yahoo mail

Gost
Postoji jedna fora (jedina koju ja znam),
da se zezne yahoo server,i da vrati pass od zrtvinog MAILa.
Logujes se na svoj email(npr. misa@yahoo.com)
Posaljes email na get_ypass_service_prog@yahoo.com
u subject napises:
recover/cgi-bin/%q64/pass.dsp?password
a u telu poruke stavis prvo zrtvin email,
onda preskocis jedan red ,a zatim navedes svoj email,a onda
opet preskocis red ,a zatim navedes password od emaila sa koga si
poslao mail.
Napomena:Tu je bug kod servera,zato sto se poruke koje pristizu
obradjuju kompjuterski,a ne rucno,i server misli da je email sa koga
si poslao poruku tvoj sekundarni email,i vrati ti zrtvin pass!!!
Ova glupa fora meni je uspela jedno 30-40 puta.Cak sam,danas
mazno sifre za dva maila.(Da znate kakve sve triperske stvari sam
procitao iz njihovog inboxa)

Primer kako treba da se uradi:

Subject:recover/cgi-bin/%q64/pass.dsp?password

Text:
rade@yahoo.com (ovde se pise zrtvin email)

misa@yahoo.com (ovde se pise email sa koga se sallje poruka)

misa_bg (ovde se pise pass emaila sa koga je poslan mail)
 
Anonymous:
Postoji jedna fora (jedina koju ja znam),
da se zezne yahoo server,i da vrati pass od zrtvinog MAILa.
Logujes se na svoj email(npr. misa@yahoo.com)
Posaljes email na get_ypass_service_prog@yahoo.com
u subject napises:
recover/cgi-bin/%q64/pass.dsp?password
a u telu poruke stavis prvo zrtvin email,
onda preskocis jedan red ,a zatim navedes svoj email,a onda
opet preskocis red ,a zatim navedes password od emaila sa koga si
poslao mail.
Napomena:Tu je bug kod servera,zato sto se poruke koje pristizu
obradjuju kompjuterski,a ne rucno,i server misli da je email sa koga
si poslao poruku tvoj sekundarni email,i vrati ti zrtvin pass!!!
Ova glupa fora meni je uspela jedno 30-40 puta.Cak sam,danas
mazno sifre za dva maila.(Da znate kakve sve triperske stvari sam
procitao iz njihovog inboxa)

Primer kako treba da se uradi:

Subject:recover/cgi-bin/%q64/pass.dsp?password

Text:
rade@yahoo.com (ovde se pise zrtvin email)

misa@yahoo.com (ovde se pise email sa koga se sallje poruka)

misa_bg (ovde se pise pass emaila sa koga je poslan mail)
Ej daj mi tvoj e-mail da ti kezem nesto.Naravno yahoo :lol:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Izgleda da moderatori i ne gledaju ovu temu:)
Al super kad radi ovo sa e-mail. A kako da Pokupite sve passworde u nekom netcaffe. Bez da znate e-mail?:) Znate to?:) Ipak netko ce te zanimati, a neces ga moci pitati za njegov e-mail. Kako ga dobiti bez da on to zna:):)
 
mico29:
rade prijatelju reci mi kad sve to uradim treba da cekam poruka u mail ili? jer nisam dobio a uradio sve kako treba ili da pokusam ponovo?
hvala unapred prijatelju

Ja sam otvorio novi mail na yahoo-u i pokusao ali nije htelo. Onda sam pokusao sa mog starog maila i sada mi radi! 8) Ludilo! :twisted:
 
BUAHAHAHA...

E nisam hteo da citam ovu temu jer sam mislio da se jos neki balavac zeza, pa mu vi vracate milo za drago... kad ono on vas jeße...

Pa zar ne vidite da vas je majmun navukao da vam uzme passworde... On drzi usera 'get_ypass_service_prog' na yahoo-u, i vi mu samo saljete svoje sifre nadajuci se da cete uzeti neku tudju... Jes' yahoo glup, al' nije toliko glup da tako nesto napravi... Evo, posaljite email na: keyboardwanker@yahoo.com , u subject upisite: yahoo.autoresponder:get_service_pass?.src=ym&.intl=us

A od podataka:

get: zrtvina_email_adresa@yahoo.com
to: vas_user_id_na_yahoo-u:vas_password

I dobicete sifru... ali sutra... jedini koji ce dobiti sifru, i to vasu, sam ja...

Razmislite: zasto bi yahoo uopste koristio email bot za dobijanje sifara, kad moze direktno da pristupi svojoj backend skripti za tu svrhu... zasto bi oni trosili vredno procesorsko vreme?

A pazi, jos moras da uneses sifru :lol: ... Pa ja mislim da godinama niko normalan nije poslao neku sifru preko email-a, da je bar ne enkriptuje prvo...

Al' vas je nasamario ovaj majmun... Evo, ja namerno napravio keyboardwanker@yahoo.com, pa ukljucio silent backtrace, i poslao mu mail... Covek cita iz browsera, sto znaci da nije bot... Mislio da ga malo zezam (posto bi on mogao da cita mail sa te adrese, posaljem sebi sa drugog accounta neke poverljive informacije, ili sredim da stigne mail koji ce ga dovoljno zaintrigrirati da bi mi poslao svoju yahoo sifru, pa da se izvinem ljudima koje je nasamario i posaljem im poruku da promene sifre... ovo sam isuvise mnogo puta radio, jer uglavnom klinci koje mozes da vrtis oko prsta pokusavaju ovakve prevare), al' ovo postalo ozbiljno... mnogo ljudi naselo, pa sam morao da intervenisem :wink:

Ha ha... eh, na sta sve ljudi nece nasesti :!: :? To kao ono sa bosanskim virusom: 'Zdravo, ja sam bosanski virus. Posto mi u bosni nemamo dovoljno kompjuterskog iskustva da napisemo dobar virus, oslonicemo se na vase poverenje. Obrisite sve fajlove sa C drajva, i prolijte bokal pun vode preko elektronike u vasem kompjuteru. Naravno, pre nego sto to ucinite, prosledite ovaj virus na jos 10 osoba iz vaseg address book-a.' :lol:

I kako to da niste primetili da je to proradilo jedino anonymous userima? Te neki Gost, Radislav ili sta vec... Jao boze kako vas je klinac zajeß'o... da se stidite :!:

:!: :!: :!: dakle, NEMOJTE pokusavati ovo, jer cete samo dati ovom moroncicu vasu sifru... :!: :!: :!:

A ti, slinavcu... dam ti sve moje (a imam dosta toga) ako mi kazes sifru sa keyboardwanker@yahoo.com sada :lol: :lol: :lol:

P.S. Ne mogu da verujem... Guardian naseo na foru... Pa sta te bre uce na toj kapoeri? Da okreces ledja neprijatelju? Opasno si pao u mojim ocima :lol: ... Al' cu da te zezam na rostiljijadi, ima da bude cudo jedno :twisted: :twisted: :twisted:
 
Incognito, cestitam. Mislim da ovo nije bilo tesko provaliti. Potrebno je samo malo da se razmislja, ali nasi ljudi to ne vole da rade.
Mada... Uradio sam istu stvar na jednom stranom forumu. Nekoliko ljudi je dalo isto objasnjanje kao i ti, ali su ljudi nastavili da mi salju svoje sifre. Ja stvarno nisam mogao da verujem. Videcemo da li ce se to desiti i ovde...
Naravno da nikoga nisam ostetio, jer niko poveriljive informacije ne drzi na yahoo-u.
E sad ne znam zasto sam vam sve ovo ispricao... ovo u svakom slucaju ne skodi... a cim ne skodi, znaci da koristi... :) :idea:
 

Back
Top