Ima li koga nocas?

kajem se zbog pite
nego opet sam ovde!!! uzas
sutra vishe nema, stvarno
placite obozavaoci
mislicu na vas...i onda cete telepatskim principom naleteti na mene
gledam stare emisije na 2 programu
bash je nekad bilo bolje..ljudi su bili kreativni i nadali se
kako smo mi prsli
znate li da je deficit beba
heehhe opet ja o bebama izvini divljo
mozda te malo mrzim zato ali nije mi ni prva ni poslednja zavist. mislim da ipak ne..kao s kim ga imash pa zato...kao krivo mi je. ajde teshi me sada
nemam pojma
to mi je rekao neko
necu te izmasakrirati
nego idem sada
ne mrzim te izvini shto ovo govorim
ajde :* care zakljucavaj
 
Vidi ovako stoje stvari;DIVLJA JE U BLAGOSLOVENOM STANJU,NERVOZNA JE SPREMA ISPIT,verenik joj švrlja a ona se trudi da da tu književnos.Oće da muči decu jednog dana ko što Laza(profa)muči nju.Zato svi moramo da budemo fini i pažljivi prema njoj.Si ukapirao sad?Ako jesi skokni da joj kupiš sokić i nešto za grickanje,nervozna je kad piše ovako krupnim i crnim slovima.Sada ti je valjda sve jasno?I budi tih,smeta joj buka :wink:
 
jagodica:
kajem se zbog pite
nego opet sam ovde!!! uzas
sutra vishe nema, stvarno
placite obozavaoci
mislicu na vas...i onda cete telepatskim principom naleteti na mene
gledam stare emisije na 2 programu
bash je nekad bilo bolje..ljudi su bili kreativni i nadali se
kako smo mi prsli
znate li da je deficit beba
heehhe opet ja o bebama izvini divljo
mozda te malo mrzim zato ali nije mi ni prva ni poslednja zavist. mislim da ipak ne..kao s kim ga imash pa zato...kao krivo mi je. ajde teshi me sada
nemam pojma
to mi je rekao neko
necu te izmasakrirati
nego idem sada
ne mrzim te izvini shto ovo govorim
ajde :* care zakljucavaj

Jagodice, kako da te mrzim kad si ti najiskrenije bice na ovom forumu???? Ajde, ti meni to objasni???
Pa ja iskrenost cenim vise od svega! I ja te stvarno gotivim! A koga ja resim da gotivim...E...TU JE ONDA... TACKA! :roll:
 
0077:
Vidi ovako stoje stvari;DIVLJA JE U BLAGOSLOVENOM STANJU,NERVOZNA JE SPREMA ISPIT,verenik joj švrlja a ona se trudi da da tu književnos.Oće da muči decu jednog dana ko što Laza(profa)muči nju.Zato svi moramo da budemo fini i pažljivi prema njoj.Si ukapirao sad?Ako jesi skokni da joj kupiš sokić i nešto za grickanje,nervozna je kad piše ovako krupnim i crnim slovima.Sada ti je valjda sve jasno?I budi tih,smeta joj buka :wink:

HOCES TI LEPO DA DODJES KOD MENE OVOG CASA, PA DA ME LEPO TESIS I SMIRUJES? :P
 
divlja-u-srcu:
0077:
Vidi ovako stoje stvari;DIVLJA JE U BLAGOSLOVENOM STANJU,NERVOZNA JE SPREMA ISPIT,verenik joj švrlja a ona se trudi da da tu književnos.Oće da muči decu jednog dana ko što Laza(profa)muči nju.Zato svi moramo da budemo fini i pažljivi prema njoj.Si ukapirao sad?Ako jesi skokni da joj kupiš sokić i nešto za grickanje,nervozna je kad piše ovako krupnim i crnim slovima.Sada ti je valjda sve jasno?I budi tih,smeta joj buka :wink:

HOCES TI LEPO DA DODJES KOD MENE OVOG CASA, PA DA ME LEPO TESIS I SMIRUJES? :P
Neću zato što se plaziš,ako je još smirio trudnicu? :lol: Sda će Černobil da ti donese sokić i keksić :wink:
 
heh znas ti da mogu da budem i malko neprijatna :I nisam bash zlato
znaci mene malo smara shto su oni kao neki idealan par. kao potpuna slobnoda. ako ste gledali narod protiv L.F
e sada mozda sam ja ljubomorna. tj jesam
znachi nije da se to pricha, ali bolje da to razreshimo i idemo svi mirno na spavanje
znachi meni se dopao mladozenja..na stranu ko je i kakve su mu osobine, ali neke stvari su iracionalne
medjutim, nasha prepiska se zavrsila
zasot? sada kapiram da sam pocela da se KACHIM. zapravo i nemamo o cemu da se dopisujemo. ali mi je zhao. volela bih da sam kao margot. neka mi ne zameri na pomnjanju.
ok, to jeste tipicno za mene. kacenje.
naime, bila sam vezana za majku. dojila me je do skoro 2. godine..a onda je naprasno otisla na put
da i nevaspitana sam i dosadna. ok
znaci sada sebi skacem u usta
ali mislm da je neko sujetna budala
eto
pa da, ja sam
medjutim...
sada se nadam i iscekujem
medjutim svaka glupost se gasi nedolaskom na krstaricu. mojim
nebojsa mi je rekao da sam ljubomorna, pa jesam
ali mislim da mi josh nesto smeta samo ne znam sta
videcemo se posle neke rakije
odoh sada da telefoniram.
 

Back
Top