Da li je covek koji je napisao program za uzimanje nagrada na SMS kvizovima krimos ?

Da li je Beciric zbog pisanja programa i uzimanja nagrada na sms kvizovima kriminalac

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prilikom reklamiranja ovih igara nigde nije pisalo da je dozvoljeno da igraju isključivo stariji od 18 godina i debili, a reklama se vrtela upravo u vreme kada najviše dece gleda televiziju (pogledajte programsku šemu RTS).

Oni su slali poruke koje su plaćali i dobijali su izveštaje koje je dobijao svaki drugi igrač. Te izveštaje su ubacivali u računar koji je na osnovu izveštaja određivao moguće najniže ponude. Isto tako i običan digitron odredi koliko je dva plus dva, a oni koji ga koriste nisu kriminalci.

Jedini prekršaj ovih koji su na taj način dobijali nagrade je što su imali mozak, što je u Srbiji izgleda krivično delo.
 
Ako je lik radio ovo gore navedeno to je krivično delo, ako je slao tonu SMS-ova automatizovano, onda je sve čisto ko blanko papir........;)

Upravo je to i radio. Nije bilo potrebe za bilo kakvim snifovanjem ili hakovanjem bilo cega kad je znao da je dobitni broj otprilike manji od 4000.

pa npr. mogli bi da ga terete za neovlascen pristup zasticenom racunaru,racunarskoj mrezi i elektronskoj obradi podataka....

:dash:
 
pa npr. mogli bi da ga terete za neovlascen pristup zasticenom racunaru,racunarskoj mrezi i elektronskoj obradi podataka....

pa poenta je da on nije pristupio neovlasceno racunaru drzavne lutrije ili bilo cemu nego je napravio algoritam koji pobedjuje njihov sistem .

prosto. nema tu nikakvog krivicnog dela i ovo sto rade tom decku je cist kriminal i zulum tadiceve diktatorske vlasti.

kaznjavaju ga i terorisu zato sto je pametan a oni glupi tj zato sto je nadmudrio njihov bedni i glupi sistem.
 
Ljudi.....ja sam još 2008 znao da je LUB(Lowest Unique Bid) prevara........
SMS je keva za otimanje para i zamazivanje očiju, evo sada je i državna lutrija pokrenula online kazino i kladionicu.....a hapsila je ljude koji su organizovali istu u Srbiji

zašto: Ne kradi država i vlast ne vole konkurenciju!!!!

Samo još naša država ima fašistički zakon gde kompletan monopol na igre na sreću drži Državna lutrija

Sve te SMS igrice na zapadu polaku odumiru, i kao opšte poznata stvar, kada te šemice propadnu na zapadu sele se u ove naše banana i kruška zemlje trećeg sveta kao što je Srbija

Vidite i sami da kasamo 3-5 godina sa zapadom....samo pogledajte šta je trend tamo, pokupite forice, i dođite u Srbiju sa malo keša, sačekajte pravo vreme i na konju ste.... ;)
 
Ljudi.....ja sam još 2008 znao da je LUB(Lowest Unique Bid) prevara........
SMS je keva za otimanje para i zamazivanje očiju, evo sada je i državna lutrija pokrenula online kazino i kladionicu.....a hapsila je ljude koji su organizovali istu u Srbiji

zašto: Ne kradi država i vlast ne vole konkurenciju!!!!

Samo još naša država ima fašistički zakon gde kompletan monopol na igre na sreću drži Državna lutrija

Sve te SMS igrice na zapadu polaku odumiru, i kao opšte poznata stvar, kada te šemice propadnu na zapadu sele se u ove naše banana i kruška zemlje trećeg sveta kao što je Srbija

Vidite i sami da kasamo 3-5 godina sa zapadom....samo pogledajte šta je trend tamo, pokupite forice, i dođite u Srbiju sa malo keša, sačekajte pravo vreme i na konju ste.... ;)

isto su uhapsili bili onog momka iz kragujevca sto je digao sajt za kladjenje , gde su cisto kladionicari komentarisali meceve i slicno, kao zato sto je omogucio da se ljudi klade preko njegovog sajta, a covek sve sto je uradio je da je stavio reklame za ove svetske online kladionice na svom sajtu i to je sve.

ova vlast je ocigledno ogrezla u tezak fasizam . znaci samo oni mogu da uzimaju pare i imaju monopol na sve to a ako neko drugi pokusa da radi bilo sta , cak i da reklamira druge kladionice - oni ga uhapse.
 
pa poenta je da on nije pristupio neovlasceno racunaru drzavne lutrije ili bilo cemu nego je napravio algoritam koji pobedjuje njihov sistem .

prosto. nema tu nikakvog krivicnog dela i ovo sto rade tom decku je cist kriminal i zulum tadiceve diktatorske vlasti.

kaznjavaju ga i terorisu zato sto je pametan a oni glupi tj zato sto je nadmudrio njihov bedni i glupi sistem.

mozda se razumes u komp. al se u pravo se uopste ne razumes,i treba da ga osude i treba da lezi kad je bio toliko pametan da ga uhvate......
 
mozda se razumes u komp. al se u pravo se uopste ne razumes,i treba da ga osude i treba da lezi kad je bio toliko pametan da ga uhvate......

xpo7dj.jpg
 
pa npr. mogli bi da ga terete za neovlascen pristup zasticenom racunaru,racunarskoj mrezi i elektronskoj obradi podataka....

ne može....ako nije upadao....tj. ako ne postoje logovi....ili ako forenzičari ne nađu tregove upada nemoguće ga je teretiti......

Upravo je to i radio. Nije bilo potrebe za bilo kakvim snifovanjem ili hakovanjem bilo cega kad je znao da je dobitni broj otprilike manji od 4000.



:dash:

nadmetanje je išlo do druge decimale, što znači da je trebao da pokrije raspon od 4000,00 din kako ti kažeš, prebroj nule dolaziš do broja kombinacija 40 000 x 3din =120 000din
vidi stvarno isplativo...........:D
 
nadmetanje je išlo do druge decimale

Ma jok bre... evo ti spisak dobitnika:

http://www.lutrija.rs/rts-licitacija

24/2010 15.02.2010 Fiat Punto 6571328 3816550*5*6* 603 [din]
23/2010 14.02.2010 Fiat Punto 6537314 38163*3**174 3466 [din]
23/2010 13.02.2010 Fiat Punto 6499996 38165*2*402* 584 [din]
23/2010 12.02.2010 Fiat Punto 6477287 38169*5*43*9 930 [din]
23/2010 11.02.2010 Fiat Punto 6449485 3816313**55* 342 [din]
23/2010 10.02.2010 Fiat Punto 6422460 38163*33**72 3138 [din]
23/2010 9.02.2010 Fiat Punto 6393420 38166**4*873 2399 [din]
23/2010 8.02.2010 Fiat Punto 6368929 381645**89*4 788 [din]
22/2010 7.02.2010 Fiat Punto 6352370 381637*34**6 2781 [din]
22/2010 6.02.2010 Fiat Punto 6301510 38162*932**9 559 [din]
 
mozda se razumes u komp. al se u pravo se uopste ne razumes,i treba da ga osude i treba da lezi kad je bio toliko pametan da ga uhvate......

Pazi....ako DLS nije to jasno uvrstila pravnim putem u statut i pravila igre i javno ih bojavljivala, opet nema krivičnog dela, jer i sami znamo, ako nešto nije izričito zakonom zabranjeno, ne može postojati sankcija za to......

druga stvar je što je naše pravosuđe na nivou Otomanske imperije..........:rotf:

pa te kadija i tuži i sudi ti.....

ako DLS nije rekla na svakom emitovanju:
Pravila igre su sledeća: Nema automatizovanog slanja poruka, meni nje zabranjeno da to radim, šta njih bole ****** da li sam ja prstima kucao poruku ili je generisao na mom PC-u

Ovo što je on uradio jeste ista stvar kao da se nas 100 okupilo sa foruma u da smo drukali SMS-ove, nema razlike ;)
 

SMS KVIZ NIJEIGRA NA SRECU I SAMIM TM ZA NJEGA NE VAZI ZAKON O IGRAMA NA SRECU

Toga nema u SMS licitaciji, samim tim nije igra na srecu i samim tim nije regulisana nikako nasim zakonom (a zasto nije to je vec pitanje za vladu i skupstinu). Ne postoji random komponenta, svi ucesnici pokusavaju da nadigraju ostale koristeci ograniceno znanje i svoju vestinu (a bogami i pare za SMSove), ne postoji nikakav slucaj ni neizvesnost i samo zato sto ti ne znas za oderdjenu poziciju u igri ne znaci da je ona neizvesni ili slucajna, ona je UVEK posledica znanja i vestine drugih igraca. Ekvivalent bi recimo bio RealTime Stratregy i FoW, saljes jedinice da otkrivas mapu i poukusavas da pronadjes i nadigras protivnika. Nasuprot tome je npr riziko koji pored znanja i vestine koristi i random komponentu (kockice) pa bi organizovanje igranje rizika za pare bilo organizovanje igre na srecu. Da bi SMS licitacija bila igra na srecu mora da se uvede neka random kompnenta, recimo da se iznosu svake licitacije slucajno dodaje +1 ili -1 dinar.
 
to je samo chlan..pod kojim spada i ta vrsta prevare koju je lik odradio....

Ne može biti prevara, on nije menjao niti manipulisao podatke, kažem ti on je samo ubrzao i automatizovao proces..........;)

Znači ja sam počinio krivično delo ako napravim robota koji će da stoji na kiosku i da popunjava LOTTO uplatince, i da plaća svaku komb uredno? :confused:

Ne pije vodu ta tvoja priča.....:confused:
 
..alo bre, nije prevara..chovek je nadmudrio prevarante..

A cekaj zar to nije isto kao da si stavio svoju sliku u tudja dokumenta i dosao u banku po novac?kako su oni dosli i dobili kljuc i cao..kad ne mogu registrovati auto na svoje ime sami..na cija imena su registrovali..jel su oni isli posle na prenos vlasnistva
 
Pazi....ako DLS nije to jasno uvrstila pravnim putem u statut i pravila igre i javno ih bojavljivala, opet nema krivičnog dela, jer i sami znamo, ako nešto nije izričito zakonom zabranjeno, ne može postojati sankcija za to......

druga stvar je što je naše pravosuđe na nivou Otomanske imperije..........:rotf:

pa te kadija i tuži i sudi ti.....

ako DLS nije rekla na svakom emitovanju:
Pravila igre su sledeća: Nema automatizovanog slanja poruka, meni nje zabranjeno da to radim, šta njih bole ****** da li sam ja prstima kucao poruku ili je generisao na mom PC-u

Ovo što je on uradio jeste ista stvar kao da se nas 100 okupilo sa foruma u da smo drukali SMS-ove, nema razlike ;)

cak i da su rekli da su pravila igre "ta i ta" to nije zakonski obavezujuce jer je zakonski obavezujuce samo ono sto je potpisano kao ugovor.
 

Back
Top