muškarci : da li se zanosite i verujete devojkama?

ae

pa gle' ovako, nikad nisam bio rob za pp, sve do ove poslednje devojke, mem nisam bio rob bukvalno, toliko sam joj verovao da to nije normalno, a verovao sam da i ona meni veruje, sve dok je nisam prevario, e onda ona meni od tad ***** za tu devojku, non stop je pridikovala, kao tad je bila tuzna plakala ovo ono, dok ja juce nisam saznao da je ona pre nego sto sam je prevario bila u vezi sa jednim deckom, paralelno samnom...e sad sam to saznao oterao sam je u tri lepe pm...

i sad se lepo osecam....:D:D:D i vratio sam se na staro

"ti i tvoje lazne price, vise meni vazne niste, ja nisam rob za parce p..." :D:D:D
 
ne smeta mi sto me ona laze - vec sto misli da joj verujem

taj rad, matore :D
ae

pa gle' ovako, nikad nisam bio rob za pp, sve do ove poslednje devojke, mem nisam bio rob bukvalno, toliko sam joj verovao da to nije normalno, a verovao sam da i ona meni veruje, sve dok je nisam prevario, e onda ona meni od tad ***** za tu devojku, non stop je pridikovala, kao tad je bila tuzna plakala ovo ono, dok ja juce nisam saznao da je ona pre nego sto sam je prevario bila u vezi sa jednim deckom, paralelno samnom...e sad sam to saznao oterao sam je u tri lepe pm...

i sad se lepo osecam....:D:D:D i vratio sam se na staro

"ti i tvoje lazne price, vise meni vazne niste, ja nisam rob za parce p..." :D:D:D

ahaha, e jesi naivan.

nego ja se ponekad stvarno zapitam, jel danas fora da budes stoka ili sta ? ja sto bolji to one sve gore... ja i pokloncic i lepe reci i trte-vrte, romantika, i kasnije bude "ja te nikad nisam puno volela, ali mislila sam da ce doci vremenom, mozemo da ostanemo prijatelji. ova recenica je neizbezna
 
taj rad, matore :D


ahaha, e jesi naivan.

nego ja se ponekad stvarno zapitam, jel danas fora da budes stoka ili sta ? ja sto bolji to one sve gore... ja i pokloncic i lepe reci i trte-vrte, romantika, i kasnije bude "ja te nikad nisam puno volela, ali mislila sam da ce doci vremenom, mozemo da ostanemo prijatelji. ova recenica je neizbezna

to je to....

poznajes ti nevenu? kad bi rekao za nju...al' ***...kad sam konj...:P:P:P
 
Evo, dali ste "rob" za "parce *****", da li se zanosite i verujete devojkama?

da li ste zaljubljive prirode i kakav je vas odnos sa devojka sa kojima ste u vezi???

inace naslov teme je iz ove pesme, jeste domaci rap, ali tekst je sjajan.

najjaci deo u pesmi


Riba drolja postane - riba drolja ostane
Jednom k.urva - uvek k.urva, jednacina prosta je.



zaljubim se 5-6 puta u roku od 3 minuta ;p nisam ljubomoran i imam poverenja u ribu. Ako imam osecaj da je riba neiskrena bude cao zdravo.Znaci uvek sam do sada raskidao zbog neiskrenosti :)
 
Ja kad se zaljubim, ja ne da se zaljubim, no poblentavim za tom djevojkom nacisto i onda poslije toga prelazim preko mnogih stvari preko kojih ne bi presao recimo mojim drugovima dok kap ne prelije casu. A kazu da ne valja biti previse dobar prema djevojkama, sto znaci da one to ne umiju da cijene. Nije stvar u tome da nece da cijene, nego jednostavno ne umiju jer im je takva priroda. Vise ce da te postuju ako prema njima nijesi toliko dobar. E to je greska koju ja iznova pravim.

Stari je davno rekao: "Sine, sa svakim fino, ni s kim iskeno." I bio je potpuno u pravu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top