Metrosexualac.vasa misljenja.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Da li je sramota biti metrosexualac?ja mislim da je to osoba koja koristi metro..:rumenko:
mozda sam glup,ali da li mi moze neko dati definiciju te osobe?Missim ko su ti muskarci,da li si oni gay-bi ili nesto trece?Mozda femici neki?:think:Da li znate nekog metrosexualca?
 
Zalosno ali ima ih dosta u Srbiji. Vecinom su to jako losi ljudi koji misle za sebe da su najbolji na svetu, ne vole ni svoje zene, ni svoje prijatelje vec samo i samo sebe.

Njima je najbitnije da ispadnu smekeri, a da se davite ne bi vam pruzili ruku vec bi vas sutnuli nogom da se jos vise udavite. To su svaleri u pokusaju, uglavnom evropejski orjentisani.
 
da znam nekih primeraka. ima ih raznih, kako neko pomenu, narcisoidnih svalera u pokusaju, ali i drugih vrsta. U svakom slucaju, mislim da su to muskarci koji svoju nemogucnost da se iskazu kao alfa muzijaci pokusavaju da nadoknade preteranim kindjurenjem, osobe sammanjkom testosterona. Ljudi koji posvecuju nepotrebno veliku paznju svom izgledu da bi sakrili druge mane.
 
zaboravih da naglasim da takvi (ne)ljudi su uspesni u sportovima kao sto su tenis, plivanje itd. Ekipne sportove mrze jer su veliki narcisi i ne trpe druge niti mogu da razumeju sta je to timski duh.


potpis :super:



misim...jel to nešto in...fancy...il kako se već to kaže u velikom gradu...

...ja bi to našutiro...majkemi...

potpis :super:

ma sta fali djole?missim malo se picnes i ti krenes kod kozmeticarke da ti sredjuje nokte i koristis kremu lice,missim ebem li ga to radi i donald tramp i mnogi uspesni coveCi na planeti..:think:

tramp to radi zbog para i zbog medija.....a i on je teški narcis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top