Prenatalna solarna i lunarna eklipsa
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Prenatalna solarna i lunarna eklipsa

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    272

Podrazumevano Prenatalna solarna i lunarna eklipsa

Interesuje me u vezi Solarnih i Lunarnih eklipsa ako neko zna. Za ne verovati ali osoba u koju sam zaljubljena je nesto malo mladja od mene, a za njegovu prenatalnu eklipsu - koja je bila Solarna je chudno to sto se desila na tamo gde je moj SMC u Raku, osobi je to 3 polje. Kako se kaze da taj stepen i mesto, polje uvek ce ostati osetljivo msto, a kuca u kojoj se nalazi ce biti naglasena tokom citavog zivota.
    S druge strane, moja prenatalna eklipsa - takodje Solarna, i takodje je udaljena na manje od 1` njegove Venere, u Lavu je 7` i meni je to 5 polje.
    Pa nisam videla da li postoji ovakva tema, a volela bih da neko moze da otvori, i pomogne da li ovo uopste ima nekakvih povezanosti. Buduci da je eklipsa nesto vazno.
    Videla sam jos i da je kod moje sestre bila Lunarna eklipsa u Ovnu iznad DC, i tacno na Jupiteru koji je retro 24`Ovna.

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Prenatalna solarna i lunarna eklipsa

Prenatalne eklipse su prilično važne i kao što si i sama rekla kod svakog su osetljivo mesto. Bitno je analizirati ih kao i svaku drugu tačku u horoskopu, dakle kako su položene u kući, znaku i aspektima kao i njihovog vladara-dispozitora.

Nisam sigurna koliko ima smisla u sinastriji posmatrati položaj prenatalnih eklipsi pošto ih prilično veliki broj ljudi ima na istom mestu, možda eventualno posmatrati njihovog vladara ali uopšte uzevši bitne su u natalnoj astrologiji pre svega

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    272

Podrazumevano Re: Prenatalna solarna i lunarna eklipsa

Pa da, moje godiste ima tu poslednju godinsju solarnu eklipsu na tom stepenu, kao sto je u pitanju sledeca godina, mada to nije bila poslednja solarna eklipsa. Ako pronadjem nesto, postavicu. Za sad sam slaba sa svime. samo prepoznajem nesto iz zivota, medjutim nemam literaturu da to potkrepim!

Slične teme

1. Solarna eklipsa - TOTALNA - uskoro!
    Autor Neptunijanka u forumu Ostalo
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 11.07.2010., 16:51
  2. prenatalna psihologija
    Autor binoche u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.04.2008., 13:47
  3. SOLARNA ENERGIJA
    Autor del boy u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 4