Ispuni mi tri želje...

1.Da ljudi u ovoj zemlji napokon mogu da žive od svog rada.
2.Da imam nekoga ko me voli i koga bih ja volela.
3.Da preputujem ceo svet.

A gde su tvoje želje?

Moje želje? Ja imam mnogooo želja i teško mi je da izaberem tri... :(
Ali recimo neka budu ove:

1. da sve bolesne izlečim, a sve nesrećne ljude "pretvorim" u srećne

2. da imam kuću na obali mora

3. da imam decu sa nekim u koga sam zaljubljena
 
Vrlo jednostavno...

firefox-genie.gif


1. zdravlje
2. srecu
3. pare
 
Bicu skromna:D
1. da saznam sve tajne svemira i sve zagonetke i misterije, onako, da imam neku enciklopediju pa kad mi se prohte da citam
2. da prihvatim smrt kao normalnu stvar
3. da mi svakog meseca na racun leze 10000eu

:D eto, sve drugo, ljubav, zdravlje, uspeh ..., pa trudim se dosta oko toga i sama;) usponi i padovi, sastavni deo zivota:hvala:
 
Pa prva zelja bi mi bila da mi se ispune tri zelje, druga opet tri, i treca jos tri.:zper:..onda prioriteti dolaze na red....:lol:

1. zdravlje
2. srecu
3. pare
...
...
...

Nek se samo poklope zivotne okolnosti kako treba da budemo ja i moji najmiliji srecni i zadovoljni....pa nek ide zivot...:)
 
Uf,to ne valja.Sta ako nekada u besu pomislis nesto a posle se pokajes?:think:
da,da..moj tata je imao obicaj da kaze: ne daj boze sta ti majka misli i daj boze sta ti zena misli.danas kad sam i majka i zena potpuno ga shvatam.kao majka stalno mislim,jao samo da se ne razbole,da se ne slupaju,da ih neko ne napadne,a kao zena,aha,sad se on svalera...sad on tamo s nekom...
 
da,da..moj tata je imao obicaj da kaze: ne daj boze sta ti majka misli i daj boze sta ti zena misli.danas kad sam i majka i zena potpuno ga shvatam.kao majka stalno mislim,jao samo da se ne razbole,da se ne slupaju,da ih neko ne napadne,a kao zena,aha,sad se on svalera...sad on tamo s nekom...

Bas tako.Razmisljanje nam je potpuno u skladu sa tom nzv poslovicom ali to ne shvatamo dok ne dodjemo u situaciju da i same pocnemo tako da razmisljamo
 

Back
Top