. ok, sweety-pie! :wink:

hehehehhehe, ja ne znam ko je ovde pominjao sex sem TEBE! :P :P
Ok, pumpkin, onda ti ostaje da mi isplatis opkladu! :wink:
 
jagodica:
stefke ocemo zajedno na depilaciju.
nego ti samo shpartash ovde...sa svakom isto
eeee kod koga si ti uchio shkole

Ajmo, ionako se plasim brijaca... :( a, hoce li da me boli? :roll:

Pa od najboljeg sam ucio, od svalera nad svalerima, od neustrasivog zenskarosa i opakog ljubavnika.. jednom recju od Kojota!!! hahahahahahah :lol: Zar ne provaljujes?!? Zar ne osetis da ne mozes da mi odolis??! Sto je najgore vise ni sam sebi ne mogu da odolim... uh uh uh... oh, not again... :( excuse me, I'll be right back... :P :P
 
Steffan:
jagodica:
stefke ocemo zajedno na depilaciju.
nego ti samo shpartash ovde...sa svakom isto
eeee kod koga si ti uchio shkole

Ajmo, ionako se plasim brijaca... :( a, hoce li da me boli? :roll:

Pa od najboljeg sam ucio, od svalera nad svalerima, od neustrasivog zenskarosa i opakog ljubavnika.. jednom recju od Kojota!!! hahahahahahah :lol: Zar ne provaljujes?!? Zar ne osetis da ne mozes da mi odolis??! Sto je najgore vise ni sam sebi ne mogu da odolim... uh uh uh... oh, not again... :( excuse me, I'll be right back... :P :P
...Stefika je, KONACNO...( kojote levom rukom brishe znoj s chela a desnom... :roll: )
:wink:
 
kojote:
...Stefika je, KONACNO...( kojote levom rukom brishe znoj s chela a desnom... :roll: )
:wink:

hahahahahaha :lol: moracemo od sada da drzimo minimum 100 metara rastojanja jedan od drugog.. we're too sexy for each other!!! hahahaha :wink: :P Uh uh uh.. evo samo pricajuci sa tobom dobijam visestruke preuranjene ejakulacije!!! hahahahaha :lol: get away from me you uncontrollably sexy machine!!! :P :P :P
 
Nadya:
Steffan:
Nadya:
hahahahah ti si odlepio! :P :P :lol:

A-ha, za tobom.. :wink:

:oops: iju! :D a da smo mali, onda bismo se mozda drzali za ruke... :D :wink: :P

Ili kao sto je na primer Kojot sugerisao nesto drugo radili sa njima.. :P :P

Mada volim ja i dalje da se drzim za ruke... :roll: to je tako romanticno, senzualno i nevino, zar ne? :wink: mozemo i da skakucemo dok se drzimo za ruke i da pevusimo neke vesele pesmice, ma bice nam sjajno idemo na more bice nam malo zima ali imamo usplamtelu ljubav da nas greje!!! JUPIIIIIIIII!!! Ajmo idemo javices se mami iz Monte Karla!! hahahahaha :lol:
 
Steffan:
Pa od najboljeg sam ucio, od svalera nad svalerima, od neustrasivog zenskarosa i opakog ljubavnika.. jednom recju od Kojota!!! hahahahahahah :lol: Zar ne provaljujes?!? Zar ne osetis da ne mozes da mi odolis??! Sto je najgore vise ni sam sebi ne mogu da odolim... uh uh uh... oh, not again... :( excuse me, I'll be right back... :P :P


ahhah!!!!! :lol: :lol: neki bi se uvredili da te chuju znash :I kao sad kojot najbolji!
ali stvarno evo trazhim de si ti napisao...samo pochni josh da prekuckavash romane i zhenim tee
sad sam zla ma nisam sad sam protivnik shvalerima nekim a zastupam druge e najbolji si samo josh ovoj nadji da otvorim saht kad se bude shetala
 
1618155183426.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top