Traži se: glumac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

12345678910

Obećava
Poruka
63
Čujte Serbi! Tražim glumca od 18-25 g., za jedan projekat. Nije film za odrasle, oh, daleko od toga. Radi se, zapravo, o jednom vrlo jednostavnom kratkometražnom filmu; i taj će se s pravom nazivati (kad se usnimi): uan men šov. Zato što se za tijeh 6 minuta ko'ko bi trajo filmić, samo jedan glumac pojavljuje u nj. Taj glumac, a regrutovan iz vaših bagraških redova, ima za zadatak da pređe rutu od tačke A do tačke B. Drugim rečima, njega bi kamera pratila od dunavskog keja (gde on prvo uz muziku albinonija nešto kontemplira), do 5. gimnazije, u Ilije Garašanina. Jest, a to je samo prvi deo. Drugi deo se odvija u toj instituciji. Vrativši se posle mnogo, mnogo godina na kleto mesto, glumac preživljava teskobno emotivno iskustvo. I na kraju, stoji on pred zbornicom, sas pripravnim AK-47 u ruci. Tu se film i završava, a kraj je kao što vidite... pa više neg' indikativan:heart:

Možda ovako deluje šklj, ali sve je isplanirano do tančina. Kadrovi su na hartiji, ''samo'' ih treba realizovati. Mene sad zanima da li je neko međ vama zainteresovan da se pojavi u ovom filmu, e? Neki stvarni entuzijast, koji bi da se okuša u ovoj, da budemo realni, ne posebno zahtevnoj ulozi? Znam da para vrti gde burgija neće, pa nudim i kukavnih 3000 dinara kao honorar.

Neke poželjne fizičke osobine kandidata:

1. visina otprilike 180-188
2. nešto harizme
3. filmska fatza (može biti i groteskna, ali da je filmska)

Ajde molim vas, nek se jave zainteresovani. Film bi se mogao pustiti na jutjub, ako ispadne valjan (radio sam neke probe već, pa se neprijatna iznenađenja ne očekuju), a snima se za neki mogući prijemni, da ne objašnjavam sad...
 
Poslednja izmena:
Čujte Serbi! Tražim glumca od 18-25 g., za jedan projekat. Nije film za odrasle, oh, daleko od toga. Radi se, zapravo, o jednom vrlo jednostavnom kratkometražnom filmu; i taj će se s pravom nazivati (kad se usnimi): uan men šov. Zato što se za tijeh 6 minuta ko'ko bi trajo filmić, samo jedan glumac pojavljuje u nj. Taj glumac, a regrutovan iz vaših bagraških redova, ima za zadatak da pređe rutu od tačke A do tačke B. Drugim rečima, njega bi kamera pratila od dunavskog keja (gde on prvo uz muziku albinonija nešto kontemplira), do 5. gimnazije, u Ilije Garašanina. Jest, a to je samo prvi deo. Drugi deo se odvija u toj instituciji. Vrativši se posle mnogo, mnogo godina na kleto mesto, glumac preživljava teskobno emotivno iskustvo. I na kraju, stoji on pred zbornicom, sas pripravnim AK-47 u ruci. Tu se film i završava, a kraj je kao što vidite... pa više neg' indikativan:heart:

Možda ovako deluje šklj, ali sve je isplanirano do tančina. Kadrovi su na hartiji, ''samo'' ih treba realizovati. Mene sad zanima da li je neko međ vama zainteresovan da se pojavi u ovom filmu, e? Neki stvarni entuzijast, koji bi da se okuša u ovoj, da budemo realni, ne posebno zahtevnoj ulozi? Znam da para vrti gde burgija neće, pa nudim i kukavnih 3000 dinara kao honorar.

Neke poželjne fizičke osobine kandidata:

1. visina otprilike 180-188
2. nešto harizme
3. filmska fatza (može biti i groteskna, ali da je filmska)

Ajde molim vas, nek se jave zainteresovani. Film bi se mogao pustiti na jutjub, ako ispadne valjan (radio sam neke probe već, pa se neprijatna iznenađenja ne očekuju), a snima se za neki mogući prijemni, da ne objašnjavam sad...

...a sho da se zavrsi bas kada treba da krene rokanje aka bowling for columbine ...nabavimo par flash bengova i bog da nas vidi ...

...i jedno pitanje - kako planiras da unesesh kalash u skolu ?

Out_of_Blue-gray.gif
 
...a sho da se zavrsi bas kada treba da krene rokanje aka bowling for columbine ...nabavimo par flash bengova i bog da nas vidi ...

Ha, pazi... mislim da je lepota i efekat baš u tome nagoveštaju. Nagoveštaju šta će se zbiti. Drugo, i da sam voljan snimiti likvidaciju bolesnika iz zbornice, bojim se da se to ipak ne bi moglo realizovati. Jer značilo bi da moram naći (i platiti) i babe koje će odglumiti od puške smjert; a uz to i koliko novaca još potrošit na specijalne efekte (ulazne rane, vatra iz plastičnog AK-47 (doduše ovo se da obaviti u postprodukciji, u većini programa za montažu)).

...i jedno pitanje - kako planiras da unesesh kalash u skolu ?

Snimaće se za vikend, a ekipa od dvojice biće puštena u školu uz dirljivu molbu, i domarevu dozvolu, te za koju paru u svrhu podmićenja :heart: Stvar je već ispitana, i funkcionisaće.

Snimanje na keju i šetnje po gradu trajalo bi 2, 3 sata. Drugi deo (u gimnaziji) snimio bi se naredni dan, i trajao bi isto toliko.
 
Ju, a baš sam se plašio da će neko od va' to pomisliti. Vidite, ja nisam prevaranat. Ja sam samo snimatelj amaterskih igranih filmića u usponu. Evo, poručujem građanima da se ne boje mene, i priče moje, i da se jave ovde, da u mome rediteljskom debiju odglume. Isto tako, ohrabrujem zainteresovane da povedu sa sobom i roditeljsku pratnju ako treba, i još tri bodigarda pride. O junaci, jav'te se, ovo više ne može čekat', i ja ću od čekanja krepat.
 
zasto ne pitas nekog druga da glumi?
ili ne odes u neko amatersko pozoriste i tamo potrazis glumca?

ja sam pre mesec dana rezirala svoj prvi film, a nedavno i bila snimatelj na jednom filmu snimljenom bas u 5. gimnaziji i ovo ti govorim iz svog iskustva.
glumca ces tesko naci na forumu... potrazi ga medju svojim prijateljima/ poznanicima ili u amaterskim pozoristima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top