zene s profesijU

Ne loze me nesto te uniforme ali prosle godine sam bio na Zkintosu i tako lepu pandurku smo videli da je to strasno...jos Grkinja...a ovde ona bela nekako je nezgodna i tako to...
Poz.!!!
 
Stvarno ne znam sta su vam zene u uniformama krive, one samo izvrsavaju necija naredjenja, niko ne radi nesto sto druge nervira samo zato sto mu se eto tako radi, vec zato sto postoji tacan model ponasanja prema kome moraju da se ponasaju...

I hteli bi da budu sa nekim iz inata...

Kao da su intimni odnosi dvoje ljudi nacin da se neko uvredi, ponizi, da se iskali bes... :roll:
 
pa znam ali moglo je da se ubaci pitanjce za zene u istu temu....

može i bez pitanja.

vutrogasac :

FIREMAN.jpg


azbestne ćega su deo uniforme.
 
Stvarno ne znam sta su vam zene u uniformama krive, one samo izvrsavaju necija naredjenja, niko ne radi nesto sto druge nervira samo zato sto mu se eto tako radi, vec zato sto postoji tacan model ponasanja prema kome moraju da se ponasaju...

I hteli bi da budu sa nekim iz inata...

Kao da su intimni odnosi dvoje ljudi nacin da se neko uvredi, ponizi, da se iskali bes... :roll:

nije svet bas tako ruzicast draga moja ;)
ali kad porastes sve ce ti se samo kasti :lol:
 
A jel bi voleli da opalite neku policajku / postarku / carinicu / doktorku
samo zato sto imate nesto protiv njene profesije ili zato
sto se trpeli neke represalije te njihove profesije? :lol:

Pitanje vazi i za zene - da li bi volele da se sexom osvetite
nekom uniformisanom licetu? :lol:

biblotekarku bi jednu opalio :mrgreen:
bas mi se zamerila .... madzarica :rumenko:
 
A jel bi voleli da opalite neku policajku / postarku / carinicu / doktorku
samo zato sto imate nesto protiv njene profesije ili zato
sto se trpeli neke represalije te njihove profesije? :lol:

Pitanje vazi i za zene - da li bi volele da se sexom osvetite
nekom uniformisanom licetu? :lol:

Auu, Pikac brate... ne razumem..
Secam se da me jedan 2x oborio na polaganju voznje, a ja profi.. Msm, da mu se osvetim sexom?:confused: Ne, bre, nekom mochugom u vugla :)
 
:lol: da se zeni iz neke profesije osvetim tako sto cu je ubiti od qrtza....Mislim, izuzetno bi joj tesko pala ta osveta :hahaha:

Ali dobro, kapiram koncept. U tom slucaju, sve koje nose neku uniformu, a da ne izgledaju kao balvani :mrgreen:
 

Back
Top