Како адолесценти нере *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Akcija kojom adolescent proverava napredak u rastu sprave u punoj erekciji.
Izvodi se najcesce skolskim lenjirom, a meri se (pravilno) od korena vrsnjaka, odozgo (blize stomaku).
Obicno i najcesce se meri sa strane, gde se dobije na 1-2cm.
E sad, zabusanti ili samoobmanjivaci nabiju lenjir pokusavajuci da ustinu jos neki cm, ili mere odozdo, od muda, sto je nepravilno jer dole ulazi deo organa koji se ubraja u interni, a ne externi deo.
Kombinacijom ova dva efekta, dobija se iluzija duzine vece i do 3-4cm, pa kad takvog eksperta za merenje neko pita za duzinu, a on ce:
-18 (u sebi: - Jeb'ga, odozdo i uz natezanje do balcaka, jos sam dodao 2cm, al zato, brte kad mi cale kupi onu hondu od 750kubika, porasce taman do toliko, kad uz redovnu onaniju pocnem i da se kurcim na dva tocka...)
Obdareniji preko mere (a ima i takvih, samo redje) pokusavaju cak da obuzdaju duzinu svog divljaka mereci fer, odozgo do pocetka glavudze, pa kad sa ortacima razmenjuju informacije o duzini, a oni ce:
-22 (u sebi: Bez glave!!! Majko mila, da li cu ikad uspeti nekoj da uguram pitona!? Ma, gledacu da ga manje siljim, i da prestanem ono sa dzigericom u radijatoru dok sam sam kuci. Ode mi sav dzeparac na dzigericu, a u mesari me vec cudno gledaju. Kad budem trazio devojku, moram sebi da nadjem neku rasniju, obdarenu u guzici, nadam se da su one i dublje kad su vec guzicatije...)
:dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
Имо сам вриснути...кад сам ово прочитао....:rotf: :rotf: :rotf:
 
А ево...како он мери.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
razlog-5815.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top