Zenske?Kako se oblacite?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
:P zenske,jer drzite do zenstvenosti?sta je po vama zenstveno?sta je prenaglaseno,sta u oblacenju prelazi granicu gde kazete samoj sebi-STOP?ili gde pomislite da ste se previse doterali(iskustvo 8) )kako biste opisali svoj still uopste.....ui nemojte ono"kao metalka,ili kao sportistkinja" :roll: opisite svoje zenske tajne o oblacenju 8)
 
Е ја баш оћу
овде да одговорим а ти пребаци где треба сестро.Држим до женствености много...ако сам већ рођена ко женско тако ћу и да изгледам.Преко дана се облачим
углавном у хиппие стилу а ако иѕлазим онда дарк.Дакле дуге црне сукње,корсети,мреже итд......и наравно незаобилаѕне мартине :D То ми одговара јер мислим да сам прематора да изгледам ко клошар.Лако је кад имаш 13 .....Не волим да себе зовем Готичарком или даркерком јер сам
заиста
у души хипик...форевер...........објашњење моје ћирилице на местима где баш и није прикладно....нешто сам притиснула и сад не знам да вратим на латиницу...дакле глупа сам за компјутере али нипошто неписмена
 
jaoj... sto ne volim kad ovako dodje do nesporazuma... :roll:

elem... ne znam sta sad da pisem na temu, a i nemam vremena...
hm... svidjaju mi se marame :lol: ali, ozbiljno!... mislim da mogu mnogo da znace... jednostavnom otvaraju to sto nosis, mogu da ucine nesto elegantnim, a mozes da ih nosis i uz patike bukvalno :p
sad se ja naluph :roll: :oops:
pisem kasnije vise... 8)
 
joGooOOD:
:?: mala?ok.ok. NISAM ZNALA :shock: STA SE ODMA LJUTIS?ukini mi temu,nije bitno tish
joj ne ne ne ne ne ne!!!!!! to nikako nije bila uvreda ni nesto lose sto sam apisala!! nemam ja nista protiv tebe! (; evo pitaj bleach i swan da i njih tako zovem... ja jednostavno tako sve zovem.. nemoj da se ljutis ):

@Sasha nisam imala tu nametu (;

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
bleach:
jaoj... sto ne volim kad ovako dodje do nesporazuma... :roll:

elem... ne znam sta sad da pisem na temu, a i nemam vremena...
hm... svidjaju mi se marame :lol: ali, ozbiljno!... mislim da mogu mnogo da znace... jednostavnom otvaraju to sto nosis, mogu da ucine nesto elegantnim, a mozes da ih nosis i uz patike bukvalno :p
sad se ja naluph :roll: :oops:
pisem kasnije vise... 8)
marame... mmm... da... (: Ono sto jos vise volim (kad je hladno naravno (: ) su salovi... dugi, meki, elegantni, rucno strikani, bordo ili maslinasti salovi (u obzir dolaze i ostale naj boje)... (((:
 
Sasha85:
wild_child:
Vi to nesto protiv mog zeke.......

Nisam rekla da imam nesto protiv tvog zeke,vec protiv tvog chata na pogresnoj temi...

Zasto ja uvek ispadnem kriva....neko drugi ubrljavi sa temom koja je vec bila i onda posle ja ispadnem kriva....ma bole me....Kad pokrenem staru temu Shinoda me napada,kad vam pokazem zeku ti me napadash.Zao mi je zbog zeke ali nisam videla da je osim mene i Bleacha neko dao pravi odgovor na postavljenu temu.Gonite se svi
 
wild_child:
Sasha85:
wild_child:
Vi to nesto protiv mog zeke.......

Nisam rekla da imam nesto protiv tvog zeke,vec protiv tvog chata na pogresnoj temi...

Zasto ja uvek ispadnem kriva....neko drugi ubrljavi sa temom koja je vec bila i onda posle ja ispadnem kriva....ma bole me....Kad pokrenem staru temu Shinoda me napada,kad vam pokazem zeku ti me napadash.Zao mi je zbog zeke ali nisam videla da je osim mene i Bleacha neko dao pravi odgovor na postavljenu temu.Gonite se svi

Ovako...
Nisam ja tebe napala...
Ali pogledaj malo realno... Ti si pokrenula skroz nepotreban chat na temi kojoj to nije potrebno...
A moje je da te upozorim... Zasto si to morala ovde da kazes,a ne na "za nas"...
I nije bitno koliko odgovora ima... Ko hoce odgovorice,ko nece... Njegova stvar...
Nisi ti kriva... Niti je Shinoda mislio na tebe...
Nemoj da se tako ponasas,stvarno ti ne lici...
 
wild_child:
Svejedno...ja sam se izvinula i to je to...ali ipak..pogledas li vecinu ostalih topica primetices da vecina njih ne prati temu i da su se pretvorile u chatove a ne diskusije......preterala sam ali ni ti nisi fer!

I njih sam upozorila,nista se ti ne brini...
A ja svaki topic moram da pregledam i procitam... I znam dobro ko i gde chatuje...
Ali kao sto sam rekla... I oni su upozoreni...
 
Sasha85:
Znam da nisi imala tu nameru... Razumela sam te ja,ali posto ona nije,bilo je bolje da odmah reagujem,da ne bi to otislo predaleko... ;)
(; OK (;

P.S. ljudi kako mi se razdrndala tastatura LoL preskace mi pola slova koja otkucam LoL

hm.. da se vratim na temu LoL i da kazem nesto u vezi nje (8
ja nemam nista posebno zenstveno na sebi (8 a mrzim da se sminkam (8 znam da se to ne pita .. ali nema veze (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
tish,nisas se ja naljutila,zaista sam mislila da mi ukines temu :D :D necu da preopterecujem server,nisam znala za slicnu temu,majke mi....inace,malo mi je bilo bvze za to mala,ali i moja keva tako naziva frendice,.pa nisam uvredjena 8)
 

Back
Top