dijeta

Nisi na dijeti. Imaš da jedeš svaki dan :kafa:
Što nije bilo kad nisi bio oženjen.
A što oćeš leba preko pogače ima svoje ime.

Koji vam je ***** detinjasti, odakle izvire toliki sebičluk i takvo razmišljanje?
 
prvo nisi na dijeti nego jedes jedno te isto
da mozes da gledas al ne smes da okusis
ko nije spreman na teko nesto nemoj ni da se zeni postedece sebe, sve oko sebe a vala i nas forumase :aha:
a ako ti je zena udarila strajk ti se potrudi da se strajk okonca, dogovorite se oko ispunjena nekih zadatih uslova, kompromis i sl pa ces dobiti klopu nazad

da najlakse je otvoriti jelovnik i izabrati neko drugo jelo ako nesto skripi sa vec izabranim, ne zasto bi se boze trudili da popravimo situaciju sa vec postojecim jelom, taman posla da ukljucimo vijuge :roll:, kolac u tudjem tanjiru je uvek sladji

tek kad iscrpis sve mere popravke i vidis da nema sanse onda lepo zavrsis sve sto imas sa tom losom porcijom i onda prelazis na drugu
 
Poslednja izmena:
Pazi, realno gledano, sve se moze, pitanje je samo jesi li spreman da snosis posledice.

Iskreno se nadam da onaj koji mene bude izabrao za zenu nikada nece razmisljati kao ti. Zasto si se uopste zenio ako je za tevbe vernost mucenje (ovo je moja sloboda zakljucivanja, ispravi me ako gresim, ali zaista ne znam sta drugo da pomislim).

Naravno da smes da gledas jelovnik, mozes cak i da narucis i dezert, ali budi fer i otkazi veceru onoj koja te ceka kod kuce. Ili, jos bolje, prekini dijetu, tako da i ona moze da se prihvati meny-ja.
 
A pitanje bi se moglo proshiriti

zashto vi muskarci uopshte imate zene,verenice,devojke,ako ce vam ionako uvek oko privuci neka druga,neshto strano,koji k.urac onda imate bilo koga pored sebe?
 
A pitanje bi se moglo proshiriti

zashto vi muskarci uopshte imate zene,verenice,devojke,ako ce vam ionako uvek oko privuci neka druga,neshto strano,koji k.urac onda imate bilo koga pored sebe?

zato sto ih mame teraju da se ozene i da imaju unuke......da bi njih zadovoljili trpe zene i decu,a za svoju dusu ebu sa strane.....sve u svemu jadno........porazavajuce......:roll:
 
A pitanje bi se moglo proshiriti

zashto vi muskarci uopshte imate zene,verenice,devojke,ako ce vam ionako uvek oko privuci neka druga,neshto strano,koji k.urac onda imate bilo koga pored sebe?


pa nije ni kod žena mnogo drugačije...
ljudi se jednostavno ne nađu, nezreli, uleću u veze i brakove brzo, ne upoznaju se, pristaju na stvari koje im ne odgovaraju nadajući se da će onaj drugi da se promeni, beže od samoće, žene se jer je familija rešila da je vreme, žene se zbog neplanirane trudnoće devojke s kojom se i inače i ne slažu itd...

želim da verujem da je moguće biti i ostati s jednom osobom
 
zato sto ih mame teraju da se ozene i da imaju unuke......da bi njih zadovoljili trpe zene i decu,a za svoju dusu ebu sa strane.....sve u svemu jadno........porazavajuce......:roll:

al ne govorim samo za njih...vec uopshte..imaju devojku,a cim im ona okrene ledja odmah ''uhhhh vidi ovu kaako bi je..''..
tako jednom isla moja poznanica,i prolazi jedan decko,sa devojkom,drze se za ruke,i kad je devojka okrenula glavu da gleda negde,ovaj tu moju uhvatio za dupe,i josh joj namignuo...a njoj se zgadio,kaze malo joj falilo da pridje devojci i da joj kaze..Pa ja bih mu samar odvalila,koje je to neposhtovanje pred njom,ona okrenula glavu,pa shta li tek radi kada nije pored njega..
 
Poslednja izmena:

Back
Top