evo zašto se žene i muškarci kurvaju sa strane

marenda*

Elita
Poruka
17.663
pre braka sebi postave neke idealne tipove žena i muškaraca
uz to, i sebe projektuju kao neki idealni tip, bogom dan
onda, kad vide je i jedno drugo zabluda, konfomišu su se ko i većina, nađu nekog mužića i ženicu, izrode dečicu...
i i tako, zauvek svojevoljno strpani u okove, vrebaju svaku priliku da se, makar na trenutak, iz njih otrgnu
ali, kakav je gušt plivanja u močvari...
i tako...
 
pre braka sebi postave neke idealne tipove žena i muškaraca
uz to, i sebe projektuju kao neki idealni tip, bogom dan
onda, kad vide je i jedno drugo zabluda, konfomišu su se ko i većina, nađu nekog mužića i ženicu, izrode dečicu...
i i tako, zauvek svojevoljno strpani u okove, vrebaju svaku priliku da se, makar na trenutak, iz njih otrgnu
ali, kakav je gušt plivanja u močvari...
i tako...

Hvala bogu pa neki shvate i ranije da je idealan partner zabluda, nadju nekog ko nije idealan ali ga vole, i udju u brak ili vezu iz ljubavi i odluce da ne varaju partnera koga vole, ne zato sto nikad u zivotu ne pozele drugog, nego zato sto shvate da je ljubav bitnija od neke prolazne strasti..recimo i to je jedna mogucnost
A i oni koji varaju ne varaju svi iz razloga koje si naveo, ima tu citava lepeza, vec bilo tema ohohoj o tome..
 
Hvala bogu pa neki shvate i ranije da je idealan partner zabluda, nadju nekog ko nije idealan ali ga vole, i udju u brak ili vezu iz ljubavi i odluce da ne varaju partnera koga vole, ne zato sto nikad u zivotu ne pozele drugog, nego zato sto shvate da je ljubav bitnija od neke prolazne strasti..recimo i to je jedna mogucnost
A i oni koji varaju ne varaju svi iz razloga koje si naveo, ima tu citava lepeza, vec bilo tema ohohoj o tome..

Strast kao i ljubav moraju da se neguju, jer u suprotnom bi svaki drugi brak bio razveden kad nestane ljubavi i strasti.
 
Pa nema tu nekog pravila ... onako striktnog


Licno Mislim , da :

ZENE , varaju , kad je sve gotovo . Uvek sa emotivniim angazmanom , kadkad iz ocaja i kad zaista zele da razore svoju vezu . Il se jednostavno zaljube . Zenska preljuba je iskrenija i samim tim opasnija i trajnija stvar. Redje iz osvete , a najredje bezveze . To su zaista retke situacije .


MUSKARCi , varaju iz straha od smrti . To jest , zbog toga sto nekontrolisu zaista zivot . To stvara potrebu samo-potvrdjivanja , a najlakse je kroz seks .
Muska preljuba je najcesce besmislena , bez emotivnog angazmana i svalerka najcesce pada u zaborav, jos pre povratka kuci . Gomila muskaraca , koji varaju svoje zene , beslovesno ih vole ( svoje zene ) i zaista im ne pada na pamet da ih ostave . Citsto samodokazivanje . Nakakva lazna potvrda muskosti .

Nije isto .
 
pre braka sebi postave neke idealne tipove žena i muškaraca
uz to, i sebe projektuju kao neki idealni tip, bogom dan
onda, kad vide je i jedno drugo zabluda, konfomišu su se ko i većina, nađu nekog mužića i ženicu, izrode dečicu...
i i tako, zauvek svojevoljno strpani u okove, vrebaju svaku priliku da se, makar na trenutak, iz njih otrgnu
ali, kakav je gušt plivanja u močvari...
i tako...

Nije bas tako.Svako je svestan da ideal sam po sebi ne postoji.Postoji samo zaljubljenost koja sprecava da vidimo neke osobine partnera koje nam se ne dopadaju a primetimo ih tek u zajednickom zivotu.
Svako ima svoje razloge za prevaru mada,po meni ni jedan nije dovoljno opravdanje za tako nesto.
 
Nije bas tako.Svako je svestan da ideal sam po sebi ne postoji.Postoji samo zaljubljenost koja sprecava da vidimo neke osobine partnera koje nam se ne dopadaju a primetimo ih tek u zajednickom zivotu.
Svako ima svoje razloge za prevaru mada,po meni ni jedan nije dovoljno opravdanje za tako nesto.

upravo tako...ja jedino na filmu mogu to daopravdam...akd vidim kako se vole i gledaju...u pm.
U realnom životu...ljudi mi strašno padaju u očima kad saznam da to rade.ne nalazim opravdanje.
 
Žena Filipa Kuzina 20 godina odbijala da stupi u seksualne odnose sa njim. Zbog toga je uzeo nož u ruke i odsekao joj glavu. Za ubistvo 18 godina zatvora

PARIZ - Filip Kuzin, poštanski inspektor, osuđen je na 18 godina zatvora pošto je svojoj ženi odrubio glavu!
Razlog za njegov zločin bio je u seksu: iako su bili u braku više od 20 godina, njegova pokojna žena Nensi nije htela da izgubi nevinost!

U naletu besa, posle još jedne rasprave da li će ikada imati decu, Filipu je „pukao film“: uhvatio je nož i ubio ženu. Potom je mirno pozvao policiju i rekao:
- Izvinite na smetnji. Upravo sam ubio ženu.

Sudija je čuo da je Nikol odbila da ima odnose sa njim zato što se plašila da će eventualnom detetu koje bi se rodilo iz tog seksa mogla da prenese multiplu sklerozu, od koje je bolovao njen otac.

Kada je policija stigla u njihovu kuću u Arau, na severu Francuske, rekao im je:
- Žao mi je što sam vam napravio posao... Moja žena se drala na mene, ja sam joj odrubio glavu. Znate, ja nisam lud.

Didije Robike, Filipov advokat, rekao je sudiji da su problemi nastali pre tri godine - tada se Kuzin bližio svom pedesetom rođendanu.
- Žena mu je pretila da će ga napustiti ako bude tražio seks, iako dvadeset godina nisu imali odnos! On je zbog toga bio izuzetno frustriran i upao je u stanje izuzetne agresije, koju je strahovito sputavao godinama. Na kraju je eksplodirao. To se moralo desiti. On misli da nije bio u potpunosti svestan svojih postupaka.

Kuzina su svi opisivali kao dobrog momka, sa odličnom profesionalnom biografijom uglednog poštanskog inspektora za regiju Kalea.
- Žao mi je što sam je ubio. Zaista sam je voleo - rekao je policajcima kada su ga uhapsili.
 
Pa nema tu nekog pravila ... onako striktnog


Licno Mislim , da :

ZENE , varaju , kad je sve gotovo . Uvek sa emotivniim angazmanom , kadkad iz ocaja i kad zaista zele da razore svoju vezu . Il se jednostavno zaljube . Zenska preljuba je iskrenija i samim tim opasnija i trajnija stvar. Redje iz osvete , a najredje bezveze . To su zaista retke situacije .


MUSKARCi , varaju iz straha od smrti . To jest , zbog toga sto nekontrolisu zaista zivot . To stvara potrebu samo-potvrdjivanja , a najlakse je kroz seks .
Muska preljuba je najcesce besmislena , bez emotivnog angazmana i svalerka najcesce pada u zaborav, jos pre povratka kuci . Gomila muskaraca , koji varaju svoje zene , beslovesno ih vole ( svoje zene ) i zaista im ne pada na pamet da ih ostave . Citsto samodokazivanje . Nakakva lazna potvrda muskosti .

Nije isto .

Ne slazem se,ni za jedno ni za drugo.............
Ima skroz obrnutih primera........nema pravila...........a u zenskoj emancipaciji i prevara je dobila sire okvire.........to stanoviste tvoje je prevazidjeno.........:cool:
 
pre braka sebi postave neke idealne tipove žena i muškaraca
uz to, i sebe projektuju kao neki idealni tip, bogom dan
onda, kad vide je i jedno drugo zabluda, konfomišu su se ko i većina, nađu nekog mužića i ženicu, izrode dečicu...
i i tako, zauvek svojevoljno strpani u okove, vrebaju svaku priliku da se, makar na trenutak, iz njih otrgnu
ali, kakav je gušt plivanja u močvari...
i tako...

marenda prosto zracis danasKe..svaki post ti je umetnicko delo..:) U pravu si.Ne treba se zeniti odnonsno udavati,to ti je robija bez kraja.
 
Ne slazem se,ni za jedno ni za drugo.............
Ima skroz obrnutih primera........nema pravila...........a u zenskoj emancipaciji i prevara je dobila sire okvire.........to stanoviste tvoje je prevazidjeno.........:cool:

U jeee ... . ... Kako moze da buude prevazidjeno ,kad sam ga ja izmislio . No dobro. Nista ja ne tvrdim . ja samo tako mislim . A zenska emancipacija je nevidjena posast . A radikalni feminizam je isto tako primitivizam , koliko i maciozam .

Znas , ima svakakvih primera . No vecina ljudi zivi oko 75 godina , a neki eto umru mnogo ranije , a neki dozive i 100 godina .

Toi zaista znas puno zena koje varaju svoje muzeve redovno i redovno do kuce zaborave ime onog , s kim su muza varale ?????
 
U jeee ... . ... Kako moze da buude prevazidjeno ,kad sam ga ja izmislio . No dobro. Nista ja ne tvrdim . ja samo tako mislim . A zenska emancipacija je nevidjena posast . A radikalni feminizam je isto tako primitivizam , koliko i maciozam .

Znas , ima svakakvih primera . No vecina ljudi zivi oko 75 godina , a neki eto umru mnogo ranije , a neki dozive i 100 godina .

Toi zaista znas puno zena koje varaju svoje muzeve redovno i redovno do kuce zaborave ime onog , s kim su muza varale ?????

To ti kazem,nema pravila od slucaja do slucaja..........znas koliko su neke druge zene rasturile brakove,sta reci tu?
E sad o kome ona misli dok ide kuci muzu,to ti tek ne mozes znati..........zar ne?to samo ona zna........:lol:
 
To ti kazem,nema pravila od slucaja do slucaja..........znas koliko su neke druge zene rasturile brakove,sta reci tu?
E sad o kome ona misli dok ide kuci muzu,to ti tek ne mozes znati..........zar ne?to samo ona zna........:lol:

Znas puno udatih zena sa decom,koje iu okolo i rasturaju brakove ????? A onda se vracaju kuci i nemaju pojma s kim i zasto su bile , ili im taj tamo nije u opste vazan .
 

Back
Top