250 000 eura (ni)je malo!

Већ је била тема о томе и исцурела.

п.с. И не каже се ЕУРА него ЕВРА........ не кажеш Еуропа него Европа........грррррррр.........

Zabole me kako se kaze, pricam i pisem onako kako ja zelim. Ja vidis ne razumem tvoje silne tackice...................................znaci nista gore od pametnjakovica na netu...
 
Drzava je resila da porodici Stambolic da 250 000 eura! Njima je to malo... Ja licno ne mislim da im ni dinara ne treba dati. Vase misljenje?

Ja llcno mislim da bi mozda tebi neko trebao da ubije oca, samo zato sto mu se ne dopada, zakopa ga u nekoj rupi, zalije krechom, ti da ne znas mesecima sta je sa njim, onda da ti to saopste, da sve to gledas...... a onda da te pitamo sta je malo a sta mnogo :roll:
 
Pitanje za Dencu , koliko vredi ljudski zivot? Sa koliko bi para bila zadovoljna porodica Stambolic? Milionce, dva?

Ako je onaj tatin sin mogao da napravi diplomatski skandal i da ojadi budžet Srbije za milion Dolara, i pritom da dobije ponudu da nakon završenih studija bude u Advokatskoj kancelariji gospodina Borojevića, i na sve to i dalje je slobodan gradjanin Srbije, bez ikakve obaveze za isplatu tjvraćanja tih sredstava Državi, lično mislim da je cifra od 250.000 € mizerna, jer to je ipak bio nekadašnji Predsednik, i život je izgubio samo zato što je trebao da bude predsednički kandidat tadašnjeg DOS-a.
Njegovom likvidacijom Srbija je mnogo izgubila, i nažalost dovela Koštunicu u sam vrh političke scene Srbije.

Zadovoljan odgovorom?
 
Ako je onaj tatin sin mogao da napravi diplomatski skandal i da ojadi budžet Srbije za milion Dolara, i pritom da dobije ponudu da nakon završenih studija bude u Advokatskoj kancelariji gospodina Borojevića, i na sve to i dalje je slobodan gradjanin Srbije, bez ikakve obaveze za isplatu tjvraćanja tih sredstava Državi, lično mislim da je cifra od 250.000 € mizerna, jer to je ipak bio nekadašnji Predsednik, i život je izgubio samo zato što je trebao da bude predsednički kandidat tadašnjeg DOS-a.
Njegovom likvidacijom Srbija je mnogo izgubila, i nažalost dovela Koštunicu u sam vrh političke scene Srbije.

Zadovoljan odgovorom?

Ne nisam, to uporedjivanje me ne zanima. Posle 10 godina isplatiti 250 000 eura je ludost!!! Pa da li bi trebalo svaku porodicu kojoj je neko bliznji otisao pod zemlju zbog komunista nagraditi sa 100 000 barem?! Sudovi presudjuju da je nepravedno bilo, rehabilitacija... Sto ne njima? Evo malo uporedjivanja...
 
Ne nisam, to uporedjivanje me ne zanima. Posle 10 godina isplatiti 250 000 eura je ludost!!! Pa da li bi trebalo svaku porodicu kojoj je neko bliznji otisao pod zemlju zbog komunista nagraditi sa 100 000 barem?! Sudovi presudjuju da je nepravedno bilo, rehabilitacija... Sto ne njima? Evo malo uporedjivanja...

OK, ti imaš jedno, ja drugo mišljenje, neželim više da ti smetam na ovoj stranici.
Prijatnu raspravu Vam želim.
 

Back
Top