Problem
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Problem

Nov član
    Učlanjen
    13.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem

Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo.

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    366

Podrazumevano Re: Problem

pitaj je šta bi željela da radite?
    ma ,biće sve bolje kad se snijeg otopi,,,ŽIVNUĆE TI MALA
    Carpe diem

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Ako je rec o blejanju po kaficima to je isprazno i nema potrebe da se ubedjujete..ako nemate gajbu jeste problem i potrebno je strpljenje taman da se stavite na probu..ako se nije izivela nema sanse da ispravis krivu drinu vec trazi nesto kompatibilnije
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio qqr!q Pogledaj poruku
    Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo.
    Sad će lepo vreme, ne brini. Ali, ako si joj ti neinspirativan, teško da će i to pomoći...
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sto je ne pitas u cemu je problem? Svaki problem je rijesiv....mozda je curi stvarno dosadilo. Nemoj zaboraviti, da svakoj curi (kao i vama momcima-ali vise curama) prija paznja-znaci, priredi joj nesto, budi malo kreativan (cvjetic,neki poklon, vecera..nesto sto inace ne radis). Ako na kraju i to ne pomogne, onda postoji mogucnost da ne osjeca prema tebi ono sto je osjecala na pocetku veze.. Pa i da jeste tako, ima drugih cura

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

vodi je u pozriste, em je toplo em nije dosadno
    citam knjigu

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Problem

Jesi li razgovarao sa njom?Mozda curu nesto muci,pa nema ni veze toliko sa tobom,da kazem?Mozda ima nekih problema,sa kojima ne zeli da te optrecuje? Samo razgovor i razgovor...Po cemu mislis da joj je dosadilo..maltene nije ni pocelo,a vec joj je dosadilo???Au,Boze,kakvo je to danas zabavljanje...Sve vam brzo dosadi...Zbog cega ti mislis da samo ti trebas da se trudis,i da zabavljas druge? Daj neka se malo trgne i ona...Milion je mogucnosti za iznenadjenja...Posaljes naprimer pisamce,posaljes porukicu lepu,odvedes je na neki kolač u poslasticarnicu...pa,nije valjda hladno vreme prepreka...Ma,necete raskinuti,samo polako...

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Problem

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    vodi je u pozriste, em je toplo em nije dosadno
    Slazem se.I to je dobar predlog.

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Razgovor je najbolji za dobar start u resavanju problema.
    Prvo probaj tako.

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku