LJUDI,POMAZITE.........ILI SKACEM U BUNAR..... ;)

Mogu samo da ti dam savet da ne uzimas nikakve hormone za rast ili neke gluposti
To je samo kompleks koji moras da savladas ja sam bio cackalica 19godina pa i sada sam mrsav i sitan 69kg za 178 ali sam uradio siluetu i kompleks je nestao :mrgreen:
Kakav bunar bre treniraj brate kao Kristijan G "hiljade i hiljade sklekova" :hahaha: i opusteno promeni frizuru,promeni imidz nadji sebe ;)
 
Mojne u bunar :rtfm:

bunar-1.jpg

:ok:
 
Basket za decake i odbojka za curice, mislim da skakanje u bunar nije najbolji izbor. Moj decko je trenirao plivanje i kosarku, da ti ne pricam kako sad izgleda...sport je zakon. Da budem iskrena nisam videla visoke tipove u teretani, uglavnom su niski i nabijeni. Ja sam isla u neku koja je kao musko-zenska i sa 176cm sam bila visa od svih. Nadam se da sam ti pomogla.
 
Poslednja izmena:
Isti kompleks imadoh i ja...:rumenko: '94 godiste,1,72,60 kg... Ali ja traume sto sam visoka a ne niska... U svakom slucaju nemoj da lupas za bunar to ti nie potrebno.. Uopste nije bitno koliko si visok.. Od toga ne treba imati koplekse... Uzivaj u zivotu...:D;)

Ti imas savrsenu visinu za devojku, nemoj uposte da se cimas, moze cak i par cm vise. Samo odrzavaj liniju i pazi da se ne ugojis. Kazem ti iz licnog iskustva. Lepo gradjene i visoke devojke imaju prolaz o kakvom ostale mogu da sanjaju. Da nije tako bili bi popularni kepeci, a ne manekenke.:bye:
 
naravno da utice teretana na rast
ako si 93 racunaj da ces da rastes jos 3 god znam iz iskustva ;)

Naravno da teretana ne utice na rast....

Naravno da ne mozes da govoris iz iskustva jer on nije ti i ti nisi on tako da ne rastete ni isti ni istom brzinom i tempom niti u istim vremenskim razdobljima.....

I prestani vise da se proseravaaas na podforumu za vezbanje jer ti sve sto kazes nije tacno i upravo je ono suprotno....Najgore od svega je sto dolaze klinci jos mladji od tebe i ti im nabijas neke mitove,predrasude i glupe cinjenice.......

Evo mene teretana uopste nije usporila - smanila/uvecala i nije tacno da sam sa 17 god (danasnje 93 godiste) rastao jos samo 3 godine i stao kako ti kazes....

Znaci pises gluposti i nebuloze....

Aj neka ti sad proradi kompleks,sujeta i ego pa napisi kako ovo nije tacno i kako ne znam nista........Tebi bi bilo bolje da udjes malo na temu bodibilding u odforumu ostali sportovi da se obrazujes malo i vidis sta pisu ljudi koji znaju a ne klinci koji misle da su presisali vesla.....
 
Imam ogroman problem. 93. sam godiste,visok sam svega 168ccm.
Nervira me ova visina,pa me zanima da li ima jos vremena da porastem?Trebam li da se bavim nekim sportom,kao sto je kosarka,plivanje..........
bato,svakako je korisno da se bavis sportovima,narocito kosarka,plivanje i sl...
e sad,dal` ces od toga porasti to ne znajem...ali zelim da ti kazem:
ne opterecuj se visinom!
radi sve ono sto je korisno za tebe,citaj,uci i obrazuj se...radi na sebi!samo svestran i sarmantan covek je zanimljiv...spoljni izgled je tada sasvim u drugom planu.
tek izgradjujes svoju licnost-samo napred!
 
Imam ogroman problem. 93. sam godiste,visok sam svega 168ccm.
Nervira me ova visina,pa me zanima da li ima jos vremena da porastem?Trebam li da se bavim nekim sportom,kao sto je kosarka,plivanje..........

P.S. idem u teretanu,da li to moze da zaustavi moj rast?????

budimo realni ,bilo bi za svakog pozeljno da predje 175cm ,sve preko toga je ok ...istezi se svako vece ,i pij mleko i med uvece i ujutru ,mozda porastes ,raste se do 23 ,tako da imas sanse ...
 

Back
Top