Ja sam problematičan muškarac

Iz kog mazohisticnog osecaja zene vole problematične i neobuzdane muskarce? Najvece ponizenje muskarcu je kad mu zena, devojka kaze da je "mnogo dobar" takav nema sanse kod devojaka, zena.

...kako kako...ma nije istina...zene obozavaju fine momke, to sto si napisao je urabana legenda. Ne volimo mekusce jer smo same mekane pa je red da on bude malo cvrsci ali problematice...no way:eek:
 
Iz kog mazohisticnog osecaja zene vole problematične i neobuzdane muskarce? Najvece ponizenje muskarcu je kad mu zena, devojka kaze da je "mnogo dobar" takav nema sanse kod devojaka, zena.

Znas , mozda ima istine u ovom tvom postu.
Elem moja sestricina se zabavlja sa "dobrim " deckom, mislim u tom tvom navedenom smislu i koliko puta kaze da je njoj to zapravo dosadno jer joj uglavnom povladjuje, ugadja i nema neke volje da je konstantno sa njim.Sto znaci da mi volimo i kada ste takvi, to stoji ali ne stalno, znaci neki balans izmedju dobrog i opasnog ili kako vec nazivate te druge momke., malo sam izasla iz fazona ne zamerite.Neka kombinacija bi vise godila.:roll:
 
Znas , mozda ima istine u ovom tvom postu.
Elem moja sestricina se zabavlja sa "dobrim " deckom, mislim u tom tvom navedenom smislu i koliko puta kaze da je njoj to zapravo dosadno jer joj uglavnom povladjuje, ugadja i nema neke volje da je konstantno sa njim.Sto znaci da mi volimo i kada ste takvi, to stoji ali ne stalno, znaci neki balans izmedju dobrog i opasnog ili kako vec nazivate te druge momke., malo sam izasla iz fazona ne zamerite.Neka kombinacija bi vise godila.:roll:

jok, osnovni problem je sto zene u stvari ne znaju sta hoce:lol: kazes neka kombinacija? pa kad ti kombinacija jedan dan povladjuje i "nosi na dlanu" a drugi dan ti zvekne samar? ili kad ti jedan dan obecava svijet a drugi ga "marica" pokupi sa rucka kod tvojih staraca? 'oces jos, mogu do sutra...:lol:
 

Back
Top