R5
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: R5

Deuce nije na forumu
    There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.
    Domaćin Deuce (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano R5

Jednostavno pitanje ,sta je R5 ,kakav je to snimak ,rip cega ,sta vec ?!
    Jasno je da se sve moze "izgoogle-ati" ali verujem da se i ovde moze dobiti verodosojna informacija i pristojno objasnjenje ...unapred hvala !
    Siguran sam da je vaše znanje o glupostima beskonačno .

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: R5

Kvalitet slike R5 izdanja je sličnog kvaliteta izdanja DVDscr, osim što nema dodatog teksta koji prolazi po ekranu ("copyright" teksta), crno-belih ekrana i belih scena. Naime, R5 je proper DVD izdanje naslova za region 5 (Afričke države koje nisu uvrštene u druge regione, države bivšeg SSSR, Rusija, Indija, Mongolija, Severna Koreja i Sejšeli), gde je slika DVD kvaliteta, dok je zvuk sinhronizovan najčešće na ruski jezik. Ova izdanja izlaze nešto pre izdanja za region 1 (USA & Co.) i 2 (Evropa), pa se zato R5 ripovi ranije pojavljuju.

Fora kod R5 ripa je sto je slika vrhunskog kvaliteta (kao i na DVDRipu) s tim sto je zvuk nalepljen sa TS ili TC izvora. Problemi koji ovde mogu da postoje su a/v desync, los zvuk sa dosta distorzije i slicno.

R5.LINE označava isto sto i R5 s tim sto je zvuk sa linijskog izlaza pa je zvuk malo kvalitetniji, ali postoji mogucnost pojave suma, pucketanja i slicnog.

R5 je za one koji ne mogu da se strpe za DVDRip, a mogu da istrpe losiji zvuk pored kvalitetne slike.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Deuce nije na forumu
    There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.
    Domaćin Deuce (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Apsolutno nisam obracao paznju ranije na R5 ,pa ce moje sledece pitanje delovati glupo ali zaista nemam nikakve informacije ,ovo sto cujem od tebe su "spanska sela " za mene ...dakle ,jel su svi R5 filmovi sinhronizovani na ruski jezik !?
    Siguran sam da je vaše znanje o glupostima beskonačno .

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Deuce Pogledaj poruku
    Apsolutno nisam obracao paznju ranije na R5 ,pa ce moje sledece pitanje delovati glupo ali zaista nemam nikakve informacije ,ovo sto cujem od tebe su "spanska sela " za mene ...dakle ,jel su svi R5 filmovi sinhronizovani na ruski jezik !?
    Ma ne bre...preko ruskog oni nalepe engleski ..... i zato nije neki kvalitet zvuka.....
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •