Javna tajna...Psssst.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)
 
Nisam... i ne bih smela nikako dok tu osobu ne upoznam... Po prirodi baš nisam poverljiva, nekad i malo paranoična, dešavalo mi se u real lifeu svašta, tako da se tek na forumu ne bih usudila, mada bi se tada možda tajna i pre sačuvala, ali opet, teže je otkriti ako neko i sazna....
 
Nekad sam nesto na svu srecu nebitno i rekao sto je neko iskoristio prvom prilikom i podelio s ostatkom foruma..onda polako se zatvarao jer se desavalo i drugima da prljav ves ispliva..mnogo je ovde licemera i kompleksasa nikom nista dok se dobro ne proceni i nista bitno dok se licno ne upoznate..ako ima takvih tendencija..ako nema opet razlog vise za diskreciju
 
:)Da.Imam jednu osobu u koju zaista imam poverenja(sto je za mene vrlo neobicno).Ne mislim da gresim u vezi nje i mislim da joj mogu reci bukvalno sve.
Jako je ruzno kada se neko posluzi vasim poverenjem i izigra ga.To cine samo losi i iskompleksirani ljudi.
 
Poslednja izmena:
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)

Pa neke stvari o sebi poverila sam jednoj forumasici a vecinu tih stvari nikad nikome nisam. Ne plasim se da ce zloupotrebiti, imam poverenje u nju.
I inace, lakse mi se otvoriti sa ljudima koje poznajem u virtuelnom svetu, ne samo sto smo zasticeni anonimnoscu vec zato sto ne vidim neke stvari i razlike medju nama koje bi u stvarnom zivotu bile i te kakva prepreka za druzenje. Kao filtrirana komunikacija.
Inace, forum mi nije mesto na kojem stvaram i odrzavam prijateljstva. Forum je kutak da kazes sto mislis da znas i da naucis ono sto drugi znaju.
Ipak i na forumu se od stotinu ucesnika izdvoji pola koji su ti bliski po shvatanju, trecina sa kojom se lepo moze komunicirati, desetak sa kojim i privatno komuniciras i jedan ili nijedan da mozes da se poveris. Otprilike kao i u RL.
 
tajna nije tajna ako nije samo moja vec je podeljena na komadice sa ljudima kojima sam okruzena
ali cini mi se da ne bih imala problem da se poverim nekome ovde
ako postoji nesto sto me muci, boli ili raduje, a ne smem to da podelim sa ljudima koji su mi bliski, mozda bih za zrtvu nasla nekog forumasa :)
 
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)

Ima finih ljudi kojima sam se poverila,zasto da ne..Imam u njih poverenje.. i meni su se mnogi poverili...Hvala dragi moji prijatelji sto ste me uvek razumeli i davali mi bezgranicnu podrsku,razumeli me..divno je imati takve prijatelje...Hvala i dragim prijateljima koji su odlucili svoje srculence otvoriti bas meni...Necu nikada izneveriti Vase poverenje.:)
 
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)

Ovde se nikome ne poveravam. Ne verujem ni da bih se usudila. Ni u RL-u nemam bas puno osoba kojima mogu reci sve. Postoje samo dve osobe kojima verujem i to je to. A tajna kad se oda vise nije tajna.
 
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)

Da, jednom nisam mogla da se poverim nikom iz rl, pa sam se poverila jednoj dragoj mi osobi sa foruma.

Da li se plašim da će biti razotkrivene? Ne baš, sve i da ispriča nekom, ne zna celu priču. :mrgreen:

Nikom nisam pričala to što je ta osoba meni poverila. :)
 
Da li nekome sa ovog Foruma poveravate, neke svoje tajne ? Da li se plasite,da ce iste biti razotkrivene od strane onoga kome ste ispricali nesto u poverenju? Ako do sada niste nikome odali neku tajnu,da li bi se mozda nekada i usudili? Da li je neko nekada otkrio Vasu tajnu nekom drugom Forumasu ili Forumasici,i kako ste se osecali tada?
Pregrst pitanja,falite samo Vi..razmrdajte svoje prstice,pa krenite da lupkate njima po tastaturi....:)

Vec sam odgovorila ali bih dodala da je postavljacica teme jedna od osoba sa kojim delim i svoj rl:)Pruzila mi je reci utehe kad mi je to bilo najpotrebnije.Hvala draga:zag::heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top