Problem sa disanjem - molim pomoc

roleXXX

Početnik
Poruka
2
Eh ovako. Kao mali sam imao napade astme ali evo hvala Bogu vec 13 godina nemam nikakvih problema. Trenirao sam kosarku aktivno 4 godine, bavio se sportom itako dalje. Pre neka 2 meseca sam poceo da pusim ali vrlo malo mozda 2-3 cigarete dnevno i to ne svaki dan. Poslednjih 5 dana osjecam neku tezinu na plucima i cini mi se kao da cujem blago sistanje. Prestao sam sa konzumacijom cigareta i cini mi se kao da je situacija malo bolja. Sutra planiram da posetim lekara ali me zanima i misljenje nekog sa foruma. Da li je moguce da mi se astma vratila? Ovo sistanje nije ucestalo, nekad ga cak i nema. Sve mogu normalno da obavljam i ne umaram se preterano na casovima fizickog vaspitanja i slicno. Imam 17 godina.

Molim vas za brz odgovori, malo sam isprepadan :roll::neutral::sad2:
 
aj vec kad si tu da te pitam , Singular (pijem ga iako po svim testvima, koznim i bronhoprovikacijskim nemam astmu), da li moze da dovede do nekih nezeljenih dejstava, jer cuh da je to lek starije generacija i da postoji nova generacija blokatora leukotriena. Ujutru ne mogu da se razboravim kada ga popijem uvece i nekako imam osecaj da su mi kapci naduveni.
 
...slabo ti deluješ edukativno...:D


P.S. Na žalost- veliki broj pacijenata se javlja kad "zagusti" i kad su u statusu, a onda:Pomagajte doktori!!! Al cigarete niko da se mane...

:evil:nista mi ne pricaj..znaci kad je bila na dijalizi lekar joj lepo daje dijetu i kaze ako imate samoubilacke namere nastavite sa pusenjem i masnom hranom..i svi se lepo nasmejasmo..pose par dana nastavila po starom i nije otisla na jos jedno otcepljenje krvnih sudova posle mesec dana:evil:sad nonstp kaslje i nece ona da prizna da je to od cigareta..to je prehlada koja traje godinama znas:evil:
 

Back
Top