problem graficke

aca5

Obećava
Poruka
69
Imam graficku ATI HD RAEDON 2400 PRO kom mi je star godinu dana, problem se sastoji u sledecem kad instaliram drajver za graficku u toku instalacje izlazi mi prozorcic od windosa koji me opominje da drajver nije kompatimbilan sa windiwsa i daje mi opciju da se otkazem od nastavka insatalacije i da produzim dalje.Sad neznam u cemu je problem, kad radim duze vreme na kom nekad posle kraceg vremena nekad posle duzeg vremena u toku rada ukoci se i nekoliko sekundi ima crn monitor a potom vraca se u isto stanje kad je nestala slika, nakon toga javlja se prozorcic od drajvera ,,VPU RECOVER,, koji mi kaze da graficki procesor se restartovao, u devise menager proverio sam i mislim da graficka nema nikakv problem.Neznam kolko sam uspeo dobro da objasnim problem, ukoliko ste me shvatili molim ako neko zna da mi kaze mislenje u cemu bi mogao biti problem.Hvala unapred.
 
Imam graficku ATI HD RAEDON 2400 PRO kom mi je star godinu dana, problem se sastoji u sledecem kad instaliram drajver za graficku u toku instalacje izlazi mi prozorcic od windosa koji me opominje da drajver nije kompatimbilan sa windiwsa i daje mi opciju da se otkazem od nastavka insatalacije i da produzim dalje.Sad neznam u cemu je problem, kad radim duze vreme na kom nekad posle kraceg vremena nekad posle duzeg vremena u toku rada ukoci se i nekoliko sekundi ima crn monitor a potom vraca se u isto stanje kad je nestala slika, nakon toga javlja se prozorcic od drajvera ,,VPU RECOVER,, koji mi kaze da graficki procesor se restartovao, u devise menager proverio sam i mislim da graficka nema nikakv problem.Neznam kolko sam uspeo dobro da objasnim problem, ukoliko ste me shvatili molim ako neko zna da mi kaze mislenje u cemu bi mogao biti problem.Hvala unapred.

kad te pita to za drajver klikni nastavi dalje.
 
Koristim OS Windows XP, a kad kliknem na ,,dalje,, drajver se instalira al ja mislim da to uopste ne bi trebalo da se pojavljuje, kad se pojavi tad najverojatno nesto nije u redu, u prilog tome ide i problem sto sam naveo.
 
vidim da si na forumu -operativni sistemi-postavio pitanje
Moze te li mi reci kako moze da se resetira samo windows a ne ceo komp
na ovom forumu te muci graficka ako je moguce da onako obicnim recima
docaras kako je radilo tu godinu kad su problemi nastali kako ti se manifestuje
kvar i kada pa ce neko od ovih mudrih i strpljivih ljudi pokusati da ti pomogne
na najbolji moguci nacin
pozdrav
 
Pa ovako nema veze kad ce se problem pojaviti moze nakon kraceg vremena igranja neke igre ili bilo sta drugo da radim, a nekad moze se desiti da u toku dana problem se ne pojavi.A kao sto sam rekao desava se dok radim na kom najednom da se sve ukoci i nestane sve sto radim pojavi se samo crn ekran i nakon par sekundi opet se sve vrati na isto.Ovo mi se desava tako reci od samog pocetka kako sam kupio kom.E sad znam da cete ce reci da trebalo je odneti u servis i sl, al moram reci a od izvesnih razloga nemam uslove da to uradim zato pokusavam svaki problem sam resiti ukoliko mnogu.Hvala
 
Koristim OS Windows XP, a kad kliknem na ,,dalje,, drajver se instalira al ja mislim da to uopste ne bi trebalo da se pojavljuje, kad se pojavi tad najverojatno nesto nije u redu, u prilog tome ide i problem sto sam naveo.

Jel ti rade igrice i ostalo ako to radi i nista ne koči ili nešta slično se ne dešava onda netraži nikakve drajvere i netrebaš se brinuti ako radi dobro!!!
 

Back
Top