Jeste probali novu Guaranu Mojito?

Sonjica1819

Početnik
Poruka
21
Ja sam je dobila na kucnu adresu. Mnogo mi se dopada. Vidim da se vecini Guarana fanova dopada i da vec postoji page na Face-u. Ako niste do sada shvatili ja sam opsednuta picima i muckanjima, koktelima..pa me zanima da cujem sta mislite o Gurani Mojito ( pre nego sto krenem da je muckam :rumenka:
 
Ja sam je dobila na kucnu adresu. Mnogo mi se dopada. Vidim da se vecini Guarana fanova dopada i da vec postoji page na Face-u. Ako niste do sada shvatili ja sam opsednuta picima i muckanjima, koktelima..pa me zanima da cujem sta mislite o Gurani Mojito ( pre nego sto krenem da je muckam :rumenka:

Eh na sta ste spali vi iz Knjaz Milosa,da se reklamirate tako na forumu :eek:
Nikad probao nijednu guaranu niti cu,kazu da je kao kisela voda,samo sto si udrogiran i sve ti smesno...Ja sam opsednut simensovim telefonima,bez njih se tresem :confused: :hahaha1:
 
Pijem prirodne sokove...Sama pravim konbinacije ..
Usput pijem sa merakom jogurt i umiksano voce kako cega imam..
Najcesce jabuke i kivi...
saucero.gif
 
Eh na sta ste spali vi iz Knjaz Milosa,da se reklamirate tako na forumu :eek:
Nikad probao nijednu guaranu niti cu,kazu da je kao kisela voda,samo sto si udrogiran i sve ti smesno...Ja sam opsednut simensovim telefonima,bez njih se tresem :confused: :hahaha1:

Dragi Janika..kakav Knjaz Milos:hahaha: Ja nemam ama bas nikakve veze sa njima niti sa Guaranom, osim sto volim da je popijem povremeno a jos vise da je kombinujem u koktelima u baru u kojem radim leti..Ove teme, koliko sam shvatila su na dobrovoljnoj bazi i ako nekoga ne zanima tema.. ne mora da na nju odgovori.
 

Back
Top