Romeo i Julija ^^

e ima par ribica odve koje ti mogu dati savet..i uglavnom vise na ozbiljnim temam i mozda si se zahebao stevice sto si je ovde otvoriJo..:( ce ti ej ispamujemo samo tako..:lol:
a sada ozbiljno.neam pojma.missim neka pita kevu..ona ce znati..:mrgreen:
 
:banovati:

a sto bi ona zelela to da radi...uf sto bi ja nju vukla...al ne u prenesenom znacenju vec bukvalno, malo po podu :twisted:

jjebo te zasto neko pokusava da glumi kucku...kucke se radjaju ...ili jesi ili nisi... to glumatanje je toliko glupo da nemam reci....nego vidla u vb neku kucku pa ko veli daj da probam i ja :roll:
 
:banovati:

a sto bi ona zelela to da radi...uf sto bi ja nju vukla...al ne u prenesenom znacenju vec bukvalno, malo po podu :twisted:

jjebo te zasto neko pokusava da glumi kucku...kucke se radjaju ...ili jesi ili nisi... to glumatanje je toliko glupo da nemam reci....nego vidla u vb neku kucku pa ko veli daj da probam i ja :roll:

Slazem se do nekle :mrgreen:

Mislim samo slusam njene zelje, nesto joj doslo u glavu a ga sredi na taj nacin, pa verovatno da ga posle otkace .. Bem li ga sta oce :lol:
 
Neces mi verovati sta sam cuo od iste,


,,Reko mi neko da ako sipam svoju krv njemu u nesto i on popije onda se zaljubi u mene,,

:huh:

Pao sam u komu, tako da ne precenjujte ljude :lol:




ne....to nepali....mora da svoju krv,i i njegovu krv,da naspe u mleko,i to da posoli....zatim ubaci rendanu sargarepu(pola),i malo njegove sperme....i to da mu da da popije....deluje 100%....taj napitak se zove,carne oci....:)
:zcepanje:
 
Grah . Neka mu skuva extra grah.
I ebes smrtno zaljubljivanje , to udavi

Ја скувао једној ГРАХ...И ево га ефекат...;)
normal_PASULJ.JPG
 

Back
Top