musliman sam kada mi zatreba , a inache ne znam ko sam !!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: musliman sam kada mi zatreba , a inache ne znam ko sam !!!

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Arrow musliman sam kada mi zatreba , a inache ne znam ko sam !!!

Neočetnici i sveštenstvo SPC održali pomen saradniku nacista Draži Mihajloviću

Više od 500 pripadnika klerofašističke organizacije "Ravnogorski pokret" iz BiH (RS), Srbije i Crne Gore posjetilo je u selu Undrulje kod Višegrada mjesto gdje su 13. marta prije 64 godine pripadnici OZNA-e uhapsili ratnog zločinca i nacističkog kolaboracionistu, četničkog vođu Dražu Mihajlovića, te strijeljali četnike Dragišu Vasiljevića, Nikolu Majstorovića i Blagoja Kovača.

Lokalne vlasti RS su nedavno selu Undrulje dali ime "Draževina".
    ..........................

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/iz-minute-u-minutu/neocetnici-i-svestenstvo-spc-odrzali-pomen-saradniku-nacista-drazi-mihajlovicu

A evo i tipichnog primera "Malo sam Srbin , malo jugosloven , a malo musliman.Sve po potrebi."

Bivši član Predsjedništva RBiH Ejup Ganić smatra da nema srbijansko državljanstvo, a nakon što se Jugoslavija raspala nije uzeo niti jedan dokument iz Srbije, a pogotovo ne neki dokument koji bi bio dokaz državljanstva, kao što je lična karta - izjavio je za Damir Arnaut, pravni savjetnik Ejupa Ganića.

Banjalučke ''Nezavisne novine'' su danas objavile da je Ganić podnio zahtjev za bh. državljanstvo tek 1998. godine, što, kako navodi ovaj list, znači da je u državnom vrhu Republike BiH tokom cijelog rata bio kao strani državljanin, odnosno građanin Srbije.

Prema dokumentaciji koja je u posjedu "Nezavisnih novina", Ganić je zahtjev za upis u državljanstvo BiH podnio 8. maja 1998. godine gdje navodi da je upisan u Knjigu državljana u mjestu rođenja, odnosno u Sebečevu, Novi Pazar u Srbiji.

- Nije mi poznato da je Ganić zahtjev za bh. državljanstvo podnio tek 1998. godine, a i ukoliko bi ti navodi bili tačni, oni nemaju nikakav pravni uticaj na izručenje Ganića Srbiji ili BiH, jer ukoliko osoba ima dvojno državljanstvo, onda se apsolutno gleda prebivalište, što je u ovom slučaju BiH. U bivšoj Jugoslaviji svako je imao državljanstvo SFRJ i onda je tu bilo republičko državljanstvo, koje se dobivalo prema prebivalištu. Ganić je imao prebivalište u BiH i samim tim bio državljanin BiH, a najbolji dokaz za to je činjenica da je to uslov da bi neko bio kandidat za člana Predsjedništva RBiH. Ganić je ispunjavao sve uslove i tako je mogao biti kandidat za Predsjedništvo RBiH, u koje je i izabran - kazao je Arnaut.

On je dodao i da su jučer održali sastanke s advokatima, a planirali su ih i za danas, te da se Ganić osjeća dobro i poštuje sve uslove kaucije.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/iz-minute-u-minutu/arnaut-dr-ganic-smatra-da-nema-drzavljanstvo-srbije
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: musliman sam kada mi zatreba , a inache ne znam ko sam !!!

Ma da je samo državljanstvo...poznato je da se Gani izjašnjavao kao Jugosloven

Aktivan član TORQUEMADA (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ganic je islamizirani srbin
    Soli Deo gloria

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Danica Čvorović Pogledaj poruku
    Ma da je samo državljanstvo...poznato je da se Gani izjašnjavao kao Jugosloven
    A on to po potrebi , ja sam chuo da se chak izjashnjavao kao homitj

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    A on to po potrebi , ja sam chuo da se chak izjashnjavao kao homitj
    homitj-jugosloven islamske veroispovesti srpskog poreklahoror

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

homitj-jugosloven islamske veroispovesti srpskog poreklahoror
    Takvi su muslimani po chitavom telu , tzv. telci
    P.S
    A jes' videla kako vole Chetnike ?

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Takvi su muslimani po chitavom telu , tzv. telci
    P.S
    A jes' videla kako vole Chetnike ?
    Nisam...bojim se da moje slabašno srce ne bi podnelo takav prizor....ali zavisi na kakvu vrstu "ljubavi" se odnosi...na onu ubilačku ljubav prema svemu što nosi srpski predznak, ili onu nežnu ljubav muškarca prema muškarcu

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Nisam...bojim se da moje slabašno srce ne bi podnelo takav prizor....ali zavisi na kakvu vrstu "ljubavi" se odnosi...na onu ubilačku ljubav prema svemu što nosi srpski predznak, ili onu nežnu ljubav muškarca prema muškarcu
    Imash na mom uvodnom postu prvi link , koji opisuje te srceparajuce scene

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Pa oboje, naravno....
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Zainteresovan član KljucZaBravu (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Sal Pogledaj poruku
    Pa oboje, naravno....
    Al'Ste nasli temu...i coveka..i naciju...naciju koja datira od'45-te...jednako kao i makedonski nacion..crnogorski...Blago-je ga njima

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.05.2009., 18:45
  2. Kada ti zatreba...
    Autor guily u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.08.2006., 14:36
  3. Ono, kada bih rekao da znam....
    Autor Stale u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.09.2004., 22:59

Pravila za slanje poruka