Katastrofalno sudstvo!

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
13.279
Prosle godine mi lik proda auto za kojim je na dan isplate vlasnica prijavila kradju.Ona je zivela sa tim likom sto mi je prodao auto a on je nestao i izdata je poternica za njim a cak ga je i BIA trazila.Platio sam porez u upravi prihoda i kad sam dosao na salter za registraciju kazu mi da se auto trazi i oduzmu mi ga.Posle par meseci su auto vratili auto vlasnici a ja sam tad resio da spasem sto se spasti moze i trazio povracaj poreza od drzave jer auto nije moj.Rekli su mi da cekam i evo posle godinu dana odem ja opet i uprava prihoda mi trazi potvrdu da je auto vracen vlasniku na sta ja zovem inspektora da mi da potvrdu a on kaze da nije njegovo da je on izda i da idem u Sud.Odem tamo i ista prica i jos saznam da su lika posle 11 meseci tj.prosle nedelje uhvatili i da je bio dva dana u pritvoru.Javni tuzilac je podneo zahtev za njegovo zadrzavanje u pritvoru ali na prvu zalbu njegovog branioca Sud donosi odluku da ga puste!!! Javni tuzilac mi je rekao da ne veruje da cemo ga ikad vise videti.
A lik je samo od te zene i mene dobar preko 20000 eura a mogu da zamislim koliko je jos ljudi ojadio dok ga BIA trazi.
Pa kakva smo mi drzava kad pustamo kriminalce na slobodu???
Znaci oni znaju da ga vise necemo videti i pustaju ga na slobodu da i dalje vara ljude!
Polako mi se vrte misli u glavi da napustam ovu usranu drzavu i da je moje oci vise ne vide!
Za ovakvom kakva je plakati sigurno necu!
 
Poslednja izmena:
Pa brate normalno je da zelish da zapalish odavde, samo, mozda cesh se razocharati ako shvatish da nije puno drugachije negde drugde... a shto se ovog pushtanja tiche... po zakonu, u pritvoru lice sme da bude do 48 sati, a u istraznom postupku mesec dana... nema razloga da ga ne puste da se brani sa slobode ako nema indikacija da ce delo ponovo pochiniti. :)
 

Back
Top