Koliko vam je vazan...

Beznadezno emotivna...

Zainteresovan član
Poruka
220
Pa eto... Zanima me koliko vam je u zivotu vazan sex na skali od 1 do 20 ? Ono kao, 1- ni najmanje, 20 - najvaznija stvar, ispred svih... Mislim o tome se toliko pise prica pa... Da i koje mesto zauzima u vasem zivotu... Da li je vaznije voleti se ili imati dobar sex(ovo je vec pitanje za muskarce, zenama je ljubav najvaznija)... Pa narode... Pocnite...
 
ajde da kažem 10, stvarno je otprilike tu negde na sredini, jer je prosto za mene sastavni i prirodni deo života i čoveka ali nije mi prioritetan... možda bi bilo lakše i smislenije da treba da rangiram sex sa nekim drugim stavrima koje čine život.. ima stavri koje su mi proritetnije ali i one koje su ispod crte... duduše to je stavr individue koliki će značaj i šer da da nečemu u životu... to je kao hleb, puter i med... hleb je mozak, puter se sex, med je blagostanje... najbolje je leba premazan puterom i medom... al radije cu da jedem klot hleb ili klot med nego puter
 
15 recimo...mislim da je tu negde...
s obzirom da sam u jednoj vezi bila uskracena, nikada vise necu uzimati seks zdravo za gotovo...
uzgred, tada sam shvatila da komotno moze da zauzima i visi status...ali neka bude ovako...
ovo se naravno odnosi na to kada neko ima parnera, kada nema...nekako se navikne...pa u rangiranju moze zauseti i mnogo nize pozicije :)
 

zenama je vazno isto ono sto je i muskarcima vazno...zenska nesigurnost koja je uzrokovana losim patrijarhalnim vaspitanjem ce vremenom nestati...kada se konacno izgube polne predrasude...
zene su ipak od krvi i mesa i one koje radjaju i zene i muskarce...s tim je nadam se jasno da smo ista bica...pa nije neka tajna sta zene zele i misle...uglavnom (manje-vise) isto sto i vi...:)
 
Pa eto... Zanima me koliko vam je u zivotu vazan sex na skali od 1 do 20 ? Ono kao, 1- ni najmanje, 20 - najvaznija stvar, ispred svih... Mislim o tome se toliko pise prica pa... Da i koje mesto zauzima u vasem zivotu... Da li je vaznije voleti se ili imati dobar sex(ovo je vec pitanje za muskarce, zenama je ljubav najvaznija)... Pa narode... Pocnite...

od kada se novac naziva ljubav?
 
to je kao hleb, puter i med... hleb je mozak, puter se sex, med je blagostanje... najbolje je leba premazan puterom i medom... al radije cu da jedem klot hleb ili klot med nego puter[/QUOTE]

Znaci odusevjena sam tvojim poredjenjem...:ok: Savrseno... I slazem se sa tobom...
 
zenama je vazno isto ono sto je i muskarcima vazno...zenska nesigurnost koja je uzrokovana losim patrijarhalnim vaspitanjem ce vremenom nestati...kada se konacno izgube polne predrasude...
zene su ipak od krvi i mesa i one koje radjaju i zene i muskarce...s tim je nadam se jasno da smo ista bica...pa nije neka tajna sta zene zele i misle...uglavnom (manje-vise) isto sto i vi...:)

Bravooo :klap: u potpuosnti se slazem...
 
Nekako mi se uvek podrazumevalo da, ako nekoga volim, i taj deo mora biti dobar. Mada ne mislim da je ljubav neophodan uslov za dobar seks.. sto je ujedno i odgovor na pitanje sta mi je vaznije - > ljubav.. jer ako je tu ljubav tu je i seks dobar..

Sto se tice zivotinjskog instinkta koji spominjes, mislim da preterujes.. potrebe coveka su da voli i da bude voljen, ali i da ima seksualne odnose.. e sad sto je ovu poslednju najlakse namiriti svakako nije romanticno, ali da li to znaci se zadovoljenja i nje treba odreci kad vec ne mozes da uporedo s njom namiris i prve dve .. i da li to moze uopste tako.. zapravo dokle..
 
Nekako mi se uvek podrazumevalo da, ako nekoga volim, i taj deo mora biti dobar. Mada ne mislim da je ljubav neophodan uslov za dobar seks.. sto je ujedno i odgovor na pitanje sta mi je vaznije - > ljubav.. jer ako je tu ljubav tu je i seks dobar..

Sto se tice zivotinjskog instinkta koji spominjes, mislim da preterujes.. potrebe coveka su da voli i da bude voljen, ali i da ima seksualne odnose.. e sad sto je ovu poslednju najlakse namiriti svakako nije romanticno, ali da li to znaci se zadovoljenja i nje treba odreci kad vec ne mozes da uporedo s njom namiris i prve dve .. i da li to moze uopste tako.. zapravo dokle..

Moguce je da preterujem, da... Mozda su mi shvatanja suvise uska... Dobra je ovo tema za diskusiju... Dakle... Mislis da je sex ok i ako partnere ne vezuje nista osim trenutnog nagona...:confused::cool:
 
A gde to ima ljubavi bez sexa.(prva stvar znaci sex osnova).prema rodjacima..drugovima..kucnim ljubimcima..(tu nema sexa i to je neka vrsta ljubavi)

to je tortura ne ljubav ako sex nije stub m-z odnosa(treca stvar opet osnova sex)

Koji si ti panj. A tamo serendaš o seksu bez emocija :kafa:

Aj to povrati pa se opet vrati i procitaj lepo sta je napisano
 
... meni nije jasno zasto je tebi sex toliko vazan za vezu, svi to znaju da rade, pa i da ne znaju nisu glupi naucice :D

Pa ti ovde kazes da ce nauciti kao da ja pricam o iskustvu to jes neiskusnim koje ne valjaju..ja nikad nisam nigde rekao da je sex los..i da sam neku ostavio ili ocrnio zbog iskljucivo loseg sexa..samo onog kojeg nema zbog predrasuda da one daju i tvrde pazar..big difference;)
 

Back
Top