Nebojsa Medojevic kod Jugoslava Cosica!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Subotić: Novac za Beka i Miškovića

15. mart 2010. | 20:44 | Izvor: B92

Beograd -- Biznismen Stanko Subotić rekao za B92 da su Miroslav Mišković i Milan Beko sa njegovih 50 miliona evra kupili Večernje novosti i Luku Beograd.

Uključujući se direktno u emisiju "Intervju sa Jugoslavom Ćosićem", u kojoj je gost Nebojša Medojević, predsednik Pokreta za promjene, Subotić je optužio Medojevića da diže hajku potiv njega po naredbi Milana Beka i da je njegov plaćenik. Medojević je te tvrdnje demantovao.

Stanko Subotić se u program javio iz Ženeve i na taj način demantovao prethodne tvrdnje Nebojše Medojevića da se krije u Crnoj Gori.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=15&nav_id=417932

Bas je bilo zanimljivo malopre u emisiji...javio se Cane uzivo telefonom i tvrdi da je u Zenevi.Kaze da ga Medojevic napada po nalozima Beka i Miskovica,medjutim Cosic nije dozvolio Medojevicu da odmah odgovori direktno Suboticu.Subotic kaze da za sve sto Medojevic kaze protiv njega i Djukanovica da laze...medjutim,meni Medojevic ne lici na lazova...nijednom nije zastao dok je govorio,i to veoma smireno,niti je pokazivao neku nervozu....
 
Subotić: Novac za Beka i Miškovića

15. mart 2010. | 20:44 | Izvor: B92

Beograd -- Biznismen Stanko Subotić rekao za B92 da su Miroslav Mišković i Milan Beko sa njegovih 50 miliona evra kupili Večernje novosti i Luku Beograd.

Uključujući se direktno u emisiju "Intervju sa Jugoslavom Ćosićem", u kojoj je gost Nebojša Medojević, predsednik Pokreta za promjene, Subotić je optužio Medojevića da diže hajku potiv njega po naredbi Milana Beka i da je njegov plaćenik. Medojević je te tvrdnje demantovao.

Stanko Subotić se u program javio iz Ženeve i na taj način demantovao prethodne tvrdnje Nebojše Medojevića da se krije u Crnoj Gori.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=15&nav_id=417932

Bas je bilo zanimljivo malopre u emisiji...javio se Cane uzivo telefonom i tvrdi da je u Zenevi.Kaze da ga Medojevic napada po nalozima Beka i Miskovica,medjutim Cosic nije dozvolio Medojevicu da odmah odgovori direktno Suboticu.Subotic kaze da za sve sto Medojevic kaze protiv njega i Djukanovica da laze...medjutim,meni Medojevic ne lici na lazova...nijednom nije zastao dok je govorio,i to veoma smireno,niti je pokazivao neku nervozu....

Ne znaš ti Meda... mufljuz je to teški
 
Subotić: Novac za Beka i Miškovića

15. mart 2010. | 20:44 | Izvor: B92

Beograd -- Biznismen Stanko Subotić rekao za B92 da su Miroslav Mišković i Milan Beko sa njegovih 50 miliona evra kupili Večernje novosti i Luku Beograd.

Uključujući se direktno u emisiju "Intervju sa Jugoslavom Ćosićem", u kojoj je gost Nebojša Medojević, predsednik Pokreta za promjene, Subotić je optužio Medojevića da diže hajku potiv njega po naredbi Milana Beka i da je njegov plaćenik. Medojević je te tvrdnje demantovao.

Stanko Subotić se u program javio iz Ženeve i na taj način demantovao prethodne tvrdnje Nebojše Medojevića da se krije u Crnoj Gori.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=15&nav_id=417932

Bas je bilo zanimljivo malopre u emisiji...javio se Cane uzivo telefonom i tvrdi da je u Zenevi.Kaze da ga Medojevic napada po nalozima Beka i Miskovica,medjutim Cosic nije dozvolio Medojevicu da odmah odgovori direktno Suboticu.Subotic kaze da za sve sto Medojevic kaze protiv njega i Djukanovica da laze...medjutim,meni Medojevic ne lici na lazova...nijednom nije zastao dok je govorio,i to veoma smireno,niti je pokazivao neku nervozu....

Videcu da skinem snimak.

Prvo, nikad ranije nisam cuo za telefonska ukljucenja u Jugoslavovu emisiju, a drugo, jedino ako su oni zvali Subotica ili ako su proverili mogu da tvrde gde je.

Inace, i meni Medojevic deluje kao castan covek, ali u danasnje vreme ne mozes da budes 100% siguran.
 
Videcu da skinem snimak.

Prvo, nikad ranije nisam cuo za telefonska ukljucenja u Jugoslavovu emisiju, a drugo, jedino ako su oni zvali Subotica ili ako su proverili mogu da tvrde gde je.

Inace, i meni Medojevic deluje kao castan covek, ali u danasnje vreme ne mozes da budes 100% siguran.

Jugoslav je zvao Caneta pre emisije da ga pita gde se nalazi.I pitao je Medojevica da li moze da ga pozove u toku emisije.Medojevic se nije ni malo protivio.Cane je veoma bezobraznim recnikom govorio da je Medojevic lazov i da je `udarna pesnica` Miskovica i Beka u CG.Medojevic je hteo odmah da odgovori ali Cosic mu diskretno nije dozvolio da direktno odgovori Suboticu.
Medojevic je govorio i o zahtevu SAD za demokratske izbore u CG,i da se trazi od Djukanovica da napusti politiku.Medjutim,Djukanovic hoice da se povuce ali da on izabere naslednika i da ima konce u svojim rukama preko tog koga bi on izabrao da ga nasledi.Jer se plasi ako na celu Vlade bude neko ko nije po Djukanovicevoj volji.
Bilo kako bilo,bice zanimljivo u CG.
 
Ono što me užasno nervira kod Ćosića je da uvek prvo digne frku i pusti buvu pa posle iskulira ... nije prvi put da je u njegovim emisijama izrečeno mnogo toga ozbiljnog a on kao novinar se posle ni najmanje nije potrudio da to razjasni.
Ma најбоље да камерман то разјасни. :lol:
Како може новинар да зна ко се чиме бави ?
Новинар тј. водитељ не може да одговара нити има шта коме да разјашњава за јавни вербални наступ лица која суделују у његовој емисији.
 
Sva imena navedena u emisiji + telefon dzoker su ONI za koje se postavlja pitanje "A gde je moj novac ".
To su ljudi koji su finansirali pa izruchili Milosevica u Hag da pricha o ratu , a u BG pred sudom bi taj isti Milosevic pricao o novcu.To su ljudi koji su doveli Djindjica pa ga posle ubili. To su oni koji danas (u pravom smislu rechi) vladaju Srbijom , to su oni koji su pokrali nashe pare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ma најбоље да камерман то разјасни. :lol:
Како може новинар да зна ко се чиме бави ?
Новинар тј. водитељ не може да одговара нити има шта коме да разјашњава за јавни вербални наступ лица која суделују у његовој емисији.

Nisam baš tako mislila, možda se nisam dobro izrazila. Svojevremeno, kad su on i Antonela Riha imali zajedničku emisiju (beše Poligraf), Ćosić je više puta sam iznosio optužbe na račun nekih gostiju i uvek je bio strašno nedorečen, tek toliko da ti ubaci crv sumnje ali nije išao do kraja i čim bi gost rekao da nešto "nije tačno" on bi išao na sledeće pitanje, iako su mu optužbe uvek bile istinite. To me strašno odbija kod njega kao novinara, mislim da mu je jedino bitno da održi neki dijalog koliko emisija traje i pita sve što je zamislio i da se neće zadržati na nečemu bitnom ma koliko mu se pružila šansa da insistira.
 
Nisam baš tako mislila, možda se nisam dobro izrazila. Svojevremeno, kad su on i Antonela Riha imali zajedničku emisiju (beše Poligraf), Ćosić je više puta sam iznosio optužbe na račun nekih gostiju i uvek je bio strašno nedorečen, tek toliko da ti ubaci crv sumnje ali nije išao do kraja i čim bi gost rekao da nešto "nije tačno" on bi išao na sledeće pitanje, iako su mu optužbe uvek bile istinite. To me strašno odbija kod njega kao novinara, mislim da mu je jedino bitno da održi neki dijalog koliko emisija traje i pita sve što je zamislio i da se neće zadržati na nečemu bitnom ma koliko mu se pružila šansa da insistira.
:lol: Ма и мени се не свиђа начин на који води своје емисије много има агресиван став према својим гостима некада то превазилази и добар укус али у вечерашњој емисији је био коректан.
 
Javna prozivka tajkuna,očigledno da je Subotiću krivo što će on za sada jedini da strada od "biznismena",pa je optužio Miškovića i Beka sa kojima je ranije verovatno imao neke poslove pa su ga izradili.
Obzirom da su i Mišković i Beko već izvikana imena,nije nemoguće da i oni uskoro posete sudnicu.
 

Back
Top